Xenon Yedek Ampulleri

Elektrik akımının elektrotlar aracılığı ile xenon gazı üzerinden geçirilerek daha verimli ve yüksek performanslı bir sonuç elde edildiği xenon aydınlatma teknolojisinin tarihçesi oldukça eskilere dayanıyor. İlk kez 1930'lu yıllarda denenen xenon teknolojisi otomotiv sektöründe kendini 1990'lı yıllarda göstermeye başlıyor. Büyük ses getiren xenon aydınlatma teknolojisi, otomobil üreticilerinin tasarımlarında far özelliklerini bu yönde geliştirmesi sonucunda günümüzdeki popülerliğine ulaşıyor. Yeni nesil otomobillerin standart donanımları arasında yer alan xenon farlar dayanıklılığı ve sunduğu konfor ile öne çıkıyor. 

Oto Aydınlatma Ürünleri

Otomobil farları hem gece hem gündüz sürüşlerinin kalitesini ve güvenliğini artıran donanımlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Özellikle uzun yol sürüşlerinde ve gece yolculuklarında gözü yormayan ve tüm detayları net bir biçimde gösteren aydınlatmalar güvenliğin yanı sıra sürüşün konforunu da artırıyor. Xenon farlar ile yüksek performans elde eden sürücüler uzun ömürlü ve değiştirilebilir xenon yedek ampüller sayesinde kendilerini güvende hissediyor.

Xenon Yedek Ampüller Ne Gibi Faydalar Sağlıyor?

  • Verimliliği ile öne çıkan Xenon yedek ampüller özellikle gece sürüşlerinde güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor.
  • Uzun yol sürüşlerinde göz kamaşmasını ve ışığın dağılmasını minimum seviyeye indiriyor. 
  • Xenon yedek ampüller sayesinde sürüş esnasında gözler daha az yoruluyor.
  • Kolay ve pratik kullanımı sayesinde zahmetsizce takılıp çıkartılabiliyor.
  • Otomobillere daha şık ve daha estetik bir görünüm kazandırıyor. 

Xenon Yedek Ampül

Xenon yedek ampül kategorisinde kısa gövdeli, dipsiz ve yüksek performanslı ampül seçenekleri yer alıyor. İşlevselliği açısından kısa farlarda, uzun farlarda ve sis farlarında ayrı ayrı kullanılmak üzere tasarlanmış ürünlerin yanı sıra tüm bu işlevleri bir arada sunan xenon yedek ampüllere de rastlanıyor. Set olarak satılan yedek ampül takımındaki parçalar pratik montajı sayesinde seyahat esnasında karşılaşabileceğiniz aydınlatma arızalarında yolunuza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlıyor. %50 daha fazla ışık veren xenon yedek ampüller ise gece sürüşleri için en cazip seçenekler arasında yer alıyor. Kısa, uzun ve sis farı özelliklerini tek bir üründe sunan xenon yedek ampüller sürücülerin yaşamını kolaylaştırıyor. Biraz daha hareketli bir aydınlatma isteyenler ise şimşek etkili xenon yedek ampül alternatifleri arasından seçimini yapıyor. 

Şimşek Etkili Xenon Ampüller 

Sarı ve beyaz renk seçeneklerinin yer aldığı xenon yedek ampül kategorisinde kullanımı kolay, güvenli ve verimliliği yüksek ürünler sunuluyor. Dünya çapında üretim yapan birçok ünlü markanın xenon yedek ampüllerinin yer aldığı kategori geniş ürün yelpazesi ile her zevke ve her bütçeye hitap ediyor. Xenon far aydınlatmasında sıra dışı tasarımı ile fark yaratan şimşek etkili ampüller pek çok sürücünün ilgisini çekiyor. Yanıp sönerek hareketli bir aydınlatma sağlayan ürün şimşek efektini andırması sebebiyle şimşek etkili ismi ile anılıyor. Şimşek etkili xenon yedek far çeşitleri arasında uzun ve kısa farlar için tasarlanmış ürünlerin yanı sıra hem uzun hem de kısa far özellikli tasarımlar da yer alıyor. Uzun ömürlü olması sebebiyle tercih edilirliğini artıran xenon yedek ampül setlerinde fan soğutucu özelliği de yer alıyor. Montajı son derece kolay olan yedek ampüller güvenli oluşunun yanı sıra güçlü aydınlatma özelliği sayesinde sürücülerin favori ürünleri arasında başı çekiyor. %200 oranında daha güçlü ışık verebilen tasarımlar yüksek performansı ve gelişmiş özellikleri ile otomobil aksesuarları pazarında fark yaratıyor. Birbirinden işlevsel xenon yedek ampüllerin yer aldığı kategoride dünyaca ünlü otomobil markalarına uyumlu, marka ve model özelinde tasarlanmış şık ürünler ve setler de bulunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Xenon Yedek Ampüller

4339 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar Ürünleri
Oto Aksesuar Ürünleri
Aydınlatma Ürünleri
Aydınlatma Ürünleri
Xenon Yedek Ampulleri
Xenon Yedek Ampulleri
Ampul Aparatları
Ampul Aparatları
Xenon Ampuller
Xenon Ampuller
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 4339 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024610/20024648