Lazer yazıcılarda ve fotokopi makinelerinde çıktılar alabilmeniz için geliştirilmiş olan OKI toner modelleri, farklı seçenekleri ve çeşitleri ile cihazlarınıza uyum sağlıyor. Uygun seçenekler ile hazırlanmış olan OKI toner fiyatları ise, her kesim ve bütçeye hitap ediyor. Kullanım sıklığınıza ve yazıcı türüne göre çeşitlilik gösteren ürünler, hem orijinal hem de muadil modelleri ile farklı ürün ve fiyat seçenekleri ortaya koyuyor. Özellikle OKI yazıcılar ve fotokopi makineleri için hazırlanmış olan ürün seçenekleri, cihazınızın modeline göre seçmeniz halinde sorunsuz bir kullanıma imkân tanıyor. 

Kaliteli ve Dayanıklı OKI Toner Modelleri

Profesyonel iş dünyası için benzersiz ürünler tasarlayan OKI, hazırlamış olduğu fotokopi makineleri ve lazer yazıcılar ile kaliteli çözümler üretiyor. Çıktı alabilmenize ve baskılar yapabilmenize imkân tanıyan OKI makineler, yine aynı markanın hazırlamış olduğu toner modelleri ile uyumlu bir çalışma sergiliyor. Kullanım yoğunluğuna bağlı olarak 40.000 baskıya kadar çıktı alabilmenizi sağlayan OKI toner seçenekleri, kaliteli ve canlı baskılar alabilmenize yardımcı oluyor. Kullanılan malzeme kalitesinden dolayı net renkler elde etmenize yardım eden OKI tonerler; siyah, mavi, kırmızı ve sarı renk seçenekleri ile her türlü deneyime olanak sağlıyor. Bal mumu, reçine, polimer ya da karbon gibi malzemelerden hazırlanmış olan toner seçenekleri, renkleri tüm netliği ile yansıtıyor. Sayfaya sıkıca yapışan ve kolay silinmeyen tonerler, hazırlamış olduğunuz çıktıların daha uzun süreli kalmasına da yardım ediyor. Kartuşlu olarak hazırlanmış olan OKI toner modelleri, tekrar doldurulabilir yapıları sayesinde daha ekonomik seçenekler olarak dikkat çekiyor. Set olarak hazırlanmış olan OKI tonerler ise orijinal yapıları ve kaliteli malzemeleri sayesinde cihazlarınıza hiçbir zarar vermeden tam performanslı bir kullanımı beraberinde getiriyor.

Üstün Performanslı OKI Tonerler

Gelişmiş yazıcı ve fotokopi makineleri için tonerler tasarlayan OKI, farklı ürün modelleri ve makine serileri için farklı toner seçenekleri sunuyor. OKI'nin tasarlamış olduğu C serisi, B serisi ve MicroLine serisi yazıcılar için hazırlanmış olan tonerler, kaliteleri ile benzersiz baskılar alabilmenize imkân tanıyor. Özellikle renkli yazıcılar konusunda kaliteli ürünler geliştiren marka, bu yazıcılar için hazırladığı ve polimer malzemeden geliştirilmiş olan tonerler ile makinelerinizi tam performanslı kullanabilmenize imkân tanıyor. Kartuşlu olarak hazırlanmış modeller tekrar doldurulabilir yapıları sayesinde cihazları daha uzun süreli kullanabilmenizi sağlıyor. Farklı ürün fiyatları ile hazırlanmış olan tonerler, uygun ve ekonomik seçenekler oluşturarak her kesime ve bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Düşük maliyet ile kaliteli baskılar alabilmenize yardımcı olan OKI tonerler, her seferinde aynı tutarlılıkta ve renk yoğunluğunda çıktılar alabilmenize imkân tanıyor. Kaliteli yapısı sayesinde yazıcının ömrünü de uzatan tonerler, güvenilir ve verimli yapıları ile de dikkat çekiyor. Sayfa başı daha düşük maliyetli çıktılar alabilmeniz için geliştirilmiş olan OKI tonerler, farklı boyutlarda ve farklı cihazlar için uygun yapılarda sunuluyor. Toz olarak hazırlanmış olan OKI toner seçenekleri lazer yazıcılarınız ile uyumlu bir çalışma performansı sergilerken, cihazınızın için zararlı madde içermeyen yapısıyla da tonerden kaynaklı cihaz arızalarını da en aza indiriyor.

OKI Toner Özellikleri

  • Kaliteli ve güçlü yazıcılar hazırlayan OKI tarafından geliştirilmiş birbirinden farklı tonerler, markanın tasarlamış olduğu farklı serilerdeki cihazlar için uygun yapıda bulunuyor.
  • %100 orijinal olarak hazırlanmış ürünler cihazınızı daha verimli kullanabilmenize imkân tanırken, kartuşlu ve doldurulabilir olarak hazırlanmış tonerler daha ekonomik seçenekler oluşturuyor.
  • %5 sayfa yoğunluğunda 40 bin baskıya kadar çıktı alabilmenize imkân tanıyan OKI tonerler, sayfa başına daha düşük maliyetli bir kullanım sağlıyor.
  • Uygun fiyat seçenekleri ile hazırlanmış olan OKI toner fiyatları, ekonomik tercihler yaratarak her bütçeye ve ihtiyaca karşılık veriyor.
  • Sarı, kırmızı, mavi, siyah ve renkli olarak hazırlanmış olan, birbirinden farklı modellere uygun ve farklı çıktı sayıları sunan OKI tonerler, kaliteli yapıları ve uzun ömürlü kullanımları ile sizleri bekliyor. 
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

OKI Toner Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 462 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013118/3013119/320/oki