Kış sporlarının olmazsa olmazı kayak giyim ürünleri, hem spor severlerin hem de kışın soğuk günlerinden korunmak isteyen herkesin dikkatini üzerine topluyor. Spor severlerin öncelikli seçimi olan ürünler, günlük yaşamın da vazgeçilmez parçalarını içeriyor. Kayak montundan eldivene, pantolondan kayak botlarına kadar zengin ürün seçeneklerine sahip kategori, birbirinden farklı model ve kombin seçenekleri ile her zevkten insanı mutlu ediyor.

Kayak Giyim Ürünleri

Kış sporları dendiğinde akla ilk gelen kayak montları, farklı malzemelerden ve farklı dokularda üretilip kullanıcısı ile buluşuyor. Zorlu koşullara ve farklı spor dallarına uygun olarak tasarlanan montlar, özel yapıları sayesinde soğuk havadan ve sert rüzgardan korunmaya yardımcı oluyor. Dar ya da rahat gibi farklı kesimlerde olabilen bu ürünler, aynı zamanda dolgu maddesi ve dolgu seviyesine göre de değişiklik gösteriyor. Özel cep ve bölmeleri sayesinde kayak esnasında lazım olan "ski-pass", gözlük gibi eşyaların rahatça taşınmasını sağlıyor. Çeşitli renk ve desenlerdeki montlar, rahatlık ve estetiği bir arada sunuyor. Kapüşonsuz modeller olduğu gibi tüylü ya da ipli kapüşona sahip ürünler de kayak tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Kayak montları ile takım yapılabildiği gibi tek başına da kullanılabilen kayak pantolonları, farklı modelleri ile her zevke ve imaja hitap ediyor. Dolgu maddeleri sayesinde soğuk hava koşullarına uygun olan ürünler, spor tutukunlarını olduğu kadar zorlu kış koşullarından korunmak isteyenleri de mutlu ediyor. Fosforlu desenlere sahip bir modellerin yanı sıra sade modeller ile de farklı tarzını korumayı sevenlere hitap eden çeşitler bulunuyor.

Sporcu kimliğinin yanında tarzından da vazgeçmek istemeyenler için birbiriden farklı modellerdeki eldivenler, geniş seçenek yelpazesi ile görücüye çıkıyor. Soğuktan koruyan termal yapıdaki eldivenler, aynı zamanda kayak sırasında rahat hareket etmeyi de sağlıyor. Kayakta olduğu kadar günlük hayatta da tercih edilen eldivenler, çocuktan yaşlıya her yaştan insan için alternatif oluşturuyor. Rahat kesimli, giymesi ve çıkarması kolay olan çocuk kayak eldivenleri, minikleri mutlu ederken dar yapıdaki termal eldivenler de profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Bilekten ayarlanabilen eldivenler, kolayca giyilip çıkarılabildiği gibi avuç içinde kullanılan özel malzemeler sayesinde batonların elinizden kaymasını engelleyip konfor da sağlıyor.

Hem kullanım amacı hem de tarzı ile farklı özelliklere sahip kayak botları, spor severlerin dikkatini çekiyor. Yarış için tasarlanan özel yapıdaki botlar dışında bağlama tiplerine ya da yapılarına göre de değişen ürünler, farklı ihtiyaçları karşılıyor. İç yapısındaki özel malzemelerle soğuktan korurken, vücut ısının muhafaza edilmesine yardımcı oluyor. Birçok farklı renk ve desende seçeneklere sahip olan botlar, modern ya da klasik tarzdaki herkese hitap ediyor. Rengarenk modeller dikkat çekerken sade ve şık botlar da daha klasik bir görünüm için tercih ediliyor.

Günlük çoraplardan biraz daha kalın yapıda ve diz altına kadar uzanan boyda üretilen kayak çorapları, kayak ayakkabılarının bacağı sarmasına yardımcı oluyor. Yapısı gereği soğuk havadan koruduğu gibi kayak botlarının baldırlara sürtünmesini de engelliyor. Birbirinden farklı desenlerdeki çoraplar, spor severlerin tarzını ve zevkini yansıtmasına imkan sağlarken dış giyimde olduğu kadar iç giyimde de şıklık sağlıyor. Bacakları sıcak tutmaya yardımcı olan bu çoraplar, vücut ısısının korunmasında da önem taşıyor.

Günün her anı rahat olmanızı sağlarken farklı renk ve desenleri ile tarzınızı da yansıtan kayak giyim ürünleri, çocuk ya da yetişkin herkesin beğenisini topluyor. Günün her anında kullanabileceğiniz bu ürünler sporunuzu yaparken rahatlık sunmakla kalmayıp günlük yaşamda da tarzını yansıtacağınız ürün seçenekleri sunuyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Kayak Kıyafetleri

Kayak Çorabı
Kayak Eldiveni
Kayak Montu
Kayak Pantolonu
Kayak Ayakkabısı
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 1334 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/80096006/22001697/60000200