Opel

Opel marka otomobiller için dizayn edilen aksesuarlarla arabanızın ihtiyaçlarına uygun ürünlere sahip olabilirsiniz. Opel'in farklı otomobil modellerine uyumlu yedek parçalar sayesinde gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Bu ürünler arasında bulunan hava filtrelerini kullanarak arabanızın motorundan tam verim alabilirsiniz. Hava filtreleri motora giren havanın kontrol edilmesini sağlar. Bu sayede motorunuz verimli bir şekilde çalışarak yakıt tüketimini minimum düzeyde tutar. Arabanızın motoruna çeşitli partiküllerin ve yabancı cisimlerin ulaşmasını önlemek için hava filtrelerinden yardım alabilirsiniz. Eskiyen hava filtrelerini yenileriyle değiştirebilirsiniz. Opel otomobiller için üretilen aksesuarlar aracınızı daha konforlu bir şekilde kullanabilmenize yardımcı olur. Bu aksesuarlardan biri olan anahtarlıklarla aracınızın kapılarını dilediğiniz zaman kolayca açabilirsiniz. Anahtarlıklar arabanızın anahtarlarını koruma altına alır. Anahtarlıkların sert gövdeleri darbelere karşı koruma oluşturur. Üstlerinde çeşitli çizimlere yer veren anahtarlıklar sayesinde pratik bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

Arabanızı Koruyan Ekipmanlardan Yararlanın

Opel otomobillerle uyumlu şekilde tasarlanan ürünler arasından branda modellerine ulaşabilirsiniz. Brandalar aracınızı soğuktan ve sıcaktan korur. Kötü hava şartlarının hakim olduğu zamanlarda arabanızı yağmur, kar ve dolu yağışından korumak için otomobilinizin üzerine branda serebilirsiniz. Tampon lastikleri bulunan brandaları aracınızı sarar. Brandanızı kullanım sonrasında kurumaya bırakabilirsiniz. Kuru haldeki brandaları sararak otomobilinizin bagajında veya garajınızda saklayabilirsiniz. Brandalar kuş pisliklerine, tozlara ve yabancı maddelere karşı da arabanızı korur. Branda modelleri arabanızın boyasına zarar vermez. Otomobilinizin dış kısmında kullanabileceğiniz yedek parça aksesuarları da vardır. Opel marka arabalar için dizayn edilen çamurluklarla aracınızın çamurluklarını yenileyebilirsiniz. Kırılan ya da eskiyen çamurlukları değiştirmeniz aracınızın daha şık görünmesini sağlar. Ön ve arka takımları bir arada içeren setlerle arabanıza zarif bir görünüm katabilirsiniz. Çamurluklar suya ve güneşe karşı dayanıklıdır. Su ve deterjan kullanarak çamurluğunuzun üzerindeki kirleri yok edebilirsiniz.

Opel Otomobiller İçin Tasarlanan Yararlı Ürünler

Arabanızın kabininin tozdan, kirden ve sudan korumak için paspas modellerinden yararlanabilirsiniz. Farklı arabalara özel olarak tasarlanan birçok paspas çeşidi vardır. Otomobilinizle uyumlu olan paspasları sipariş ederek arabanızın kabinini koruyabilirsiniz. Su geçirmez paspaslar sayesinde yağmurlu havalarda arabanıza bindiğinizde aracınızın zemininin ıslanmasını önleyebilirsiniz. Paspasları katlayarak otomobilinizden çıkarabilirsiniz. Paspas modelleri, araba şampuanı ya da deterjan gibi ürünlerle yıkayabilmeniz için uygundur. Opel marka arabaların bagajlarında kullanabileceğiniz aksesuarlar da vardır. Bagaj havuzları ile arabanızın bagajını koruyabilirsiniz. Bagaj havuzları sayesinde ıslak ürünleri arabanızın bagaj döşemelerine zarar vermeden taşıyabilirsiniz. Bagaj havuzları, uyumlu tasarımlarıyla aracınızın arka kısmına kolayca monte edebileceğiniz ürün modellerini içerir. Otomobilinizin modeline uygun ürünleri satın alarak bagajınızı koruyabilirsiniz.

Branda kullanırken nelere dikkat edilmelidir?

Brandan kuru haldeyken ürünü aracınızın üzerine sermeye dikkat etmelisiniz. Brandanızın uç kısımlarının otomobilinizi sardığından emin olmalısınız. Kış aylarında kullanacağınız brandaları koyu renkli modeller arasından seçebilirsiniz. Yaz aylarında ise, güneş ışınlarını iten açık renkli brandaları kullanabilirsiniz.

Paspas temizliği nasıl yapılır?

Arabanızdaki paspasları kabin bölümünden çıkardıktan sonra beton zeminlerin üzerine yerleştirebilirsiniz. Fırça ve su kullanarak paspaslarınızın üzerindeki kirleri çıkarabilirsiniz. Paspasınızı silerken temizleyici kimyasallardan yardım alarak köpük elde edebilirsiniz. Ürününüzü açık havada kurumaya bıraktıktan sonra tekrar kabininize yerleştirebilirsiniz.

Araba kolçakları ne işe yarar?

Kolçakları yolculuk sırasında kolunuzu yerleştirmek için kullanabilirsiniz. Kızaklı kolçaklar açıp kapatılabilir tasarımlarıyla pratiklik sağlar. İç kısmında yuva bulunan kolçakların bu bölümünde anahtarlık, kart gibi ürünlerinizi saklayabilirsiniz. Kolçakların yüzeyinde kullanılan malzemeler kollarınızı tahriş etmez. Geri katlanma özelliği bulunan kolçakları opsiyonel şekilde değerlendirebilirsiniz. Deri kolçaklar parlak görünümleriyle aracınızın kabinine estetik bir görünüm katar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...