Birbirinden kullanışlı çeşitleri ve örtücü renkleri ile pastel boyalar, özellikle hayal gücü yüksek çocuklara unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Boyama kitapları, resim defterleri ya da aklınıza gelebilecek her türlü yüzeyde, kalıcı ve etkin bir boyama imkanı sunan modeller sayesinde dilediğiniz çizimleri ve boyamaları elde edebilir, keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Pastel Boya Markaları

Özellikle ilkokul ve lise öğrencilerinin en zevkli ve eğlenceli derslerinden olan resim dersi sırasında kullanabileceğiniz boyama kalemleri, doğa manzaraları, natürmort çalışmaları ya da hayali çizimlerinizin için vazgeçilmez bir kullanım sunuyor. Birbiriyle bağlantılı desenleri, gölge geçişlerini ya da hayali karakterlerinizi çok daha canlı ve göz alıcı bir hale getirmeyi amaçlayan pastel boya çeşitleri, parlak renkleri ile ön plana çıkıyor.

Toz boyar maddelerin, katı bir hamur olana kadar tebeşir ve suyla karıştırılmasından oluşan pastel boya setleri, kapatıcı özellikleri ile vazgeçilmez boyama teknikleri arasında yerini alıyor. Kağıdı, ahşabı ya da tuvali dilediğiniz gibi yönlendirmenize, hatalarınızı kapatmanıza ya da soluk renkleri hareketlendirmenize yardımcı olan pastel boyalar, daha koyu bir renk tonu elde etmenizi amaçlıyor. Hayal gücünüzü ve çizim yeteneğinizi tamamlayan, kağıda aktaran ve ortaya çıkardığınız sanat eserlerini tamamlayıcı bir şekilde hareket eden ürünler sayesinde, kara kalem çalışmalarınızı renklendirebilir, sulu boya çalışmalarınızın eksik noktalarını tamamlayabilir ya da tamamen pastel boya ile yapılmış eserler ortaya koyabilirsiniz.

Neredeyse her renk seçeneği ile beğeninize sunulan pastel boyalar, farklı boya çeşitleri ile kullanıldığında da çizimin rengini dengelemeyi amaçlıyor. Farklı boyalar ile hazırladığınız çizimlerinizin ya da resimlerinizin üzerine pastel boya ile bir geçiş yapabilir, renklerin ahengini çok daha kolay bir şekilde yakalayabilirsiniz. Farklı kullanıcılar için benzersiz çözümler sunan pastel boya markaları, ihtiyacınıza en doğru şekilde cevap vermeyi amaçlıyor. 12’li, 24’lü ya da 36’lı pastel boya seti çeşitleri arasından seçiminizi rahatlıkla yapabilir, geçiş tonlarını ya da ara renkleri çok daha etkin bir şekilde resimlerinizde kullanabilirsiniz.

Pastel Boya Fiyatları

Okulda kullanıma uygun olduğu kadar profesyonel hayatta ya da iş hayatında da rahatlıkla kullanılabilen pastel boyalar, çizimlerinizi, projelerinizi ya da sunumlarınızı çok daha renkli bir hale getirmeyi amaçlıyor. Özellikle farklı yüzeylerde kullanılabilir olma özelliği sayesinde benzersiz renk geçişleri ile projelerinizin önemli noktalarını çizebileceğiniz, not alınması gereken yerleri belirleyebileceğiniz ya da önemli noktaları belirtebileceğiniz pastel boyalar sayesinde, çok daha verimli çalışabilir, sunumlarınıza benzersiz bir hava katabilirsiniz.

Renk yoğunluğunu kaybetmeden her daim kullanabileceğiniz pastel boyalar, aynı zamanda ufalanmayan yapıları ile kolay bir kullanım sunuyor. Hafif sürülebilen, 50 derece üzeri sıcaklığa dayanabilen ve yumuşak bir boyama sunan modeller, hayalleriniz ve resim kağıdınız arasındaki tüm sınırları kaldırıyor. Etkileyici parlak renkleri, kağıt, ahşap, taş ya da farklı yüzeyler üzerinde kullanabileceğiniz modeller sayesinde dilediğiniz resmi kolaylıkla ortaya koyabilir, gerek kendiniz gerekse sevdikleriniz için benzersiz hediyeler ortaya çıkarabilirsiniz.

Etkileyici renkleri ve işlevsel özelliklerinin yanı sıra şık taşıma kutuları ile de ön plana çıkan pastel boyalar, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz şık kutuları ile birlikte geliyor. Açıktan koyuya doğru dizilmiş, renk geçişlerini görebileceğiniz boyaları içeresinde bulunduran kutular sayesinde pastel boya çeşitlerinizi dilediğiniz gibi yanınızda taşıyabilir, resim çantalarınızın vazgeçilmez aksesuarlarından biri haline getirebilirsiniz. Kolay taşıma kolu ile işlevsel bir hale getirilmiş pastel boya çeşitleri arasından dilediğinizi seçebilir, her bütçeye uygun çözümler sunan pastel boya fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir, hayallerinizi resim kağıdına dökmeye başlayabilirsiniz.

Pastel Boyalar

297 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Faber-Castell
  2. Conte a Paris
  3. Monami
  4. Pritt
  5. Adel
  6. Conte
  7. Stabilo
  8. Bic
  9. Let's
  10. idora
  11. Craft and Arts
  12. Tualsan
  13. Carioca
  14. Play-Doh
  15. Staedtler
  16. Alpino
  17. Fantasia
  18. PanPastel
  19. Südor
  20. Trodat
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/80450004/21005097/15468
BAŞA DÖN