Outdoor Gözlükler

Sporcuların aktivite esnasında daha iyi bir görüş açısına sahip olmaları ve gözlerini gelebilecek dış etkenlere karşı korumaları için sporcu gözlüğü dizayn edilir. Gözlerinizi güneş ışınlarından, rüzgar, toz ve darbelerden korumak için sporcu güneş gözlüğü modellerini tercih edebilirsiniz. Bu gözlük modelleri özellikle açık alanda yapılan aktiviteler esnasında kullanılır. Bu ürünler sayesinde hava şartlarından etkilenmeden net bir görüş sağlayabilir, yaptığınız aktiviteden de yüksek verim alabilirsiniz. Güneşten yayılan ultraviyole ışınları, katarakt ve keratin gibi göz hastalıklarına neden olabilir. Fotokromik gözlük modellerinin camları, bu ışınları emerek uzaklaştıran bir teknolojiyle donatılır. Böylece gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyabilirsiniz.

Koruyucu Sporcu Gözlüğü Modelleri

Her spor dalı için farklı özelliklerde gözlük modeli bulunur. Bu tasarımlar; gözlüğü takma şekli, cam rengi ve gözlük tipine göre değişiklik gösterir. Futbol, basketbol, voleybol, hentbol, tenis ve bisiklet gibi pek çok spor dalı için sporcu gözlüğü tasarlanır. Futbol sert bir spor olduğu için toptan gelen darbe yüzünüze isabet edebilir. Sporcu gözlüğü futbol oynarken travmatik göz yaralanmalarının önüne geçer. Sporcu gözlüğü basketbol oynayan profesyonel kişiler tarafından da sıklıkla tercih edilir. Tüm sahaya hakim olmak ve top kontrolünü en iyi şekilde sağlamak için bu ürünü kullanabilirsiniz. Top sürme gözlüğüyle saha içinde rakiplerinize karşı yüksek performans gösterebilirsiniz. Kış sporları için de spor gözlük modelleri bulunur. Kayak esnasında gözünüzü yağan kardan korumak için mavi renkli camlara sahip modelleri tercih edebilirsiniz.

Sporcu Gözlüğü Modelleriyle Yüksek Performans

Bisiklet gözlük modelleri, gözleri tamamen kapatan bir tasarıma sahiptir. Bu tasarım sayesinde zeminden gelebilecek sert bir cisme karşı tam koruma sağlayabilirsiniz. Bu ürünleri kask ile birlikte kullanabilir, güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Tenis oynarken de bu ürünleri kullanabilirsiniz. Hem gözlerinizi top darbelerinden koruyabilir hem de hareket algısı sağlayabilirsiniz. Gözleriniz dereceli ise numaralı sporcu gözlüğü modellerine bakabilirsiniz. Bu ürünlerde kafanızı saran ayarlanabilir elastik bir bant bulunur. Böylece gözlüğün aktivite esnasında gözünüzden düşmesi veya kayması önlenir. Kullanışlı tasarıma sahip dereceli sporcu gözlüğü modelleri ile yüksek performans gösterebilirsiniz. Numaralı sporcu gözlüğü voleybol oynayan kişiler için de vazgeçilmez bir üründür.

Cazip Fiyatlarla Sporcu Gözlüğü Seçenekleri

Sporcu gözlüğü fiyatları, ürünlerin tüm özellikleri göz önünde tutularak belirlenir. Numaralı sporcu gözlüğü fiyatları her bütçeye hitap eden aralıklarla sunulur. Siz de cazip fiyatlarla sunulan bu ürünlere sahip olabilir, risksiz bir spor deneyimi yaşayabilirsiniz. Spor güneş gözlüğü modelleri erkek ve kadınların yaptığı spordan keyif almalarına olanak tanır. Spor güneş gözlüğü bayan kullanıcılar için farklı renk ve desenlerde dizayn edilir. Yanar döner çerçeve tasarımına sahip spor güneş gözlüğü kadın kullanıcıların en sevdiği tasarımlar arasında yer alır. Spor güneş gözlüğü erkek kullanıcılar için siyah, beyaz, mavi ve turuncu gibi renklerle tasarlanır. Spor tutkunu bir arkadaşınıza bu ürünlerden hediye edebilirsiniz. Sporcu gözlüğü numaralı ve numarasız tasarımları Hepsiburada üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.

Sporcu Gözlüğü Modelleri Dayanıklı mıdır?

Ürünler kaliteli malzeme ve materyaller kullanılarak dayanıklı hale getirilir. Düşme ve çarpma gibi darbelere dayanabilen polikarbon malzemeden dizayn edilir. Böylece bu ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz.

Sporcu Gözlüğü Modelleri Kullanışlı mıdır?

Ürünlerin burunla temas ettiği noktada yastıklama sistemi bulunur. Kauçuk malzeme ile tasarlanan dolgu, cilt üzerinde alerji ve tahriş oluşmasını önler.

Sporcu Gözlüğü Modelleri Hangi Spor Dalları için Kullanılır?

Ürünler futbol, voleybol, basketbol, tenis gibi top oyunlarının yanı sıra kayak ve bisiklet gibi spor dallarında da kullanılabilir. Yüzücüler de maksimum performans göstermek için bu ürünleri bone gibi ekipmanlarla tercih edebilirler.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Outdoor Gözlük Fiyatları

418 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 418 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/60000237