Kayak Pantolonu

Kış Sporcuları İçin Kayak Pantolonları

Spor tutkunlarının kış sezonunda tercih ettiği pek çok sportif branştan biri de kayaktır. Pek çok spor branşında olduğu gibi kayak sporunda da sporcuların güvenliğini ve rahat hareket edebilmesini sağlayan ekipmanları bulunur. Kayağın düşük sıcaklık değerlerinde yapılan bir spor olması bu sporla profesyonel anlamda ilgilenen sporcular başta olmak üzere hobi amaçlı kayak yapan pek çok kişinin ihtiyaç listesine bir kayak pantolonu eklemesini gerektirir. Kayak pantolonlarının en önemli özelliği su geçirmez kumaştan üretilmesi, vücudun rahat hareket edebilmesini sağlaması ve mevcut ısıyı dengelemesidir. Bir kayak pantolonun olmazsa olmazı olarak bilinen rüzgara ve kötü hava koşullarına karşı dayanıklılık, hem spordan alınan keyfi arttırır hem de antrenmanların daha verimli geçmesini sağlar.

Kadınlar İçin Kayak Pantolonu

Kadınların Snowboard ve kayak gibi spor branşlarını rahatlıkla yapabilmelerini sağlayan kadın kayak pantolonu su geçirmezdir. Fırçalanmış arka polar astarı, bel kısmında ayarlayıcı bir düzenek, ön ve arka kısımlarında cepler ile dizayn edilen model Skinny kesim kumaşıyla vücut hatlarını sarar ve rahat hareket edebilmesi sağlar. Belirli bir miktar esneme özelliği içeren pantolon, streç polyester ve geri dönüştürülmüş polyester karışımıdır. Su geçirmeme özelliği gün içerisinde kayak yaparken olası bir hava değişikliğinde vücudun korunmasını sağlar. Farklı renk ve beden seçeneklerine sahip olan ürün, düşme, yaralanma gibi durumlarda ısının bacak bölgesinde muhafaza edilmesini olanaklı hale getirir. Bu sayede ısı değişikliğine bağlı bir rahatsızlık durumuyla karşı karşıya kalınmaz.Özellikle kış sporlarını yapan sporcuların sevdikleri bir renk olan beyaz, pantolonlarda da karşımıza çıkaran kadın kayak pantolonu beyaz renk beklentilerini karşılar. Cep ve paça kısımlarında fermuar detaylarının yer aldığı, bel kısmına oturarak vücudu saran pantolonlarla spor yapmak daha keyifli bir hale gelir. Isı farklılıklarına karşı koruma özelliği gösteren pantolon, dağ keşfi yapan sporculara da yüksek performans sağlar. Naylon, elasten, polyester gibi pek çok kumaş türünden üretilen dar kesim kayak pantolonu pek çok farklı vücut hattına uyum sağlama özelliği gösterir. Spor yaparken hareketlerinin kısıtlanmasını istemeyenler için oldukça uygun bir tamamlayıcı olan ürünün bel kısmında bir kemer yer alır.Kadın kayak pantolonları gibi kız çocuk kayak pantolonu da ailelerin tatil öncesi tercih ettiği ürünlerden biridir. Birbirinden farklı renklere sahip olan ürünler, renkleri ve canlılığı ile göz doldurur. Olumsuz hava koşulları nedeniyle çocuklarının spor keyfini yarıda bırakmak istemeyen pek çok aile beyaz, mor, turuncu, lacivert, siyah kayak pantolonu ile beklentilerini karşılar. Su geçirmeyen kumaşı, polyester ve DWR kaplama kumaşı, bel kısmında yer alan ayarlanabilir bantları ve fit kalıbı gibi çocukların kış aktivitelerini keyifli hale getiren pantolon, kar manşetleri ile canlı bir görünüm sergiler. Dayanıklı fermuar yapısı ve ergonomik diz tasarımıyla dikkat çeken su geçirmez kayak pantolonu ideal hava geçirgenlik değerlerine sahiptir.

