Oto LED şeritleri, herhangi bir aracı daha çekici hale getirmek ve görünümünü geliştirmek için kullanabileceğiniz eğlenceli ve pratik bir aydınlatma çözümüdür. Düşük enerji gerektiren çiplerle üretilen LED şeritler, parlak ve çok yönlü aydınlatma sunar. Aracınızın aküsünü zorlamadan dekoratif bir aydınlatma seçeneği arıyorsanız, farklı parlaklık ve renk seviyelerine sahip LED şeritler arasından seçim yapabilirsiniz. Akıllı LED teknolojisine sahip modellerle, ışık rengini müzik moduna göre senkronize edebilirsiniz. 

Oto Led Şerit Modelleri Nelerdir?

Aracınız için LED şerit lambaları seçerken kişiselleştirilebilir çok sayıda seçenekle karşılaşabilirsiniz. Çeşitli renkler ve renk tonlarındaki yoğunluk seviyeleri ile kişisel tarzınızı yansıtabilirsiniz. Kontrol cihazına dahil edilen çeşitli programlanabilir seçenekler sayesinde farklı efektler arasından seçim yapabilirsiniz. Çoğu insan dekoratif ışıklar için LED sistemi kurar. Bununla birlikte çok amaçlı bir seçeneğe sahip olmak kullanıcı dostu bir aydınlatma deneyimi yaşamanızı sağlayabilir. Ses aktivasyonuna sahip LED sistemleri ile ışıklarınızı aracınızın müzik sistemiyle uyumlu bir hale getirebilirsiniz.

Kesintisiz kurulum için LED ışık şeritlerinin esnekliği çok önemlidir. Yüksek esneklik, LED'lere ve devreye zarar vermeden kurulum yaparken kolay kıvrılma olanağı sağlar. Bu nedenle, optimum kurulum için esnek LED şerit modellerini seçin. İdeal olarak, PVC, iç bileşenlere zarar vermeden bükülebildiğinden daha iyi bir seçenek sunar. Araç aydınlatmasında, ışıklarınızı kolay ve rahat bir şekilde yönetebilmek önemlidir. Yeni nesil LED şerit modellerinin çoğu, aracın dışında bile olsa düzgün çalışmayı sağlayan kablosuz kumandalarla birlikte gelir. Bazı modeller, Bluetooth ve mobil uygulamalarla kontrol edilebilir.

Oto LED Şerit Nasıl Kurulur?

LED alışverişi yapmadan önce ihtiyacınız olan uzunluğu belirleyin. Uzunluk için detaylı çalışma yapmamak, tüm kurulumu değiştirebilir. Köşeler ve dönüşler, tahmin ettiğinizden daha fazla uzunluk gerektirebilir. LED şerit lambalarını aracınıza üç basit adımda monte edebilirsiniz. İlk olarak ışıkları monte etmek istediğiniz yeri değerlendirin. Çeşitli oto LED şerit modelleri; belirli yerlerde ve çeşitli lümen, yüzey ve renk seviyelerinde en iyi sonucu verecek şekilde tasarlanır. Yanlış yerde kullanılan LED şeritler, gece görüşünüzü bozabilir.

Kurulum kolaylığı ise LED seçerken dikkat etmeniz gereken başka bir faktördür. LED şeritlerinde yaygın olarak bulunan yapıştırıcılar, bazı yüzeylere olması gerektiği gibi tutunamayabilir. Bu nedenle şeritleriniz için alternatif bir tutturma yöntemi gerekebilir. Sonuç olarak, LED şeritlerinizi nereye ve nasıl takacağınızı önceden planlamak, en iyi LED setini satın alma sürecinde önemli bir aşamadır.

Oto LED Şeritleri Nasıl Seçilir?

