Balık avcılığı malzemeleri üretimi yapan Japonya menşeli köklü bir firma olan Okuma, yıllardan beri süregelen tecrübesi ve ismiyle özdeşleşmiş kaliteli olta makineleriyle tüm dünyada büyük beğeni toplamaktadır. Üretimini yaptığı dayanıklı, ergonomik, kullanım kolaylığı sağlayan tasarımda ve uygun fiyatlarıyla olta makineleriyle balık avıyla ilgilenen herkesin beklentilerini sonuna kadar karşılamaktadır. Yıllardan beridir de ömür boyu Okuma marka garantisi sunarak değişmez kalitesiyle farklı segmentteki ürünlerini bütün av meraklılarına sunmaktadır. Okuma olta makineleri geniş ürün yelpazesiyle balıkçılıkla ilgilenen herkesin beğenisini kazanırken en çok bilinen ve oldukça tutulan Trio, Salina ve Ceymar serileriyle de gerek amatör gerek de profesyonel balıkçılar arasında takdirle büyük ilgi toplamaktadır. Hem amatör hem de deneyimli profesyonel balıkçılıkla ilgilenen kişilerin ihtiyaçlarını bu geniş ürün gamı sayesinde her yönüyle karşılayabilen Okuma olta makineleri en iyi fiyat performans oranını yüksek kullanıcı memnuniyetiyle taçlandırmaktadır.

Okuma olta makinesi ömür boyu garanti sunmakla birlikte en yüksek kalitede ürettiği ürünlerini kullanıcılarına sunmaktadır. Yüksek kalitesini kullanım kolaylığı, şık tasarımı ve ergonomik dokusuyla birleştiren makineleri her türlü şartta en yüksek verimi elde edebilecek şekilde tasarlanmıştır. EVA malzemeden üretilmiş olan tutma sapları en rahat tutuşu sağladığı gibi, alüminyum dişli yapısı ve karbon dış kaplaması sayesinde de oldukça hafif bir hale gelmiştir. Tutuş kolaylığı ve hafif yapısı kullanıcılarına her türlü manevrayı yapabilme kolaylığı sağlarken sarsıntı engelleyen motoruyla da rahatlıkla avlanmayı sağlamaktadır.

Okuma olta makineleri, hafif spin balıkçılığından avcı balık gibi büyük balık avcılığına kadar herkesin ihtiyaçlarına uygun ürünler sunarak her türlü koşulda dilenen şekilde avlanmanın keyfini tanımaktadır. Yüksek sarım kalitesiyle şık dizaynını birleştirerek yüksek ve orta segment makineleriyle avlanma kolaylığı sağlamaktadır. Paslanmaz gövdeye sahip olta makineleri çok diskli hızlı çekim yapan spin motora sahiptir. Hassas dişli sistemleri sayesinde her türlü manevraya en hassas şekilde cevap vererek kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ayrıca yüksek misina kapasiteleri ve hafif alüminyum gövdeleri sayesinde zorlu şartlarda bile ergonomik bir kullanım özgürlüğü tanımaktadır. Misina çapına göre misina kapasitesine sahip olan makinelerin misina uzunluğu 120 metre ve 300 metre arasında değişebilmektedir. Teknolojik olta motorları sarsıntı ve geri dönüş engelleyici sistemleriyle de her türden balığın rahatlıkla avlanabilmesine olanak sağlamaktadır. Uzun yolculukta, kampta ve her türlü mevsim şartlarında kullanım kolaylığı sağlayan paslanmaz gövdesi, uzun misina kapasitesi, sarsıntı engelleyici sistemi ve çok diskli çekim yapabilen motoruyla birlikte avlanmanın her anında eşsiz bir deneyim imkanı sunmaktadır.

Okuma Olta Makinesi Fiyatları

Dayanıklı yapısı, Okuma markasıyla birlikte her ürünle sunulan ömür boyu garantisi ve avlanma kolaylığı sağlayan dişli motoru sayesinde yıllardır avlanma meraklıları arasında büyük beğeni ve ilgi toplayan Okuma olta makineleri her bütçeye göre kaliteli ürünlerini sunmaktadır. Ürünlerin dişli sayısı, misina kapasitesi, sarım hızı, mikrometrik ayarlı çekiş sistemi ve RESII rotor dengeleme sistemi gibi farklı özelliklerinin her modelde değişkenlik göstermesiyle birlikte Okuma olta makinesi fiyatları ürüne göre farklılık göstermektedir. Ayrıca Okuma olta makinesi fiyatları balık türlerine göre özel tasarlanmış farklı motor yapıları ve hafif spin avlanmadan zorlu avcı balıkçılığına göre farklı avlanma türlerine göre de yüksek bir ürün yelpazesinde sunulmaktadır. Fiyat - performans açısından her zaman balıkçılar için en iyi sonucu veren Okuma olta makinesi her ihtiyaca göre ömür boyu garanti sunarak ürettiği ürünleriyle üstün performans gösterip her zaman kusursuz bir av deneyimini hedeflemektedir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Okuma Olta Makinesi Fiyatları

249 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Okuma
  2. Daiwa
  3. Lineaeffe
  4. Remixon
  5. Shimano
  6. D.A.M
  7. BAUER
  8. Discovery
  9. AlbaStar
  10. Abu Garcia
  11. Dam
  12. Penn
  13. Captain
  14. Shakespeare
  15. Mitchell
  16. Powerex
  17. Ryobi
  18. Spro
  19. Cinnetic
  20. Effe
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Okuma
DSACategoryId/60001546/2147483604/22003834/1307055/1307056/okuma
Başa dön