Kış mevsiminin dezavantajlarından biri de durmaksızın yağan kardır. Kar üzerinde düşmeden ve ayaklarınızı üşütmeden yürümenize yardımcı olacak en önemli araç ise, kar botlarıdır. Yerleri kar ve buzun kapladığı zamanlarda iyi bir botun açılımı şüphesizdir ki botunuzun iyi bir kar botu olmasıdır.
Hepsiburada.com'da yer alan kar botları birbirinden farklı alternatif çeşitleri ile sizlere karda yürümenin zevkini sunuyor. Kar denince aklınıza gelen bembeyaz pamuksu doku olsa da, karın ardında bıraktığı buz ve çamur karda yürümeyi eziyete dönüştürebilir. Vücudunuzun yükünü taşıyan ayaklarınızı dondurucu soğuklarda, bilinçli seçimler doğrultusunda seçeceğiniz kar botları ile korumanız mümkün.
Kar botlarının diğer pek çok bottan farkı, kar üzerinde yürüyen ayakları, olabildiğince kardan yüksekte tutması. Kalın tabanları ile ayağın kar ile münasebetini minimuma indiren kar botları, ayağı yormadan ve zedelemeden karda yürümenin keyfini sunar. Su geçirmez kumaştan yapılan kar botları, kar suyunu emmeyerek ayak sıcaklığınızı korumanıza yardımcı olur.
Kar, buz, yağmur, çamur hepsiburada.com'da yer alan Weathertite su geçirmez özellikli kumaştan yapılmış kar botları ile, sizin için eziyet olmaktan vazgeçiyor. Birbirinden kaliteli kar botları özgün çeşitleri  ile siparişlerinizi bekliyor! Üstelik kauçuk, nubuk, kürk kaplı vb. çeşitlerdeki kar botları seçiminiz doğrultusunda ayağınıza geliyor! Zevkinize ve ayağınıza en uygun kar botları, hepsiburada.com'un online alışveriş kolaylığı sayesinde tek tık ile sizin olacak.
Seçkin ve geniş yelpazesi ile kar botları kategorisinde size kaliteli ürünler sunan hepsiburada.com sayesinde, ayaklarınız karda yürürken baharı yaşayacak.

Outdoor Kar Botu Fiyatları

46 ürün var
 1. Markalar
  1. Dalbello
  2. Roxa
  3. Fıscher
  4. Marker
  5. ThirtyTwo
  6. Völkl
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Numara A-Z
 6. Satıcı
DSACategoryId/60001546/2147483604/80096006/22001697/60000200/60004376
BAŞA DÖN