Far Sensörleri

Sürüş güvenliği ve rahatlığı açısından fazlasıyla önem taşıyan far sensörlerini, çoğu zaman araçların standart donanımları içerisinde yer almadıkları için ayrıca temin etmek gerekebiliyor.
Araç farlarına adapte edilen sensörler, dış ortamdaki ışık seviyesini algılayarak farların ışık şiddetini otomatik bir şekilde arttırır ya da azaltır. Böylece araç ışıkları için ekstra bir ayarlama yapmanıza gerek kalmadığı gibi çaba sarf etmeden tasarruf da sağlamış olursunuz.
Farların ışık şiddeti, karanlık ortamlardaki görüş alanını direkt olarak etkilediği için güvenlik bakımından oldukça önemli bir konu. Özellikle gece araç kullanımı esnasında ya da tünellerde ve benzeri yerlerde ışık seviyesini otomatik olarak ayarlayan far sensörleri siize konforlu bir sürüş sunarken, sağladığı tasarruf sayesinde de ekonomik açıdan olumlu bir etki yaratıyor.
Araç kilitlendiği anda kendiliğinden kapanma gibi özellikler de barındıran farklı far sensörleri çeşitlerine, marka ve fiyat avantajlarıyla hepsiburada.com Far Sensörleri kategorisi üzerinden ulaşabilirsiniz. Binek, hafif ticari veya ağır ticari gibi araç tiplerine göre değişiklik gösterebilen far sensörlerinin detaylı bilgilerini ve açıklamalarını ürün sayfalarından görüntüleyebilir, kullanıcılar tarafından verilen puanları ve yorumları inceleyebilir, kampanyalı ya da süper hızlı gönderimde olan ürünlere göz atabilirsiniz. En çok satanlar, Bizim seçtiklerimiz gibi listelerle birlikte filtreleme seçenekleri de seçim yapmanızı kolaylaştırır.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Far Sensörü Fiyatları

47 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 47 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024610/60000379