Erkekler İçin Kayak Pantolonu

Erkeklerin yapmaktan keyif aldıkları kış aktivitelerinden biri olan kayak erkek kayak pantolonu ile daha rahat ve konforlu bir seviyeye taşınır. Esnek kumaşı, su geçirmeyen dış yüzeyi ve cep kısımlarındaki fermuarları ile göze çarpan ürünler, kayak pantolonu erkek fiyat standartlarına uygun olarak üretilir. Model ve içerik bakımından birbirinden ayrılan tasarımların en önemli özelliği su geçirmez olmasıdır. Özellikle günlük yaşamında pantolon seçimini dar kesimlerden yana yapan erkekler için dar kayak pantolonu ideal bir üründür. Kayağın yanı sıra farklı kış sporlarına da uygun olarak üretilen pantolonlar 24 saate varan nefes alma süreleriyle gün içerisinde rahat edebilmeyi sağlar. Dar pantolonların yanı sıra ispanyol paça kayak pantolonu da bol kesimi ile kayak severlerin tercih ettiği ürünlerden biridir.Kış sporlarıyla ilgilenen kişilerin malzeme ve kıyafet seçimlerinde rahatlıkları kadar güvenle hareket etmelerini sağlayacak ürünleri tercih etmeleri oldukça önemlidir. Çocuk sahibi ailelerin erkek çocuk kayak pantolonu modellerine göz atarken su geçirmez özellikte olan tasarımlara öncelik tanımasının nedeni budur. Su geçirmeyen pantolonlar vücut ısısının belirli bir sıcaklıkta tutulmasını sağlar ve kar, yağmur gibi hava değişimlerinde ıslaklığın içeriye girmesini engeller. Bu sayede hem vücut sıcaklığı korunmuş olur hem de çocukların ilgili sporları öğrenme hevesleri artar. Çıkarılabilir kemeri, anatomik şekilli diz kısımları ve zorlu iklim koşullarında vücut ısısını kontrol altına alan kumaşı ile kayak pantolonları valizlerin olmazsa olmaz kayak ihtiyaçlarından biridir.Genellikle dağ sporcularının ve gezicilerin tercih ettiği kamuflaj kayak pantolonu rüzgar ve su geçirmeyen yapısı ile rahat nefes alabilme özelliğine sahiptir. Yüksek mukavemet özellikli naylon kumaşı, bacak açışında esneklik sağlama özelliği ve solmayan karşı dirençli yapısıyla dikkat çeken kayak pantolonu indirim seçenekleriyle tüketicilere sunulur. ABD tarafından aktiv görev kullanımına uygunluk onayı almış pantolonların iki kargo cebi ve iki ön cebi bulunur. Bu sayede farklı kayak aksesuarları, cep telefonu vb. ihtiyaçlar ceplerde taşınabilir. Dizlik kısımları naylon kumaştan oluşan kamuflaj pantolonu bel kısmında ip detayı içerir. Dayanıklı dikişleriyle olası yağmur veya kar durumunda vücudu koruyan kayak pantolonu, bacaklarında yer alan fermuarlarla havalandırma olanağı barındırır.

