Aydınlatma Ürünleri

Aracınızın kendine has duruşunu korurken kişiselleştirmenize imkân sunan araç aydınlatma ürünleri, geniş ürün seçenekleriyle otomobilinize farklı bir hava katıyor. Birbirinden farklı ve renkli aydınlatma ürünleri, otomobilinize hem görsel hem de işlevsel olarak katkı sağlayarak daha estetik görünmesine olanak sunuyor. Ayrıca patlayan ve deforme olan far ve sinyal lambaları gibi parçaları da değiştirmenize yardımcı olan araç aydınlatma ürünleri, portatif yapılarıyla kolay bir şekilde monte edilebiliyor. Otomobiline değer veren sürücüler için geliştirilen pek çok ürün, aracınızın iç ve dış bölümünü aydınlatmanıza imkân sunarak, istediğiniz gibi şekillendirmenize olanak tanıyor. Çeşitli araba markalarıyla uyumlu aydınlatma ürünleri, görüş açınızı artırırken sürüş deneyiminizi daha keyifli hale getiriyor. Fonksiyonel özellikleriyle aracınızın iç ve dış kısmını renklendirmenize de imkân sunarak otomobilinize şık bir hava katıyor.

Her Otomobil Modeline Uygun Araç Aydınlatma Ürünleri

LED ışıklandırmalar, xenon farlar, tavan ve plaka ampulleri gibi pek çok araç aydınlatma ürünü, otomobilinizin aydınlatma sorunları için pek çok çözüm sunuyor. Çeşitli güç özelliklerine sahip olan ürünler, pratik olarak çakmak soketine takılarak kullanılabilirken aracınızın elektrik aksamına da bağlanabiliyor. Ayak altı LED aydınlatma ürünlerinin de yer aldığı pek çok araç aydınlatma ürünü aracınızı özgün bir şekilde tasarlamanıza yardımcı oluyor. Beyaz, mavi, kırmızı ve yeşil gibi renk seçeneklerine sahip LED lambalar, sese duyarlı modelleriyle uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor. Çift taraflı bantlar sayesinde kolaylıkla yerleştirilebilen aydınlatma ürünleri, otomobilinizi renklendirerek etkileyici bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Çeşitli uzunluklarda üretilen LED ışıklandırmalar, kullanım sırasında parlaklık kontrolü yapmanıza olanak sunuyor. Farklı güçlerde üretilen halojen far ve sis lambalarıyla da otomobilinizin aydınlatma ihtiyacını karşılamanızı sağlayan ürünler, daha iyi bir sürüş deneyimi sunuyor. Gece yolculuklarında ve olumsuz hava koşullarında görüş açınızı artıran aydınlatma ürünleri, kaliteli ve dayanıklı yapılarıyla uzun süre kullanılabiliyor. Otomobillerin yanı sıra kamyonet ve motosiklet gibi araçlar için de kullanılabilen farlar, kolay bir şekilde monte edilebiliyor.

Birbirinden Farklı Özelliklere Sahip Aydınlatma Ürünleri

Her araca uyumlu plaka ve tavan aydınlatmaları, pek çok renk seçeneğiyle aracınızı şık bir şekilde dekore etmenize yardımcı oluyor. Ayrıca kapı altı aydınlatması için de kullanılabilen ampuller, dayanıklı ve kaliteli yapılarıyla otomobilinize estetik bir hava katıyor. Off-road araçlar için üretilen tepe lambalarının da aralarında bulunduğu araç aydınlatma ürünleri, zorlu çalışma koşullarında işinizi kolaylaştırıyor. Dayanıklı yapılarıyla her koşulda güçlü aydınlatma performansı sunan lambalar, kompakt tasarımlarıyla aracınızın üst kısmına kolaylıkla monte edilebiliyor. Dokunmatik tavan ışıklarıyla da işinizi kolaylaştıran araç aydınlatma ürünleri, pille çalışan oval tasarımları sayesinde bagaj ve benzeri alanlarda kullanılabiliyor. Görselliği ön planda tutan araç kullanıcıları için üretilen xenon far modelleriyle de görüş açınızı genişletmenize imkân sunan aydınlatma ürünleri, etkileyici bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Kısa ve uzun farlara uyumlu olarak üretilen xenon aydınlatmalar, ihtiyacınız doğrultusunda pek çok seçenek sunuyor. LED şeritler, sis lambaları ve far sensörleri gibi pek çok araç aydınlatma ürünü, çeşitli modelleriyle otomobilinizi istediğiniz gibi dekore etmenize imkân tanıyor.

