Gündüz Ledi

Arabaların gündüz saatlerinde de dikkat çekici bir görüntüye sahip olması için üretilen gündüz ledleriyle güçlü bir aydınlatma desteğine sahip olursunuz. Gündüz ledleri estetik özellikleriyle otomobillerini modifiye etmek ve daha özgün bir tasarım yaratmak isteyen araç sahiplerinin yardımcısı olur. Farklı ebatlardaki ürünler farklı seviyelerde ışık yansıtma gücüne sahip modellerle tercih edebileceğiniz birçok opsiyon sunar. Gündüz ledi fiyatları yönüyle de cezbedici niteliklere sahip olan bu pratik aksesuarları kısa sürede sipariş edip aracınıza monte edebilirsiniz. Kolayca gerçekleştirebileceğiniz montaj işlemlerinde uyumlu dizaynları ve bağlantı parçalarıyla güvenli bir şekilde aracınıza takabileceğiniz ledler aynı zamanda son derece hafiftir. Parlak yüzey kaplamalarıyla da göz alıcı bir tasarım oluşturan aksesuarları otomobilinizin rengine ya da modeline göre seçebilirsiniz. Sis farı kısmına takılabilen sağ ve sol ledler uyumlu tasarımlarıyla simetrik bir görüntü yaratarak taşıtınızın daha stilistik bir görünüm elde etmesini sağlar. Estetik avantajların yanı sıra sisli havalarda daha güçlü bir aydınlatma desteğine ulaşmayı da sağlayan ledler konforunuzu artırır.

Aracınızın Işıltısını Artıran Ledler

Kapalı havalarda trafikte daha kolay fark edilmenize yardımcı olan gündüz ledleriyle dikkat çeken aydınlatma aksesuarlarına sahip olursunuz. Panjurlu tasarımlarıyla şık bir gövde yapısı kazanan ürünler bağlantı aparatları aracılığıyla kısa sürede monte edilebilir. Tamponu uygun şekilde ayarlamak için kesim yapmanıza gerek bırakmayan uyumlu modeller sayesinde dakikalar içerisinde otomobilinize gündüz ledi takabilirsiniz. Sis farı için ayrılmış alandaki yuvalara takılabilen modeller uygun ebatları sayesinde pratik bir biçimde ilgili noktaya oturtulabilir. Soket bağlantılarını tamamladıktan sonra aktif hale getirebileceğiniz gündüz ledleri su geçirmez özelliğe sahip soketleri sayesinde aynı zamanda yağışlı havalarda da verimli bir kullanım yaşatır. Otomobilinizin gövdesine güneş ışığı vurduğunda gündüz ledlerinin yansıtıcı özelliği sayesinde bu ışık daha ışıltılı bir şekilde çevreye yayılır ve aracınız son derece şık bir görüntüye ulaşır.

Güçlü Işık Desteği Yaratan Ledler

Sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklılıklarıyla arabalarda kullanılmaya uygun şekilde üretilen ledler ince ve uzun hatlarıyla beğeni toplar. Göz alıcı bir görüntü elde etmeyi sağlayan ledlerin yüksek parlama oranı gündüz saatlerindeki uyaranların arasından aracınızın ışıklarının fark edilmesini kolaylaştırır. Dayanıklı ve yansıtma oranı yüksek alüminyum levhaların üzerine yerleştirilmiş gündüz ledleri arabanızın tasarımını farklılaştırmanıza yardımcı olur. Su geçirmeyen ledler sayesinde yoğun yağış altında dahi başarılı ve aralıksız şekilde aydınlatma desteği devam eder. Yapışkan bantlarla da kullanılabilen modeller montaj işlemlerinde pratiklik yaratır. Kolayca yüzeye yapışan bu bantlar açık hava şartlarına dayanıklı yapılarıyla da dikkat çeker. Dilediğiniz şekilde dekor oluşturabileceğiniz yapışkanlı bantlara sahip gündüz ledleriyle arabanızın farklı noktalarında da zevkinize göre düzenlemeler yapabilirsiniz. 