En iyi LED şerit için alışveriş yaparken güç tüketimi, şok dayanımı gibi bazı özellikleri göz önünde bulundurmalısınız. Hava koşullarına karşı koruma, oto LED şeridi satın alırken aranması gereken temel bir özelliktir. Hava koşullarına dayanıklı olmayan LED'ler, aracınızın dışına kurulmasalar bile sıcaklık ve iklim değişikliklerinden etkilenir. Bu nedenle iç mekânda kullanılacak LED şeritler için koruma seviyesine her zaman dikkat edin ve kaliteli bir LED şerit setine yatırım yapın.

Şok dayanımı, LED şerit satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer özelliktir. Araç içindeki nem artışı ya da sıvı teması gibi koşullar da LED sisteminizin dayanıklılığını belirler. Islak yüzeyler, bazı sistemlerde kısa devre riskini beraberinde getirebilir. Bu nedenle şok direnci olan modelleri tercih etmeniz, güvenlik seviyesini artırabilir. Aracınızın güç kaynağına eklenen her şey, akünün performansını etkileme potansiyeline sahiptir. Çok fazla güç gerektiren sistemler aracınızın gücünü azaltır ve istenmeyen sorunlara neden olabilir. Akıllı LED şerit ışıkları enerji tasarrufludur ve genellikle 12 voltta çalışır. Akü verimliliği için bu sınırın ötesine geçmeyen modelleri tercih edebilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oto Led Şeritleri

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 4328 ürün
Oto Led Şeritleri Kategorisinde En Çok Merak Edilenler
Led Ampül LED ampul, günümüzde evlerde ve ofislerde rahatlıkla kullanılan tasarruflu ampul çeşitlerinden biridir. LED ampullerin standart ampullere göre yüzde 60 civarında tasarruf sağladığı tahmin edilmektedir. Hem çevre duyarlılığı hem de bütçe yönetimi açısından öne çıkan ampuller, diğer tasarruflu modellere göre %10-15 kadar daha az enerji sarfiyatı sağlar.  Işık verimliliği yüksek olan LED ampuller, aydınlatma konusunda sorun yaratmaz. Ampulün sarı ve beyaz gibi temel renklerinin yanında gece lambalarında kullanılabilecek renkli alternatifleri de bulunabilir. Ampul üzerinde yazan Watt değerine göre standart aydınlık sağlanır.  LED ampullerin bir avantajı da uzun ömürleridir. Akkor lambalarla kıyaslandığında 30 ile 40 kat arasında daha fazla ömür vadeder. Diğer tasarruflu ampullere göre ise 3 veya 4 kat daha uzun süre dayanır. Bir adet LED ampulün ömrü, ortalama 35.000 saattir. Diğer bir deyişle, senelerce aynı ampulü kullanmak mümkündür. LED ampuller sıcaklık değişimlerine ve titreşimlere karşı da oldukça dayanıklıdır. Eksi 30 derece sıcaklıkta bile rahatlıkla kullanılabilir.  LED ampuller, özel teknolojileri sayesinde ışıkları ile göz almaz. Göz yormayan ve kamaştırmayan özel ampul teknolojisi, gün boyu ampul ile oturmak durumunda kalanlar için idealdir. LED ampuller, hemen yanar; florasan gibi çalışması için beklemek gerekmez. LED modeller, özellikle ofisler için tasarruflu ve kullanışlı bir seçenektir.  LED modeller, diğer ampullere göre daha büyük boyuttadır. Yapım materyalleri nedeniyle boyutları farklıdır. Ayrıca LED teknolojisinin maliyeti de diğer ampullerle kıyaslandığında oldukça yüksektir. LED ürünlerin gücü, standart ampullerden farklıdır. 15 Watt değerindeki LED ampul, 100 watt değerindeki normal ampule eşittir. A+ enerji verimliliğinde kategorize edilir. Anında tam ışık yayması ile dikkat çeken ampullerin, yüksek fiyatlarına rağmen fiyat/kalite dengesini karşıladığı söylenebilir.
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024610/20024611