Universal Genel Sis Lambaları

Sis lambaları, sürüş güvenliğinin azaldığı ve sürücülerin zorluk yaşadığı sisli havalarda aracınızın aydınlatma mesafesini arttırır. Farklı taşıtlar için üretilmiş olan sis lambalarını kullanarak aracınızın sisli havalarda size gerekli aydınlatma desteğini oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Yoğun sis tabakasının içerisinde kaybolmamak ve yolunuzu net olarak görebilmek için otomobil, kamyon, kamyonet gibi araçlarda sis lambası kullanmaya özen göstermeniz gerekir. Yaydığınız ışığın karşı taraftan gelen araçlar tarafından da kolayca fark edilecek olması, olası sorunların önüne geçerek, emniyetli bir yolculuk deneyimine erişebilmenize katkı sağlar. Farklı araç modellerine özel olarak imal edilmiş olan alternatif modellerden yararlanarak taşıtınızın özelliklerine uygun bir sis lambasına sahip olabilirsiniz. Çok sayıda modelin bir arada size sunulmasından yararlanarak otomobiliniz için takım halindeki sis lambası modellerini inceleyebilirsiniz. Çakıl taşlarının yoldan sıçrayarak lambanıza çarpmasına karşı da koruma sağlayan bu ürünler, sağlam gövde yapıları ile kullanıcılarından tam not alır.

Emniyeti Ön Plana Alan Sis Lambaları

Güçlü ışık desteği yaratan sis lambaları, şantiyelerde ve inşaat sahalarında yer alan taşıtların gerekli görüş alanını yaratmasını sağlar. İş makineleri için geliştirilmiş olan sis lambası çeşitleri ile taşıtınızın inşaat sahasını geniş açıyla ve net bir şekilde aydınlatması kolaylaşır. Kısa bir süre içerisinde iş makinenize monte edebileceğiniz sis lambaları ile aracınızın hem sağ tarafından hem de sol tarafından ışık desteği elde edebilirsiniz. Vidalı gövdeleri ve bağlantı aparatları yardımıyla bu lambaları taşıtınıza çok kolay bir şekilde monte edebilirsiniz. Kullanıcılarına zaman ve güvenlik kazandıran sis lambaları, farklı aydınlatma kapasitelerine sahip olan birçok alternatif modeli içerir. Böylece taşıtınızın büyüklüğüne ve çalışma alanınızın genişliğine bağlı olarak sizin için en ideal olan modeli tercih edebilirsiniz. Lambaların ısınmaya karşı dayanıklılık göstermesi, saatler süren araç kullanımlarında size avantaj kazandırır. Aynı zamanda lambaların dış etkilere karşı koruma yaratan gövdesi de size sağlayacağı bir diğer avantajdır. Böylece yağmur, kar ve sıcak, soğuk gibi etkenlere karşı dayanıklılık gösteren bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Metal Arka Kısma Sahip Sis Lambası Modelleri

Gövdelerinin arka kısmı metal malzeme ile imal edilmiş olan sis lambaları aracığıyla son derece uzun ömürlü bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Aşınma, deforme olma ve oksitlenme gibi sorunlara karşı dayanıklılık yaratan metal gövde desteği, sis lambanızdan tam verim alarak sürüş gerçekleştirebilmenize yardımcı olur. Ön sis farları ve sürüş lambaları için uygun özellikler taşıyan modellerden geniş bir kullanım alanında yararlanabilirsiniz. Yüksek oranda parlaklık yaratan sis lambaları, çevrenizi çok daha net şekilde görerek sürüş güvenliğinizi üst düzeyde tutabilmeniz için geliştirilmiştir. Aynı zamanda enerji tasarrufu özelliği ile de öne çıkan bu ürünler, düşük miktarda elektrik tüketerek aracınızın aküsünü daha verimli kullanabilmenizi sağlar. Su geçirmez gövde özelliğine de sahip olan sis lambası modelleri yardımıyla yoğun kar ve yağmur yağışı altında güvenle sürüş gerçekleştirmeye devam edebilirsiniz. Öte yandan sarsıntılara ve darbelere karşı dayanıklı olan bu ürünler, bozuk yollarda sürüş gerçekleştirirken aydınlatma desteğinden sorunsuz şekilde yararlanmaya devam edebilmenizi sağlar. Gövdelerinde alüminyum malzeme kullanılarak dayanıklılıkları arttırılan sis lambalarını renk sıcaklığı seviyelerine göre tercih ederek, bulunduğunuz bölgeye uygun güvenlik önlemi alabilirsiniz.