Her Bedene Uygun Kayak Pantolonu

Kayak pantolonlarının farklı beden, renk ve kumaş türleri bulunur. Günlük yaşamda kullanılan pantolonlar gibi sarı, mavi, pembe, kırmızı kayak pantolonu çeşitleri arasında her tarza hitap edebilecek bir ürün bulunur. Kayak yaparken de nasıl göründüğüne de dikkat edenler, gardıroplarında farklı renk seçeneklerini de yer açar. Renklerin yanı sıra beden seçimleri de yapılan aktiviteden verim alabilmeyi sağlar. Sporcunun bedeninden bol veya dar bir kayak pantolonu seçiminde bulunması, gün içerisindeki konforu olumsuz yönde etkiler. Kalıplı bedenler için kayak pantolonu büyük beden ürünler de sıklıkla tercih edilir. Bel ve basen bölgesini sıkmayan ürünlerle bacak açma-kapama, eğilme vb. hareketlerde herhangi bir kısıtlama oluşmaz. Bu sayede aktiviteler daha eğlenceli bir seviyeye taşınır.Çocuk ve bebek kayak pantolonu da spora erken yaşta başlamaya hevesli miniklerin beğeneceği desenlerden ve renklerden oluşur. Bacak bölgesini koruyarak hava değişikliklerine karşı vücudu saran ve üşümeyi engelleyen pantolonlarla spor yapmak keyifli bir hale gelir. Özellikle soğuk iklimlerden etkilenen minikler için desenli kayak pantolonu modelleriyle yağmur ve su gibi olumsuz hava koşullarına karşı koruma sağlanır. Kayak pantolonlarının vücut hareketlerini kısıtlamaması, fiziksel aktivitelere özgürlük kazandırır. Genellikle standart kalıba uygun olarak üretilen pantolonlar miniklerin vücut ölçülerine uyumlu olma özelliği taşır. Desenlerin canlılığıyla spor tarzını belirleyen bebekler ve çocuklar için kayak yapmak eğlenceli bir aktivite haline gelir.Kalıpların vücut ölçülerine göre farklılık gösterdiği kayak pantolonları içerisinde dar kayak pantolonu ile vücut hatlarına fit bir duruş kazandırılır. Canlı renkleri seven sporcuların kişisel zevk beklentilerini karşılayan pek çok ürün bulunur. Özellikle dar kalıplarda hoşlanan kadınlar için tasarlanmış modeller pembe, kırmızı, sarı gibi canlı renklerle ilk bakışta fark edilirler. Kar fırtınası, tipi, dolu gibi hava koşullarından kolay ayırt edilebilen pantolonlarla spor aktivitelerinden keyif alınır. Kadın kayak pantolonlarının yanı sıra erkek bebek kayak pantolonu modelleri de küçük yaştaki spor severleri kayak sporuyla tanıştırmadan önce ailelerin tercih ettiği ürünlerden biridir.

Minikler İçin Kayak Pantolonu Modelleri

Kayak sporunun tamamlayıcılarından biri olan kayak pantolonları, minikleri bu tutkulu sporla tanıştırmadan önce ailelerin göz attıkları ürünlerin başında gelir. Özellikle erkek beyaz kayak pantolonu suya karşı dayanıklı yapısıyla uzun süre kullanılabilen bir üründür. Pek çok hava durumu değişiminde vücut ısının korunmasını sağlayan ürünler içerisinde yeşil, mor, turuncu, füme, siyah, pembe gibi tonlar yer alır. Yan kısımlarında fermuarlı cepler, su yalıtımlı bantlı dikişler ve mikro gözenekli polyester kumaş ile üretilmiş erkek çocuk kayak pantolonu buzlu ve karlı havalarda dahi konforlu bir hareket alanı yaratır. Regular rahat kesim özelliğiyle dikkat çeken ürünün paça içlerinde tozluklar bulunur.Nefes alabilen yalıtımı ve ekstra sıcaklık yapısıyla dikkat çeken modeller indirimli kayak pantolonu beklentilerine doğrudan yanıt verir. Farklı fiyatlandırma seçeneklerinin yer aldığı tasarımlarda genellikle polyester kumaş kullanılır. Çocukların vücut sıcaklıklarını dengeleyen kayak pantolonları ile soğuklara aktiviteler yarıda kalmadan keyifli vakit geçirmek mümkün hale gelir. Kayak sporuyla yeni tanışacak olan minikler 2,3,4,5 yaş kayak pantolonu ile kendilerini daha özgüvenli ve spora hazır hissederler. Özellikle turuncu ve yeşil gibi canlı renklerden oluşan pantolonlarla hazırlanmış kayak kombinleri ile bembeyaz kar atmosferi içerisinde harika fotoğraflar çekilmiş olur.Beyaz ve kırmızı gibi renklerin yanı sıra siyah kar kayak pantolonu da çocukların beklentileri ön planda tutularak dizayn edilmiştir. Yan kısımlarında yer alan cepleri, rahat kesimi ve polyester kumaş kalitesiyle üretilen pantolonlar karda rahat hareket edebilmeyi sağlar. Cırt cırtlı Velcro bel ayarı, gün içerisinde sıcaklığın dengeli bir biçimde yayılmasını olanaklı hale getiren kumaşı ve yağmur, kar gibi hava olaylarına karşı su dirençli olarak üretilmesi ile dikkat çeken pantolonlar minikler tarafından da beğeni toplar. Ailelerin kayak pantolonu beden seçimi için uzun süreli düşünmelerine gerek kalmadan sahip olabilecekleri regular rahat kesim ürünler dayanıklılıkları ve terletme yapmayan yapıları ile spor ihtiyacını doğrudan karşılar.

