Bebeklerde sık sık görülen olumsuz durumlardan biri de burun tıkanıklığıdır. Otribebe ise bebeklerde burun tıkanıklığı sorununu çözmek için devreye girer. İngiliz ilaç ve kişisel bakım şirketi GSK'nın bir ürünü olan Otribebe bebeklerde görünen burun tıkanıklığı sorununu gidermek için özel olarak geliştirilen bir üründür. Otribebe burun tıkanıklığına karşı pratik bir tedavi seti şeklinde tüketiciler ile buluşur.

Otribebe Nedir?

Mevsimlere bağlı olarak bebeklerde zaman zaman solunum yolu enfeksiyonları oluşur. Bunun sonucu olarak da burunda yüksek miktarda mukus salgılanır. Bunun sonucu olarak bebeğin burnu tıkanır. Tam da bu noktada Otribebe devreye girer. Tıkalı bir burun bebeğin huzurunu kaçırarak onu rahatsız eder. Bebek rahatsız olursa siz de rahatsız olursunuz. Dolayısıyla Otribebe hem bebeğinizin hem de sizin rahatınız için görev yapar. Daha da önemlisi burun tıkanıklığı giderilmediğinde ilerleyen dönemlerde orta kulak iltihabı ya da sinüzit gibi istenmeyen olaylara yol açabilir. Otribebe ile bebeğinizin burnunu açarak bu tür hastalıklara karşı önlem almış olursunuz. Otribebe set halinde bir üründür ve bebeğinizin burnuna özel geliştirilmiş bir yöntem ile müdahale eder.

Otribebe Nasıl Kullanılır?

Otribebe setinin içerisinde deniz suyu, aspiratör ve yedek uçlar bulunur. Bu malzemeler eczacılık ile ilgili malzemelerdir. Ürünler Otribebe Nazal Aspiratör ve Otribebe Monodoz Deniz Suyu adları ile bilinirler. Satın aldıktan sonra kullanmak için bazı talimatları takip etmek gerekir. Otribebe'yi kullanırken ilk önce bebeğinizin burnuna nemlendirme işlemi yapmalısınız. Bu nemlendirme işlemi Otribebe deniz suyundan oluşan monodoz ile yapılır. Böylece burun içerisinde bulunan mukus yumuşatılır. Daha sonra devreye aspiratör girer. Aspiratör ile bebeğin burnu temizlenir. Temizleme işlemine geçmeden önce aspiratör düzeneğini hazırlamak gerekir. Öncelikli olarak aspiratörün ucuna yumuşak uçlu olan ağız takılır. Daha sonra bebeğin burnunun içerisine yerleştirilir. Bu yerleştirme işlemi bebeğin burun kanallarının temizlenmesi için yapılır. Aspiratörün bir ucu bebeğin burun deliğinde iken diğer ucunu ebeveyn kendi ağzına alır. Daha sonra ebeveyn kendisi ağzına doğru hava çeker. Böylece bebeğin burnunun içerisinde yer alan mukusun dışarı çekilmesi sağlanır. Çekilen mukus aspiratörün filtresinde birikir. Aynı işlem bebeğin diğer burun deliğine de uygulanır. Bebeğin burnu açıldıktan sonra hijyen sebebiyle bebeğin burnuna yerleştirilen aspiratör düzenekten sökülür. Enfeksiyonların yayılmaması adına bu işlemi yapmak ve kullanılmış ucu çöpe atmak gerekir. Zaten Otribebe aspiratör ucu tek kullanımlıktır. Daha sonra aspiratörün ucuna temiz olan yeden uç takır. Böylece Otribebe düzeneği bir sonraki kullanım için hazır hale gelir.

Otribebe Setinin Faydaları Nelerdir?

Otribebe seti pratik bir yapıya sahiptir. Anne - babalar bu düzeneği kullanmak için fazla zaman harcamaz. Bebeklerin burnu tıkandığında hızlı bir şekilde müdahale edebilir. Otribebe ile burun tıkanıklığı giderilen bebek daha rahat nefes alabilir. Böylece aileler huzursuzluğun önüne geçmiş olur. Ayrıca burun tıkanıklığı diğer bazı rahatsızlıkları tetikler. Otribebe ile burun tıkanıklığı sorunu çözüldüğünden bu tip olaylara karşı da önlem alınmış olur. Yine de bebekte sık sık burun tıkanıklığı yaşanıyorsa bir uzmana başvurmak gerekir.

Otribebe Fiyatları Nasıldır?

Otribebe bebeğin burnuna deniz suyu ve hava ile müdahale eder. Bu sebeple çok yüksek üretim maliyeti yoktur. Bu durum tüketicilere de yansır. Dolayısıyla Otribebe fiyatları yüksek seviyelerde yer almaz. Aksine oldukça düşük seviyelerde seyreder. Otribebe seti pek çok tüketici için kolayca satın alınabilir seviyede yer alır.

Siz de çocuğunuzun burun tıkanıklığını gidermek için Otribebe kullanabilir ve bu sete Hepsiburada üzerinden sahip olabilirsiniz.

Otribebe

9 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN