Eldiven Modelleri

Dayanıklı ve esnek kumaştan üretilen eldiven modelleri, ellerinizi soğuktan ve rüzgârın olumsuz etkilerinden koruyan işlevsel özellikli ürünlerdir. Kadın, erkek ve çocuklar için tasarlanan modeller arasında, outdoor eldiven seçenekleri de yer alır. Soğuk kış günlerinde sizi sıcacık tutan eldivenler, farklı renk ve kumaş özellikleri sunarak ihtiyaçlarınızı karşılamayı başarır. Günlük yaşam, spor çalışmaları ve açık hava etkinlikleri için farklı detaylarla tasarlanan eldivenler, kolay kullanım özelliklerine sahiptir. İlginizi çekecek eldiven modelleri ve fiyatları sunan kategori ürünlerini inceleyerek gereksinim duyduğunuz ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.

Outdoor Eldiven Modellerinin Özellikleri

Kadın, erkek ve çocuk kullanıcılar için tasarlanan outdoor eldiven seçenekleri, yaz ve kış mevsimine uygun özelliklerle üretilir. Farklı mevsimlerde yapılan doğa etkinlikleri ve spor çalışmaları için tasarlanan eldivenler, işlevsel modeller sunarak seçim yapmanızı kolaylaştırır.

 • Termal ve polar kumaş detayı ile üretilen modelleri günlük kullanımınız için tercih edebilirsiniz. Yumuşak dokulu polar eldiven seçenekleri, ellerinizi soğuktan koruyan ve keyifli kullanım konforu sunan ürünlerdir.
 • Outdoor eldiven çeşitleri arasında, ekstra koruyucu desteğe sahip modeller de vardır. Zorlu arazi şartlarında yapılan antrenmanlar için bu tarz ürünleri tercih edebilirsiniz.
 • Nefes alabilen esnek kumaş özelliğine sahip, rüzgâr ve su geçirmeyen softshell outdoor polar eldiven modellerini en zorlu koşullarda bile güvenle kullanabilirsiniz.
 • Ellerde oluşan teri hızla dışarı atabilen modeller, konforlu kullanım imkânı tanıyarak aktivitenize odaklanmanızı kolaylaştırır.
 • Outdoor eldiven modellerinin pek çoğu dokunmatik ekran kullanımına uygundur. Eldivenin baş ve işaret parmağının uç kısımları ile telefonunuzu rahatça kullanabilirsiniz.
 • Ürünlerin bilek kısmında yer alan yapışkanlı bantlar ya da büzgüler koruyucu olup ellerinizi soğuk havaya karşı korumayı başarır.

Eldiven Modellerinin Tasarım Özellikleri

Ünlü markaların tam ve yarım parmak detayı ile tasarladığı eldiven seçenekleri siyah, gri, kırmızı, sarı, lacivert ve mavi gibi renk alternatifleri sunar. Deri, kumaş ve polar kumaş seçeneğiyle üretilen modeller arasından, tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun olan ürünü seçebilirsiniz.

 • Avuç içleri ile bilek kısımları poliamit ve elastan malzemeyle güçlendirilen, yeni teknolojili kumaşlarla tasarlanan eldivenler, ekstra koruma sağlayan modellerdir.
 • İşlevsel özellikli ürünlerin büyük bölümünde saklama ve taşıma kancaları mevcut olup, eldiveninizi kolayca taşımanıza ve saklamanıza yardımcı olur.
 • Kar eldiveni seçenekleri su geçirmeyen ve sıcak tutan kumaşlarla üretilir. Ürünlerin cırt cırtlı bant, ip ya da bilek lastiği ile tasarlanan modelleri kolay çıkarıp giyme imkânı tanır.
 • Çocuklar için tasarlanan polar eldivenler; nefes alan, hızla kuruyan, sıcak tutan ve rahatça giyilip çıkarılan ürünlerdir. Bazı modellerin avuç içleri güçlendirilmiştir.
 • Unisex eldiven modelleri arasında, triko ürün seçeneklerinin yanında nefes alabilen polar malzemeli modeller de bulunur. Bazı eldivenlerin iç kısımlarında ter ve nemi buharlaştıran özel bir dokuma mevcuttur.
 • Yarım parmak detayı sunan dinamik eldiven modelleri, parmaklarını rahatça kullanmak isteyen kişilere hitap eder. Deri ya da farklı dokuma ile üretilen eldivenlerin bilek ve avuç içi bölümleri ise güçlendirilmiş tasarıma sahiptir.

Eldiven Fiyatları

Ünlü ve büyük markalar tarafından üretilen outdoor eldiven fiyatları ürünlerin kumaş, tasarım ve fonksiyonel özelliklerine göre değişim gösterir. Günlük kullanım için tasarlanan modeller, ürünlerin marka, dikiş ve kumaş özellikleriyle orantılı fiyatlar içerir. İleri teknoloji ürünü kumaşlarla üretilen ve yüksek düzeyde koruma sağlayan destekli modeller, standart özellikli ürünlerden daha yüksek fiyatlara sahiptir. Çocuklar ve yetişkinler için tasarlanan eldiven seçenekleri arasında da fiyat farkları mevcuttur. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun eldiven modelleri ve fiyatları sunan kategori seçeneklerini inceleyerek tarzınıza hitap eden ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Eldiven Modelleri ve Fiyatları

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 2261 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/363436