Araç Aydınlatma Ürünleri Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Aracınıza aydınlatma ürünü alırken kullanma kılavuzunda yer alan bilgiler doğrultusunda seçim yapmanız, doğru ve kaliteli parçaları seçmenize yardımcı olabilir.
  • Otomobilinizin renk ve tasarımı doğrultusunda aydınlatma ürünü alarak, aracınızı daha şık bir hale getirebilirsiniz.
  • Trafik güvenliği açısından far ve sinyal lambası gibi aydınlatma ürünlerinin alanında uzman kişiler tarafından kontrollü bir şekilde taktırabilirsiniz.
  • Çakmaklık bölümüne takılabilen araç içi aydınlatma ürünlerini tercih ederek kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Araç Aydınlatma Ürünleri

10.000+ ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar Ürünleri
Oto Aksesuar Ürünleri
Aydınlatma Ürünleri
Aydınlatma Ürünleri
Led Şeritler
Led Şeritler
Oto Ampülleri
Oto Ampülleri
Gündüz Ledi
Gündüz Ledi
Xenon Yedek Ampulleri
Xenon Yedek Ampulleri
Oto Aydınlatma Lambaları
Oto Aydınlatma Lambaları
Sis Lambaları Araca Özel
Sis Lambaları Araca Özel
Sis Lambaları Universal
Sis Lambaları Universal
Far Sensörleri
Far Sensörleri
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?
hepsiburada sözlük
Bu Kategoride En Çok Merak Edilenler
Led AmpülLED ampul, günümüzde evlerde ve ofislerde rahatlıkla kullanılan tasarruflu ampul çeşitlerinden biridir. LED ampullerin standart ampullere göre yüzde 60 civarında tasarruf sağladığı tahmin edilmektedir. Hem çevre duyarlılığı hem de bütçe yönetimi açısından öne çıkan ampuller, diğer tasarruflu modellere göre %10-15 kadar daha az enerji sarfiyatı sağlar.  Işık verimliliği yüksek olan LED ampuller, aydınlatma konusunda sorun yaratmaz. Ampulün sarı ve beyaz gibi temel renklerinin yanında gece lambalarında kullanılabilecek renkli alternatifleri de bulunabilir. Ampul üzerinde yazan Watt değerine göre standart aydınlık sağlanır.  LED ampullerin bir avantajı da uzun ömürleridir. Akkor lambalarla kıyaslandığında 30 ile 40 kat arasında daha fazla ömür vadeder. Diğer tasarruflu ampullere göre ise 3 veya 4 kat daha uzun süre dayanır. Bir adet LED ampulün ömrü, ortalama 35.000 saattir. Diğer bir deyişle, senelerce aynı ampulü kullanmak mümkündür. LED ampuller sıcaklık değişimlerine ve titreşimlere karşı da oldukça dayanıklıdır. Eksi 30 derece sıcaklıkta bile rahatlıkla kullanılabilir.  LED ampuller, özel teknolojileri sayesinde ışıkları ile göz almaz. Göz yormayan ve kamaştırmayan özel ampul teknolojisi, gün boyu ampul ile oturmak durumunda kalanlar için idealdir. LED ampuller, hemen yanar; florasan gibi çalışması için beklemek gerekmez. LED modeller, özellikle ofisler için tasarruflu ve kullanışlı bir seçenektir.  LED modeller, diğer ampullere göre daha büyük boyuttadır. Yapım materyalleri nedeniyle boyutları farklıdır. Ayrıca LED teknolojisinin maliyeti de diğer ampullerle kıyaslandığında oldukça yüksektir. LED ürünlerin gücü, standart ampullerden farklıdır. 15 Watt değerindeki LED ampul, 100 watt değerindeki normal ampule eşittir. A+ enerji verimliliğinde kategorize edilir. Anında tam ışık yayması ile dikkat çeken ampullerin, yüksek fiyatlarına rağmen fiyat/kalite dengesini karşıladığı söylenebilir.
Detaylar