Eldiven Modelleri

Eldiven

Giyim sektörünün en önemli parçaları arasında yer alan eldiven modelleri hem giysi hem de aksesuar olarak kullanım alanı sergiler. Genel olarak soğuyan kış aylarında tercih edilen eldiven modelleri ellerinizi soğuktan korur. Soğuk havanın etkisinden korunmak için bu mevsimde sıkça tercih edilen modeller kombinlerinize şıklık kazandırabilir. Birbirinden farklı kombin tercihlerinde vazgeçilmez bu parçaları kullanabilirsiniz. Birçok meslek tarafından tercih edilen modeller el korumak ve el hijyeni sağlamak adına kullanışlılık sergiler. Bazı sektörlerde kullanım zorunluluğu getirilen eldiven modelleri doğru eldiven seçimi yapıldığında kullanışlılık ve fonksiyonel özellik sergiler. El bedeninize uyumlu deri eldiven seçimi büyük anlamda önem taşır.

Geniş çeşitlilikte satışa sunulan ürün modelleri birçok farklı alanda kullanım avantajı sağlar. Geniş kullanım avantajından yararlanarak ürünün sunduğu avantajları her alanda deneyimleyebilirsiniz. Hastanelerde, bisiklet sürerken, farklı sürüş deneyimleri sergilerken birbirinden farklı tarzda elde edilen eldivenleri tercih edebilirsiniz. Ürün modelleri genel olarak deri lastik gibi materyalden elde edilir. Bu materyal farklılıkları eldiven modellerinin isimlerini de değiştirir. Farklı sektör için tasarlanan modern seçeneklerini değerlendirerek seçim yapabilirsiniz. Yağışlı hava şartlarında ellerinizi soğuk havadan korumak istiyorsanız kullananlar tarafından sıkça tercih edilen kar eldiven modellerini satın alabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı materyal kullanılarak üretilen kar eldiven modelleri ellerinizi soğuyan havanın etkisinden korur, çatlak ve tahriş gibi durumların önüne geçer.

Her yaş grubu tarafından güvenle tercih edilen ürün modelleri çocuklara yönelik olarak da tasarlanır. Çocuklar soğuk havanın etkisinden korunmak ve bu hava şartlarında dışarıda oyun oynamak için eldiven modellerinden yararlanabilir. Soğuyan hava çocukların zaman içerisinde hasta olmalarına neden olabilir. Bu duruma en aza indirmek için el sağlığına dikkat edebilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı materyal kullanarak üretilen modelleri çocuklarınız için satın alabilir, güvenli bir şekilde sokakta oynamalarına izin verebilirsiniz. Termal materyalden elde edilen termal eldiven kış sporları yapanlar tarafından sıkça tercih edilir. Kış mevsiminde, sokakta etkinlik yapmaktan hoşlanıyorsanız motosiklet sürüşü ve farklı alanlarda etkinlikten hoşlanıyorsanız ürün modelleri ideal seçim arasında yerini alır. Soğuk havada çalışma performansı sergileyen kişiler için ideal kullanım avantajı için sergileyen modeller pamuklu ve hava alan yapısı sayesinde sizi korur, cildinizin tahriş olmasının önüne geçebilir. Ürün modelleri materyal yapısına bağlı olarak terlemeyi de önler. Nemi dışarı atan özellik sayesinde bu ürünün sunduğu avantajlardan yararlanarak vücut sağlığınızı koruyabilir, el hijyenini sağlayabilirsiniz. Kış mevsiminde göz önünde bulundurulması gereken birçok nokta yer alır. Modelleri kullanarak kış mevsiminde el sağlığınızı, vücut sağlığınızı ve vücut koruma altına alabilirsiniz. Size uygun ürün seçimi yaparken ellerinizin büyüklüğünü göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir.

Eldiven Özellikleri

Kelime kökeni olarak el sağlığını koruma odaklı olarak tasarlanan modellere eldiven denir. Ele giyilen aksesuar olarak yer alan ürün modelleri farklı tarzlara uyumluluk sergiler. Birçok farklı alanda bu ürünü kullanabilir, zorunlu olan birçok yerde eldivenin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Sadece soğuk havada yapılan etkinliklerde değil iş güvenliği amacıyla ürün seçenekleri değerlendirilebilir. El hijyeni gerektiren sektörde çalışıyorsanız farklı niteliklere sahip ürün modellerini tercih edebilirsiniz. El sağlığınızı ve hijyeninin sizi koruma altına alabilirsiniz. Doktorlar, hemşireler ve hastane personelleri tarafından sıkça tercih edilen ürün modelleri bakım ve muayene gibi etkinliklerde kullanılabilir. Rutin kontroller yapılırken ve farklı müdahaleler gerçekleştirilirken sağlığı korumak amacıyla eldiven modelleri giyilebilir. Hastane gibi ortamlarda kullanılması zorunlu olan ürün modelleri farklı mikrop ve bakterilerin size geçmesini engeller. Geçiş transferini önlemek amacıyla bedeninizle uyumlu modelleri tercih etmeniz önem taşır. Sağlık gerektiren etkinlikler sırasında eldiven kullanımı sizi ve sağlığınızı önemli ölçüde koruma altına alır.