Alternatif Ebatlardan Yararlanın

Arabanızın uzunluğuna ve ölçülerine göre tercih edebileceğiniz birçok gündüz ledi bulunur. Düz hatların yanında kıvrımlarıyla estetik görünümü artıran ledler de tercih edebileceğiniz alternatif seçenekler arasında boy gösterir. Silikon malzemeyle üretilen modeller esneklikleriyle şekil verme konusunda kullanıcılarına yardımcı olur. Hem far içine hem de far dışına monte edilebilen modeller sayesinde dilediğiniz modifiye stilini aracınızda uygulayabilirsiniz. Düşük voltajlarla çalışabilen gündüz ledleri akünüzden daha az enerji harcamanızı da sağlar. Isınma sorununa yol açmayan led lamba teknolojisi sayesinde uzun süreli kullanımlarda da verimli bir şekilde faydalanabileceğiniz dekoratif aksesuarlar farklı çerçeve renklerine sahip modelleri beğeninize sunar. Beyaz ışığın yanı sıra değişik renklerde ışıklar yayan modeller arasından da seçim yapabilirsiniz. Korunaklı gövdeleriyle darbelere karşı da sağlam bir yapıya sahip olan ürünlerle arabanıza daha zarif bir görünüm kazandırırsınız.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gündüz Ledi Fiyatları

350 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 350 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?
hepsiburada sözlük
Bu Kategoride En Çok Merak Edilenler
Led AmpülLED ampul, günümüzde evlerde ve ofislerde rahatlıkla kullanılan tasarruflu ampul çeşitlerinden biridir. LED ampullerin standart ampullere göre yüzde 60 civarında tasarruf sağladığı tahmin edilmektedir. Hem çevre duyarlılığı hem de bütçe yönetimi açısından öne çıkan ampuller, diğer tasarruflu modellere göre %10-15 kadar daha az enerji sarfiyatı sağlar.  Işık verimliliği yüksek olan LED ampuller, aydınlatma konusunda sorun yaratmaz. Ampulün sarı ve beyaz gibi temel renklerinin yanında gece lambalarında kullanılabilecek renkli alternatifleri de bulunabilir. Ampul üzerinde yazan Watt değerine göre standart aydınlık sağlanır.  LED ampullerin bir avantajı da uzun ömürleridir. Akkor lambalarla kıyaslandığında 30 ile 40 kat arasında daha fazla ömür vadeder. Diğer tasarruflu ampullere göre ise 3 veya 4 kat daha uzun süre dayanır. Bir adet LED ampulün ömrü, ortalama 35.000 saattir. Diğer bir deyişle, senelerce aynı ampulü kullanmak mümkündür. LED ampuller sıcaklık değişimlerine ve titreşimlere karşı da oldukça dayanıklıdır. Eksi 30 derece sıcaklıkta bile rahatlıkla kullanılabilir.  LED ampuller, özel teknolojileri sayesinde ışıkları ile göz almaz. Göz yormayan ve kamaştırmayan özel ampul teknolojisi, gün boyu ampul ile oturmak durumunda kalanlar için idealdir. LED ampuller, hemen yanar; florasan gibi çalışması için beklemek gerekmez. LED modeller, özellikle ofisler için tasarruflu ve kullanışlı bir seçenektir.  LED modeller, diğer ampullere göre daha büyük boyuttadır. Yapım materyalleri nedeniyle boyutları farklıdır. Ayrıca LED teknolojisinin maliyeti de diğer ampullerle kıyaslandığında oldukça yüksektir. LED ürünlerin gücü, standart ampullerden farklıdır. 15 Watt değerindeki LED ampul, 100 watt değerindeki normal ampule eşittir. A+ enerji verimliliğinde kategorize edilir. Anında tam ışık yayması ile dikkat çeken ampullerin, yüksek fiyatlarına rağmen fiyat/kalite dengesini karşıladığı söylenebilir.
Detaylar