Parmak Boya

Kullanışlı kırtasiye ürünleri arasından ulaşabileceğiniz parmak boyası modelleri, eğlenceli bir şekilde resim yapmaya yardımcı olur. Farklı renk tonlarını bir arada içeren parmak boyaları, hayalinizdeki resmi ortaya çıkarmanız için size kolaylık sağlar. Boyaların gramajlarına göre de seçim yapmanıza olanak tanınması sayesinde ihtiyaçlarınız için uygun özelliklere sahip kırtasiye malzemelerine erişebilirsiniz. Kaliteli şekilde resim çizmeye imkân tanıyan bu ürünleri parmak boyası fiyatları bakımından inceleyerek bütçeniz için ideal düzeyde olan seçimler yapabilirsiniz. Farklı renkleri birbirine karıştırarak değişik tonlar elde etmenize de imkân tanıyan bu ürünlerle beraber yaratıcılığınızı kullanarak özel çalışmalar ortaya koyabilirsiniz. Parmak boyası 250, 500 ml seçeneklerini üzerinde çalışmak istediğiniz resim defterlerinin boyutlarına göre seçebilirsiniz. Aynı zamanda sulu boyalardan yararlanarak da resim yapmanıza olanak tanıyan defterler, çok yönlü kullanım için elverişlidir. Bütçe dostu olan sulu boya fiyatları sayesinde çocuğunuz ya da kendiniz için gerekli olan ekipmanlara son derece hesaplı şekilde ulaşabilirsiniz. Organik parmak boyası kullanarak resim yaparken faydalanabileceğiniz çok sayıda aksesuar vardır. Bu aksesuarlar arasında yer alan ve hijyen sağlayan boyama önlüğü modelleri, giysilerinizde boya lekelerinin kalmasını önleyerek size yardımcı olur. Boyama önlüklerinin yıkanabilir olması, parmak boyası litrelik ürünlerle resim çizme işlemlerini tamamladıktan sonra ürününüzü kısa bir sürede temizlemenize imkân tanır.

Yaratıcılığı Geliştirmeye Yardım Eden Parmak Boyaları

Çocukların renkleri tanımasına ve yaratıcılıklarını geliştirmesine yardım eden yıkanabilir parmak boyası çeşitleri, anaokulu ve ilkokul çağındaki kullanıcılar için ideal özellikler taşır. Resim çizme yeteneğini geliştirmesi ve çeşitli temalara sahip çalışmalar ortaya koyarak eğlenebilmesi için çocuğunuza siyah parmak boyası modellerini kullandırabilirsiniz. Çizim sonrasında renkli boyama işlemlerini yerine getirmek için 12 renk parmak boyası çeşitlerinden yardım alabilirsiniz. Parmakla olduğu gibi fırça ile beraber de kullanılabilen çok sayıda ürünün bulunması, çocuğunuzun el becerilerini kolayca geliştirmesine yardım eder. Erkek çocukluk döneminde ve resim aktivitelerinde kullanılmaya uygun olan parmak boyası büyük boy ve küçük boy ürünler, ihtiyaçlarınıza göre seçimler yapmanız için çeşitli opsiyonlar sağlar. Resim defteri üzerine çizim yapmaya yardım eden bu ürünleri aynı zamanda karton ve mukavva gibi zeminlerin üzerinde de kullanabilirsiniz. Silinebilir şekilde üretilen boyaları çocuğunuz çalışma masasında resim yapma işlemlerini bitirdikten sonra yok edebilirsiniz. Böylece masa yüzeyine sıçrayan ve taşan boyaları henüz kurumadan kolayca silip bertaraf edebilirsiniz. Parmaklardan kolayca çıkartılabilen boyalar, resim etkinliği sonrasında temizlik işlemlerini kolaylaştırmayı başarır. Bu sayede çocuğunuzun ellerini sabunla yıkayarak boya lekelerini saniyeler içerisinde yok edebilirsiniz. Parmak boyası tavsiye yazılarında öne çıkarılan birbirinden kullanışlı ve kaliteli modelleri tercih ederek çocuğunuz için ideal olan kırtasiye ürünlerine evinizde yer verebilirsiniz.

  • Hazır çizimlere sahip kâğıtların yüzeyini uygun şekilde boyayarak zaman geçirmesi için çocuğunuza 6 renk parmak boyası modellerini kullandırabilirsiniz.
  • 4'lü, 6'lı, 12'li parmak boyası çeşitlerinin oluşturduğu renk zenginliği, çocuğunuzun yaratıcı çalışmalar gerçekleştirerek yeni deneyimler edinmesine yardımcı olur.
  • Cilt dostu malzemelerle üretilen ve çeşitli testlerden geçirilerek kullanıcılara sunulan parmak boyaları, çocukların güvenle kullanabileceği kırtasiye malzemeleri arasında yer alır.
  • El ve göz koordinasyonunun gelişmesine katkıda bulunan parmak boyaları, çocukların şekilleri ve görselleri resmetmesine yardımcı olur.
  • Su bazlı şekilde üretildikleri için kolayca temizlenebilen parmak boyası lekeleri, anne babaların gönül rahatlığıyla tercih edebileceği modelleri içerir.