Eldiven modelleri genel olarak pudralı ve pudralı seçenekleriyle satışa sunulur. Lateks, kauçuk, nitril gibi farklı materyal yapısından elde edilen modellerde yer alır. El beden ölçünüze bağlı olarak seçim yapmanız kullanışlılık açısından büyük önem taşır. Sipariş verirken eldiven ölçülerini göz önünde bulundurmanızı tavsiye edilir. Eldiven ölçüsünü almak istiyorsanız farklı yöntemlerden yararlanabilirsiniz. Mezura kullanarak ölçü alma işlemini gerçekleştirebilir, baş parmağınızı dahil ederek ölçü uzunluğunu belirleyebilirsiniz. Ölçülerinizi doğru olması kullanım performansını doğrudan etkiler. Ölçülerinden büyük ya da küçük boyutlu ürün seçimi çalışma performansını olumsuz olarak etkileyebilir. Uygun beden aralığında seçilmeyen ürün seçenekleri ellerinize kullanım sırasında rahatsızlık hissi verebilir. Bu nedenle ölçülerinize uyumlu ürün modeli tercih yapmanız önemle görülür.

Nitril kullanılarak elde edilen ürün modelleri farklı renk tonlarında satışa sunulur. Kişisel tarzınız ve zevkinize bağlı olarak renk seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Genel olarak siyah renkte üretilen ürün modelleri birden fazla sektörde kullanım alanı bulur. Sadece soğuktan korumak amacıyla değil farklı alanlarda da kullanım alanı bulan ürün modelleri farklı tarzlara hitap eder. Eldiven çeşitlerinden yararlanarak seçim yapabilir, kullanım alanınıza bağlı materyal tercihinde bulunabilirsiniz. Farklı iş yerleriyle kullanım alanı bulan ürün modelleri size eşlik eder. Hastane gibi ortamda çalışıyorsanız cerrahi eldiven modelleri gün boyu elinizde kalır. Tıbbi bakım yaparken ve sağlık kontrollerini gerçekleştirirken bu ürünleri giyinmek zorunlu tutulur. Farklı mikrop ve bakterilere karşı korunmak istiyorsanız, birbirinden farklı tarzda üretilen modeller arasında seçim yapabilir, güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Her yaş grubu tarafından güvenle kullanılan ürün modelleri arasında yer alan kışlık eldiven seçenekleri sağlık ve hijyen açısından tercih edilir.

Kullanım alanı ve amacına bağlı olarak bazı modeller tek kullanımlık olarak satışa sunulur. Pudralı ya da pudrasız seçenekleri değerlendirerek tek kullanımlık modelleri satın alabilirsiniz. Lateks kauçuk ve farklı materyal yapılarından elde edilen ürün modelleri giyim sırasında kolaylık sağlar. Sipariş verirken tüm bu noktalara dikkat etmeniz ve el ölçünüze bağlı olarak ürün tercihinde bulunmanız tavsiye edilir. Size uygun olmayan ürün modeli seçmek Adidas eldivenin zamanı içerisinde yırtılmasına ve elinizi sıkıştırmasını neden olabilir. Bu olumsuz durumlardan etkilenmemek adına size yönelik ve size hitap eden modeli tercih etmeniz gerekir. Mezura ve farklı ölçü birimlerinden yararlanarak el ölçünüzü alabilir, uygun beden aralığında ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Temizlik işiyle uğraşıyorsanız hem hijyeni hem de ev sağlığınızı korumak amacıyla ellerinizi terletmeyen ve sizin ölçünüze uyumlu modeli tercih etmeniz gerekir. Latekse karşı duyarlılık gösteriyor ve alerjik tepkime veriyorsanız lateks içermeyen modelleri değerlendirebilirsiniz. Birçok model tek kullanımlık olarak dizayn edilir. Bir defa kullanıldıktan sonra bu modelleri çöpe atmanız gerekir. 

Eldiven Modelleri

Soğuyan havalarla birlikte aksesuar kullanımı önemli ölçüde artış gösterir. Kış aylarında sıkça tercih edilen aksesuarların başında eldiven modelleri gelir. Giyiminizle uyumlu olarak ürün modellerini değerlendirerek estetik dokunuş sağlayabilirsiniz. Dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız farklı renk avantajlarından yararlanabilir kıyafetinizle uyumlu renk tonunda ürünü satın alabilirsiniz. Genel olarak polar eldiven modelleri kış aylarında kullananlara eşlik eder. Hırka, şapka ve farklı aksesuarlarla birlikte uyumu yakalayan beyaz taktik eldiven modelleri sade şıklığı size sunar. Sade ve şıklığı bir arada yaşamak istiyor aynı zamanda modern tarza sahip olmak istiyorsanız bu renk tonunda üretilen modelleri tercih edebilirsiniz. Cinsiyet fark etmeksizin her yaş grubuna hitap eden ürün modelleri deri materyal ile de üretilir. Deri eldiven erkek modelleri günlük kombinlere ek şık ve davet ortamlarında da kullanım alanı bulur. Elegan bir görünüm elde etmek istiyorsanız, bu ürünün estetik görünümünden yararlanabilirsiniz. Modası geçmeyen deri materyali her dönemde kullanım alanı bulur. Uzun süre dayanıklı materyal yapısı uzun ömür vaat eder. Soğuyan havalarla birlikte sıkça tercih edilen modeller arasında siyah askeri eldiven modelleri gelir. Bu model her renk tonuyla uyumu yakalaması şık duruşu ve her kumaş yapısıyla kullanılabilir olması nedeniyle sıkça tercih edilir.

