Tüketici elektroniği konusunda sunduğu ürünler sayesinde kendine saygın bir yer edinen Philips, görüntü alanındaki uzmanlığını, ses konusunda da sürdürüyor ve birbirinden başarılı kulaklıklara imza atıyor. Over-ear ve On-ear yapısındaki kulak üstü kulaklık modelleri ile her türlü beklentiye yanıt veren marka, günlük kullanımda takip ettiği dijital içeriklere ait sesleri en iyi şekilde işitebilmeyi hedefleyenlere ve müzik tutkunlarına hitap ediyor. Sahip olduğu teknik yeterliliklerle profesyonel olarak DJ’lik yapan ve canlı performanslarda görev alan kullanıcıların da gereksinimlerine yanıt veren Philips kulak üstü kulaklık çeşitleri, kablolu ve kablosuz olabiliyor.

Kulakların üstünde kalan On-ear yapısındaki ürünler, son derece geniş bir yelpazede bulunuyor. iOS işletim sistemli akıllı aygıtlarla değerlendirilebilecek şekilde dizayn edilen kimi modeller, ilgili aygıtlara özgü Lightning portlarına bağlanarak çalışıyor. Dahili DAC mekanizmaları sayesinde ses kaynaklarındaki sesleri yüksek çözünürlüklü biçimde oluşturarak sürücülerine ileten kulaklıklar, profesyonellerden tam not alıyor. 40 mm’ye kadar genişlik sunan sürücüler; bas, mid ve tiz seslerin eksiksiz işitilebilmesini mümkün kılıyor. Hafızalı köpük olarak nitelendirilen materyallerden üretilen kulaklık yastıkları, uzun süreli kullanımlarda, kullanıcıların kulaklarının rahatsız olmasının önüne geçerken farklı formda geliştirilen kafa bantları, kulaklıkların sabit kalmasına ve konfor sunmasına yardım ediyor. Katlanabilir yapıda olabilen kulaklıklar, gerek taşıma gerekse kullanım esnasında sahiplerine büyük pratiklik sağlıyor.

Geniş frekans aralığı ile müzik ve multimedya içeriklerinin yanı sıra ev sinema sistemlerinde takip edilen filmlerin ve yeni nesil oyunların oynandığı sırada da değerlendirilebilen kulaklıklar, kapsamlı ses sunabilmesiyle dikkat çekiyor. Ev içi kullanım senaryolarında tercih edilebilen Bluetooth ya da FM algılayıcılı kablosuz Philips kulak üstü kulaklık modelleri, kullanıcılara hareket serbestisi kazandırırken ses kalitesinden de ödün vermiyor. Farklı alanlarda kullanılabilecek ürünlerin arasında, küçük yaştaki müzik tutkunlarının yönelebilecekleri modeller de yer alıyor. Ses seviyesi belirli orana kadar çıkabilen ve çocukların kulaklıklarına zarar vermeyecek biçimde yapılandırılan On-ear kulaklıklar, çok sayıda renk seçeneği sunarak küçük yaştaki müzikseverlerin beğenisini kazanıyor.

Philips Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları

Over-ear formundaki Philips kulak üstü kulaklıklar da büyük çeşitlilik gösteriyor. Gelişmiş ActiveShield gürültü engelleme mekanizmaları sayesinde dışarıdan gelen seslerin duyulmasını önleyen, böylece takip edilen dijital içeriğin sesine odaklanabilmesini mümkün hale getiren ürünler, kullanıcıların takdirini kazanıyor. Canlı performans ve DJ’likle ilgilenenlerin tercih edebilecekleri Over-ear kulaklıklara hayat veren Philips, birbirinden bağımsız döndürülebilen kulaklık bölümlerine sahip, kompakt katlama imkanı sunan modelleriyle hayranlık uyandırıyor. Kablolu ya da kablosuz yapıda olabilen kulaklıklar, dahili bataryanın yanı sıra şarj edilebilir pillerle değerlendirilebilirken şarj bitimi sonrasında kablolu olarak da çalışabiliyor. Yüksek frekanslı kablosuz FM iletimi ile ses kaynağından metrelerce mesafe uzakta olunsa bile sorunsuz kullanılabilen aygıtların bazıları Bluetooth desteğiyle geliyor. NFC mekanizması ile saniyeler içerisinde eşleştirilerek kullanılmaya başlanabilen kulaklıklar, üzerlerinde bulunabilen butonları aracılığıyla daha da işlevsellik kazanıyor. Telefon aramalarının, şarkı çalma durumunun ve ses düzeyinin kontrol edilebilmesine olanak veren tuşlar, iOS platformunda Siri, Android platformunda ise Google Now’ın aktif edilebilmesini de sağlıyor.

Üst düzey materyallerden geliştirilmeleri sayesinde uzun yıllar boyunca sahiplerini memnun eden Philips kulak üstü kulaklıklar, sunduğu özelliklere bağlı olarak farklı fiyat aralıklarına konumlandırılıyor. Philips kulak üstü kulaklık fiyatları, ürünün sürücü genişliği, kablolu ya da kablosuz olması, hangi amaca yönelik geliştirildiği gibi pek çok değişkene göre çeşitlilik arz ediyor.

Kulak üstü kulaklık edinmek isteyenlere sayısız seçenek sunan Philips, alanındaki uzmanlığını ortaya koyduğu ürünlerle bir kez daha kanıtlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları

23 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Bağlantı
Toplam 23 / 23 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/60004548/philips