Fırçaya İhtiyaç Duymadan Kullanılabilen Parmak Boyalar

Fırçasız ve kalemsiz kullanım için uygun şekilde tasarlanan parmak boyaları, fırça ve kalem gibi ürünleri kullanmayı bilmeyen çocukların resim çizmesi için uygundur. Akışkan yapıları sayesinde farklı yüzeylere kolayca uygulanabilen bu boyalar, çocuğunuzun zorlanmadan resim çizmesine yardımcı olur. Kapaklı şekilde üretilen modeller, kullanım sonrasında kolayca toplayarak uygun noktalara kaldırmanız için elverişlidir. 6 renk parmak boyası fiyatı hesaplı olduğu için çocuğunuzun yaratıcı çalışmalarında bu ürünleri ekonomik şekilde kullanabilirsiniz. Çocukların parmaklarına uygun boyutlarda tasarlanan kutuları sayesinde oğlunuzun ya da kızınızın bu ürünleri son derece rahat ve ergonomik şekilde kullanmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda fırça ve sünger gibi yardımcı malzemeleri kullanma yeteneğine ulaşmış yaşlarda olan çocuklar da parmak boylarından yararlanabilir. Böylece çocuğunuzun eğlenerek öğrenmenin sağladığı avantajları deneyimleyerek vakti daha verimli şekilde kullanabilir. Hem ılık su ile hem de sabun ve deterjan gibi temizleyici maddelerle beraber çeşitli yüzeylerden çıkarılabilen parmak boyaları, özel formülleriyle ebeveynlerin beğenisini kazanmayı başarır. Parmak boyası ne kadar diye merak ediyorsanız, farklı markaların geliştirdiği çok sayıdaki modeli inceleyerek ekonomik olan ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Plastik kap ile üretilen parmak boyası modelleri, ürünün düşmesi ve çeşitli noktalara çarpması durumunda ekstra koruma oluşturur. Plastik kapak özelliğine de tasarımında yer veren boyalar, sadece gerekli anlarda bu ürünleri çocuğunuza kullandırmanız için idealdir. Parmak boyası çeşitleri, yoğun kokulara sahip olmayan formülleri sayesinde çocukların uzun süreli şekilde resim yapıp eğlenceli vakit geçirmesi için uygundur. Aynı zamanda hem ev ortamında hem de kreş, bahçe gibi alanlarda resim yaparken kullanılabilen bu ürünler, çanta aracılığıyla taşınmaya uygun ebatlarda tasarlanmıştır.

Fiziksel ve Mental Beceriler Edinmeyi Sağlayan Parmak Boyası Çeşitleri

Çocukların hem fiziksel hem de mental yeteneklerini geliştirmeye yardımcı olan parmak boyası özellikleri ile beraber çok yönlü kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Renkleri tanıma ve şekil oluşturma gibi konularda çocuklara yardımcı olan parmak boyaları, kolay uygulanabilir oldukları için çocukların parmaklarına ve avuç içi noktalarına uyum sağlar. Aynı zamanda parlak görünümleriyle dikkat çeken bu boyalar, çocukların ilgisini toplamayı başararak eğlenceli oyun saatleri oluşturur. Su ile çözünebilir olan boyaları seyrelterek de kullanabileceğiniz için uzun süreli şekilde yararlanabileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Boyaların yoğunluğuna bağlı olarak su ile seyreltme işlemlerini hassas şekilde yerine getirebilirsiniz. Tekstil ürünlerinden kolayca çıkarılabilir şekilde formülize edilen parmak boyaları, çocuğunuzun giysilerine bulaşabilecek lekeleri kısa bir sürede ortadan kaldırmanız için elverişlidir. Boyaların donmaya ve bozulmaya karşı dayanıklı olması, evinizde uzun süreli şekilde bu ürünleri saklamanıza olanak tanır. Bitişik kaplarla birbirlerine bağlı şekilde muhafaza edilen parmak boyalarını tercih ederek çocuğunuzun tüm renklere aynı anda ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kaplara güneş ışınlarına karşı dayanıklı şekilde üretilen parmak boyaları tercih ederek çocuğunuz için son derece kullanışlı bir kırtasiye ürününe evinizde yer verebilirsiniz.

Parmak Boya Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yaşı küçük çocukların parmak boya kullanırken bu boyaları gözlerine sürmemeleri için ebeveyn kontrolünü sağlamak gerekir. Boyama çalışmalarının ardından ıslak bir bez yardımıyla masa yüzeyini silmeye özen göstermeniz, leke kalıntıları oluşmasını engeller.

Parmak Boyalarla Hangi Çalışmalar Yapılabilir?

Hem yatay zeminlerde yer alan kâğıtları hem de duvara yapıştırılmış kâğıtları boyayabimesi için çocuğunuza parmak boya kullandırabilirsiniz. Fırça, sünger, palet gibi aksesuarların kullanımını çocuğunuza öğretmek için de parmak boyaların kullanışlı yapısından yararlanabilirsiniz.

Parmak Boyalarının Çocuklara Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Çocuklar için uygun malzemelerle formülize edilen parmak boyalar, emniyetli kullanım deneyimi yaşatmayı başarır. Kolay silinebilir olan yapıları sayesinde parmak boyaların istenmeyen alanlara bulaşması sonucunda oluşabilecek sorunları kolayca önleyebilirsiniz. Parmak boyalar yumuşak bir yapıya sahip olduğu için bu ürünleri çocukların rahatça kullanması mümkün hale gelir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Parmak Boyaları

470 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 470 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/80450004/21005097/15287