Kış Sporlarının Vazgeçilmezi Kayak Pantolonları

Kış tatillerinde önemli bir ihtiyaç ürünü haline gelen kayak pantolonu fiyatları ile de performanslarıyla beklentileri karşılayan ürünlerdir. Gün içerisinde üşüme veya terleme gibi sıcaklık değişimleriyle karşılaşmadan vücudun korunması kayak pantolonları ile mümkün olur. Bu amaçla hizmet veren kayak pantolonu markaları kış aylarında karşılaşılan olası hava değişimlerine karşı sportif aktivitelerin yarıda kalması durumunu ortadan kaldırır. Spor yaparken hareketlerin kısıtlanmasına neden olacak kıyafetler tercih edilmemelidir. Bu nedenle kayak, Snowboard gibi kış sporları için satın alınacak kayak pantolonları kişinin beden ölçüsüne uygun olmalı, gerekli materyal özelliklerini barındırmalı ve uzun vadeli kullanılabilmelidir. Kayak pantolonu seçimi yapan pek çok sporcu, ürünlerin özelliklerini dikkat alarak kendilerine en uygun modeli tercih eder.Tatil hazırlığı yapan kişilerin valizlerinde ve kayak sporuyla yakından ilgilenen kişilerin rutin antrenmanlarında yer verdikleri kayak pantolonları birbirinden farklı desen ve renklere sahiptir. Hepsiburada.com mağazasından satın alabileceğiniz kayak pantolonu, “Kayak pantolonu nereden alınır?” sorusunun yanıtı olarak verilebilir. Model ve içerik özelliği açısından değişkenlik gösteren ürünler içerisinde herkesin zevkine hitap edebilecek bir model bulunur. Bu sayede hem başarılı bir kayak stili hazırlanır hem de vücut sıcaklığı korunur. Her yaştan kayak tutkununa hitap eden kayak pantolonları ile kış tatilleri daha keyifli ve eğlenceli bir hal alır. Özellikle aileleriyle birlikte kayak deneyimi yaşayacak kişiler özgür bir hareket alanı kendilerini rahat hisseder.Kayak yapan sporcuların temel ihtiyaçlarından biri haline gelen kayak pantolonları kadın, erkek ve çocuklar için farklı kalıp ve renk seçeneklerine özel olarak üretilir. Polyester kumaşın dokusuyla kayak pantolonu satın al fırsatlarından yararlanmak isteyen pek çok kişi için geniş bir ürün yelpazesiyle modellere göz atmak mümkündür. Ceplerinde yer alan fermuarlar olası bir darbe veya kaza anında kayak ürünlerinin ya da kişisel eşyaların korunaklı bir biçimde muhafaza edilmesini sağlar. Pantolonların vücudu saran dokusu hareket kabiliyetini kısıtlamadan özgürce kayak yapabilmeyi olanaklı hale getirir. Farklı renk seçenekleri kişisel beklentileri karşılar ve gruplar halinde yapılan kayak gezilerinde ayırt edilebilmeyi mümkün kılar.

