Özel Albümler

"Hangi yaşta olursanız olun bütün yaşlara ve zevklere hitab eden kitap, film, müzik başlığı altındaki özel albümler kategorisi sizler için özel seçilmiş ürünlerden oluşuyor. Bu özel albümler ister kendinizi mutlu etmek için, isterseniz de sevdiklerinize hediye etmek için sizi bekliyor.

Futbol meraklısı oğlunuza ya da eşinize, Osmanlı müziklerini dinlemeyi seven babaannenize veya dedenize, folk müzikten hoşlanan arkadaşınıza veya arabesk müziğe tutkun ağabeyinize ince düşünülmüş müzik albümleri armağan ettiğinizde tüm sevdiklerinizin yüzündeki gülümsemeyi bir düşünsenize!

 İşe gidip gelirken arabanızın CD çalarından; sahilde yürüyüş yaparken veya fitness salonunda spor yaparken kulaklığınızdan özel albümler dinleyerek günün yorgunluğunu atabilir, günlük problemleri, hatta trafiğin verdiği sıkıntıyı unutup sadece kendi iç dünyanıza dönerek huzurlu dakikalar geçirebilirsiniz.

Radyolarda veya televizyonlarda her zaman dinleyemeyeceğiniz bu özel albümler, özel ve ince, rafine müzik zevki olanlara özgü hazırlanmış eserlerden oluşuyor. Çok geniş bir yelpazede sunduğumuz bu özel albümleri her hangi bir mağazada bir arada bulabilmeniz gerçekten çok zor. Bu kategoriyi incelediğinizde mutlaka sizin ya da sevdiklerinizin müzik zevkinizi yansıtan özel bir albümle karşılaşacağınızdan eminiz.

 

"

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Özel Türk Albümleri

95 ürün listeleniyor
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 95 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483641/60000822/10751/10769