Sis Lambası Kullanarak Çok Sayıda LED’den Yararlanın

Çok sayıda LED kullanılarak üretilmiş olan sis lambaları sayesinde metrelerce mesafeyi kolayca aydınlatabilirsiniz. Yuvarlak, kare, dikdörtgen sis lambası çeşitlerinin de bulunması sayesinde bu ürünler arasından ihtiyaçlarınıza en uygun modellere ulaşabilirsiniz. Voltaj aralığı değişiklik gösteren ürünler arasından aracınızın elektrik aksamına en uygun modelleri de tercih edebilirsiniz. Işık akışı değerlerinin yanı sıra maksimum kullanım ömrü süresini baz alarak da dilediğiniz sis lambasına sahip olabilirsiniz. Çalışma sıcaklığı son derece geniş olan sis lambaları, dondurucu soğuklarda ve yüksek sıcaklarda hava şartlarından etkilenmeden görevlerini yerine getirir. İçeriğinde lambanın yanı sıra montaj ayağına da yer veren sis lambaları, aracınıza dakikalar içerisinde bu önemli aksesuarı monte edebilmeniz için size yardımcı olur. Aynı zamanda vida ve civata gibi parçaları da içeren sis lambalarını bir adet tornavida yardımıyla çok kısa bir sürede aracınıza monte edebilirsiniz. Vida ve civata parçalarının paslanmaya karşı dayanıklılık göstermesi, açık hava koşullarının oluşturabileceği sorunlara karşı önlem alabilmenizi sağlar.

Kamyon ve Traktör Gibi Taşıtlar için Uygun Sis Lambaları

Ağır yük taşımaya yardım eden kamyon ve traktör gibi taşıtlara özel olarak tasarlanmış olan sis lambaları ile taşıtınızın ihtiyaçlarınıza uygun şekilde aydınlatma desteği elde edebilirsiniz. Ağır yük taşıyan araçların ihtiyaç duyduğu geniş frenleme mesafesini güvenli bir şekilde kullanabilmek adına, sisli havalarda taşıtınızın sis lambasını açık tutarak yolculuklarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Hem arabalar hem de ağır taşıtlar için ideal olan sis farı lambası modelleri de size sunulan seçenekler arasında yer alır. Aynı zamanda arazi araçlarında ve Off Road arabalarında kullanılabilmeye elverişli olan çok sayıda sis lambası modeli de bulunur. Bu ürünler sayesinde farklı araba modellerine uyum sağlayan kullanışlı bir aksesuara sahip olabilirsiniz. Ormanlık yollarda, dağ yollarında ya da otobanlarda ilerlerken sisle karşılaşmanız durumunda bu lambaların yararlı özelliklerini etkin şekilde kullanabilirsiniz. Öte yandan yat ve tekne gibi deniz taşıtlarında da yararlanılabilen sis lambaları ile farklı ortamlara kolayca adapte olmanız mümkün hale gelir.

Işık Yayarak Aydınlık Sağlayan LED Sis Lambaları

Gece saatlerinin yanı sıra gündüz saatlerinde kullanılabilmeye de uygun olan LED sis lambası çeşitleri aracılığıyla yolunuzu aydınlatabilirsiniz. Gün ışığı altında dahi oldukça güçlü bir ışık desteği sunan LED lambalar, aracınızın trafikte daha kolay fark edilmesine yardımcı olur. Gündüz LED’leri aracılığıyla arabanızın ışık yayma kapasitesini arttırabilirsiniz. Alüminyum levha yüzeyine sahip olan gündüz LED’leri sayesinde ışığın başarılı bir şekilde yansıtılması sağlanır. Hafifçe bükülebilir olan LED lamba modelleri aynı zamanda size esnek bir kullanım deneyimi sağlamayı başarır. Mercekli power LED’lerle üretilmiş olan lambalar aracılığıyla taşıtınızın sisli havalarda sağladığı aydınlatma kapasitesini çok daha artırabilmeniz kolaylaşır. Yapışkan bantlarla üretilmiş olan gündüz LED’lerini aracınızın dilediğiniz noktasına yapıştırarak gerekli ışık desteğine kolayca ulaşabilirsiniz.

Sis Lambası Takımları ile Aracınızın Şıklığını Koruyun

Arabanızın orijinalliğini bozmadan taşıtınızın şıklığını koruyabilmek adına takım halindeki sis lambalarını inceleyebilirsiniz. Bu lambaların iki parçadan oluşan tasarımı aracınızdaki her iki sis lambasını da yenileyebilmenizi kolaylaştırır. Yıpranan ya da kırılmış olan sis lambalarınızı değiştirmek için takım halindeki modelleri tercih edebilirsiniz. Koruma mahfazası bulunan sis lambalarını tercih ederek bu aksesuarınıza çarpacak çakıl taşlarına ve yabancı maddelere karşı ekstra önlem oluşturabilirsiniz. Universal sis lambası modellerinin farklı araç tiplerine kolayca adapte olması, otomobilinizin mevcut sis lambalarını değiştirmek istediğinizde size konfor sağlar. Vidalı tasarımları sayesinde koruma mahfazaları çıkarılabilen sis lambalarını kullanarak dilediğiniz şekilde aracınızın dış görünüşünü değiştirebilirsiniz. Arabanız için uygun modelleri ararken ürünlerin uzunluk ve genişlik değerlerine dikkat etmeye özen göstermeniz gerekir. Gövdeleri krom kaplama malzeme ile üretilmiş olan turbo sis lambası modelleri ile parlayan ve zarafet yaratan bir aksesuara sahip olabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Universal Genel Sis Lambaları

2802 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 2802 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?