Çok Renkli Kayak Pantolonları

Kayak pantolonları genellikle açık renkli tonlardan oluşurken siyah ve beyaz gibi temel renklerin de kullanıldığı modeller bulunur. Özellikle sevdiklerine kayak pantolonu tavsiye eden kişilerin beklentilerini karşılayan ürünler su geçirmez özellikte üretilir. Bu sayede olası bir hava değişikliğinde vücut sıcaklığı korunarak spordan alınan keyif üst seviyeye taşınır. Çok renkli kayak pantolonları aynı zamanda çocukların da sevdiği ürünlerden bir tanesidir. Kayak yaparken fotoğraf karelerine yansıyan renkli görüntüler kayak pantolonlarının cıvıl cıvıl tonlarıyla bir araya getirilir. Esnek kumaşı sayesinde hareket özgürlüğü sunan ürünler, kayak pantolonu özellikleri kapsamında tüketicilerin dikkat ettiği kriterlerin başında gelir. Tırmanış ve yürüyüş gibi eklem bölgelerini çalıştıran aktivitelerde rahatlık ve konfor olmazsa olmaz bir etmendir.Birbirinden farklı beden seçeneklerinin kayak pantolonları çocukları için 2, 3, 4, 5 yaş kayak pantolonu arayışında olan ebeveynlerin de beklentilerine yanıt verir. Miniklerin vücut sıcaklığını korumak ve üşümelerini engellemek için üretilen modeller su geçirmeyen yapısı ve yan kısımlarında yer alan cepleri ile kayak yapabilmeyi mümkün kılar. Karda düşme, yağmur, kar fırtınası gibi olaylar karşısında vücut içerisine su sızdırmayan ürünler bavul içerisinde taşınabilen hafiflikleriyle dikkat çeker. Kayak yaparken bel bölgesini soğuklardan koruyan, rahat bir kesime sahip olan pantolonlar bu spora yeni başlayacak olan kişilerin de ihtiyaçlarını karşılar. Ürünlerde izolasyon yapısı gereğince nefes alabilen bir yalıtım ve ekstra sıcaklıklara karşı dayanıklı kumaşlar tercih edilir.Renklerin canlılığı ile kayak yaparken kendine has bir tarz yaratmak da mümkündür. Her bütçeye uygun kayak pantolonu vitrinlerinde feminen bir duruş sergilemek olanaklı hale gelir. Erkek ve kadın kayak pantolonlarının su geçirmemesi gece yürüyüşlerinde ve hava değişikliklerinde ani bir sürprizle karşılaşmayı engeller. Kayağın yaparken hareket alanının genişliği nedeniyle pantolonlar farklı beden ölçülerine göre üretilmiştir. S, M, L, XL gibi değişkenlik gösteren kayak pantolon beden ölçüleri geniş ve dar kalıplı kişilerin kayak yaparken rahat hareket edebilmelerini sağlar. Özellikle basit antrenmanlarda ve kayak sporuyla profesyonel anlamda ilgilenen sporcuların çalışmalarında tercih ettikleri kayak pantolonları kolay temizlenebilen yapısı ile uzun vadeli kullanım ömrüne sahiptir.Sağlam dikişleri, polyester kumaştan üretilen yapısı, maksimum su ve ısı yalıtımı özelliğiyle kayak pantolonları kış sporlarında sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Bel bölgesini koruyan ve saran pantolonlar, kesimleriyle de rahat hareket edebilmeyi mümkün hale getirir. Her zevke hitap edebilecek geniş renk skalası ve her yaşa uygun beden ölçüleriyle dikkat çeken kayak pantolonlarının bir çoğu ilave cep detayı barındırır. Bel kısmının kemerle desteklenebildiği pantolonlarla keyifli bir kış tatili yapmak olanaklı hale gelir. Hepsiburada.com vitrinlerinden satın alabileceğiniz kayak pantolonları ile siz de kış sporu tarzınızı belirleyebilir, tatil öncesi kayak ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz!1) Kayak pantolonları hangi kumaştan üretilir?Kışlık kayak pantolonları genellikle soğuk iklim koşullarına uygun kumaşlardan üretilir. Polyester, elasten, nalyon gibi bir çok kumaş tipinin tercih edilebildiği kumaş pantolonlarının üretim sürecinde vücut ısısı, konfor, dayanıklılık gibi unsurlar göz önüne alınır.2) Her beden ölçüsüne göre kayak pantolonu var mı?Kayak pantolonları S, M, L ve XL bedene uygun üretilir. Hareket özgürlüğünü kısıtlamayan, bel ve basen bölgesini sıkmayan pantolonlarla kış aylarında keyifle spor aktivitelerine katılmak mümkün hale gelir.3) Kayak pantolonun avantajları nelerdir?Kayak pantolonları kış sporcularının sıklıkla tercih ettiği ürünlerden biridir. Vücudu koruyan, yağmura ve kara karşı üzerinde ıslaklık barındırmayan kayak pantolonları ile uzun yürüyüşler, kayak, dağ tırmanışı gibi sportif aktiviteler yapılabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kış Kayak Pantolonu Fiyatları

670 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Marka
Toplam 24 / 670 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?