Eldiven modelleri kullanım alanına bağlı olarak tercih edilebilir. Farklı materyal yapılarından yararlanırken kullanım alanı ve amacınıza bağlı seçim yapmanız önem taşır. İşyeri ve farklı alanlarda kullanım yapacaksanız materyal yapısı ve materyal özelliklerinden yararlanmanız gerekir. Temizlik sırasında tek kullanımlık modellerden yararlanabilir, kıyafete uyumlu aksesuar konusunda deri gibi materyal yapısını tercih edebilirsiniz. Renkli ve eğlenceli tarzda dizayn edilen ürün seçenekleri küçük yaş grubunun dikkatini çeker. Çocuklarınızın su geçirmez eldiven kullanımını arttırmak istiyorsanız renkli ve popüler desende üretilen modelleri tercih edebilir, çocuklarınıza eldiven giyme alışkanlığı kazandırabilirsiniz. Ürün modelleri çocuklar için genel olarak canlı renk tonundan elde edilir. Yetişkinler tarafından da tercih edilebilen canlı renk tonları geniş model seçenekleri ile satışa sunulur. Farklı markalar tarafından üretilen ürün modellerini inceleyerek mavi, kırmızı, pembe gibi farklı renk seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Canlı renkten hoşlanmıyorsanız pastel tonlarda üretilen ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Farklı markaların farklı tarzlarına yönelik olarak tasarlanan ürün seçenekleri geniş çeşitlilikte satışa sunulur. Seçim yaparken size hitap eden kişisel zevkinize ve tarzınıza uyumlu seçenekleri tercih edebilir, satın alabilirsiniz. Doğru eldiven seçimi yaparak tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Eldiven Avantajları

Eldiven geniş kullanım alanı bulan giyim aksesuarları arasında yerini alır. Ürün modelleri kullananlara birden fazla alanda avantaj sağlar. Farklı materyal yapısından elde edilen ürün modelleri farklı görev ve alanlarda kullanım alanı sergiler. Kullanım alanı ve amacınıza bağlı olarak geniş ürün seçeneğini değerlendirebilir, eldiven fiyatları avantajlarından yararlanabilirsiniz. Yüksek ısıya maruz çalışma performansı sergiliyorsanız ısıya dayanıklı modelleri tercih edebilirsiniz. Farklı özel materyal kullanarak üretilen ısıya dayanıklı eldiven modelleri 100 dereceden 350 dereceye kadar ısıya dayanıklılık gösterir. İş sağlığı ve güvenliği sağlamak istiyorsanız bu modeller arasında seçim yapabilirsiniz. İnsan hayatını koruma amaçlı üretilen ürün modelleri geniş kullanım alanı sergiler. Yanmayan ürün modelleri itfaiye çalışanları tarafından da tercih edilir. Demir çelik sanayisi gibi ısı gerektiren işlerde çalışıyorsanız yüksek güvenlik önlemleri almak adına bu modellerden yararlanabilirsiniz.

Ürün modelleri uzun süre dayanıklılık sergiler. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte eldiven üretim teknikleri de değişim gösterir. Bu tekniklerin değişmesi ürün model niteliklerinde de değişme meydana getirir. Parmak eldiven modelleri farklı yaş grupları tarafından tercih edilir. Bu modeller oyun alanlarında da sıkça kullanım alanı bulur. Oyun hakimiyetini güçlendirmek ve oyun sırasında dikkatleri üzerine çekmek istiyorsanız parmaksız eldiven modellerinden yararlanabilirsiniz.

Eldiven Her Bedene Uygun Mu?

Farklı markalar tarafından üretilen parmaksız eldiven modelleri geniş beden aralığında satışa sunulur. El ölçünüze bağlı olarak ürün seçimi yapabilir, güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Eldiven Her Tarza Hitap Ediyor Mu?

Farklı tarzlara hitap eden ürün modelleri her yaş grubuna hitap eden çeşitlilikte satışa sunulur. Kişisel zevkinize ve tarzınıza yönelik olarak ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Eldiven Materyali Nedir?

Bu modeller farklı materyal yapısından elde edilir. Kullanım alanı ve amacına bağlı olarak materyal çeşitliliğinden yararlanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Eldiven Modelleri ve Fiyatları

1107 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 1107 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?