Philips kulaklık ürünleri; kulak içi, kulak üstü ve kafa üstü modellerle çeşitleniyor. Kullanıcıların rahatına, kullanım alanına ve istedikleri özelliklere göre seçim yapabilecekleri ürünler, temiz ses verme özelliği ile Philips kalitesini ispatlıyor. Bilgisayara, müzikçalarlara, telefonlara ve diğer cihazlara takılarak rahatlıkla kullanılabilen kulaklıklar, mobil yaşam süren kişiler için ideal olarak tanımlanıyor. Hem kablolu hem de kablosuz alternatifleri bulunan Philips kulaklık çeşitleri, araç kullananlar veya eller serbest konforu arayanlar için ideal bir alternatif oluşturuyor. Bluetooth bağlantısı gerektiren cihazlara uyumlu olan ürünlerin eşleşebileceği teknolojik cihazlar, ürün bilgisinde avantaj olarak not düşülüyor. 

Philips Kulaklık Çeşitleri 

Philips kulaklık çeşitleri, tiz seslerde çalışkan ürünler veya derin baslarda mükemmel ses arayanlara farklı modellerle yanıt veriyor. Ürünlerin özellikleri duyum detaylarını belirliyor. Örneğin, kalabalık alanlarda (toplu taşıma veya ofis) sıklıkla bulunan ve çevresindeki kişileri cızırtılı sesle rahatsız etmezken kendi de yüksek sesten ödün vermek istemeyen kişiler, yoğun ses yalıtımlı modelleri tercih edebiliyor. Genellikle plastik malzemeden imal edilen ürünler, metal çerçeve ile tamamlanıyor. Kablolarında iletken madde olarak altın ve gümüş gibi maddeler de kullanılabiliyor. İletkenin cinsi ses netliğini belirlerken, kullanıcıların seçim yaparken tüm detayları gözden geçirmesi tavsiye ediliyor. Dahili kablo uzunlukları da modeller arasında değişiklik gösteriyor. Yalnızca 100 cm kablo bulunduran modeller görülebileceği gibi, metrelerce uzunluktaki kulaklık kabloları da dikkat çekiyor. Uzunluk belirlenirken kişilerin kullanım alanları, ürün seçiminde birinci etken oluyor.

Kimi kulaklıklarda telefon bağlantısı ve konuşma için mikrofon da bulunuyor. Bilgisayar oyunu kullanıcıları için de önerilen mikrofonlu kulaklıklar, kabloya entegre mikrofon aparatını genellikle küçük bir mandal ile yakaya tutturabiliyor. Kafa üstü ve kulak üstü kulaklık seçenekleri, kulak yastıkları ile tamamlanıyor. Yumuşacık süngerle kaplanan plastik aksam, kulakların rahat etmesine yardımcı oluyor. Kulak içi seçeneklerde ise yumuşak plastikten değiştirilebilir parçalar seçiliyor. Kulak içi ürünlerin parçalarının sık sık değiştirilmesi hijyen açısından gerekli görülürken, ürünlerin temizliği esnasında sıvı temasından kaçınılması salık veriliyor. Kullanıcıların konforu düşünülerek ergonomi kazanan kulaklıkları seçerken hangi aktivite için tasarlandığına da dikkat etmek gerekiyor. Spor etkinlikleri için özel üretilen modeller, günlük kullanım için tavsiye edilenler, telefon ile uyumlu çeşitler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. 

Philips Kulaklık Fiyatları 

Ürünlerin modellerine, ses kalitesine, tasarım ve materyal özelliklerine göre Philips kulaklık fiyatları değişebiliyor. Philips kulaklık fiyatları belirlenirken, iletken maddenin altın veya gümüş olması fark yaratıyor. Altın iletkenli kulaklıklar daha yüksek fiyatlardan alıcı buluyor. Kabloların kırılmaya karşı korumalı olup olmaması, kablolu veya kablosuz kullanımı, mikrofon taşıyıp taşımaması da fiyatı etkileyen diğer faktörleri oluşturuyor. Kulak içi kulaklıklar genellikle daha uygun fiyatlarda seyrederken, kulak üstü ve kafa üstü kulaklık seçenekleri daha yüksek fiyatlara tekabül edebiliyor. Kulaklık fiyatlarını kıyaslarken ürünlerin tüm özelliklerini dikkatle kıyaslamak tavsiye ediliyor.

Araç kullanırken takılabilen bir kulaklık arayışında olan kullanıcılar bluetooth eklentili kablosuz kulaklıkları, telefon ile kullanım için ürün arayan kullanıcılar ise telefon ile uyumluluk gösteren tasarımları tercih edebiliyor. Bedenin ense kısmına yaslanan modern tasarımlar ise diğer bluetoothlu kulaklık modellerinden biraz daha yüksek fiyatlarla etiketlenebiliyor. Modellerin farklı renkleri edinilebilirken, rengi kapak değişimi ile defalarca farklılaştırılabilen tasarımlar da Philips çatısı altında bulunuyor. Kulaklıkların yastıkları veya konfor için eklenen ince, yumuşak plastik destekleri kullanıcı tarafından kolaylıkla değiştirilebiliyor, kulaklıktan ayrı olarak da satın alınabiliyor. 

Siz de kullanımınıza, zevkinize ve bütçenize göre dilediğiniz kulaklığı satın alabilir; kulak içi, kulak üstü veya kafa üstü bantlı modellerden istediğinizi seçerek Philips kulaklıklarla gittiğiniz her yeri bir konser salonuna dönüştürebilirsiniz. 

Philips Kulaklık Fiyatları ve Markaları

75 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Philips
  2. Sennheiser
  3. Sony
  4. SteelSeries
  5. Pioneer
  6. JBL
  7. Jabra Gn
  8. Logitech
  9. Bose
  10. Razer
  11. Beats
  12. HP
  13. HyperX
  14. Urbanears
  15. Bang & Olufsen
  16. Rampage
  17. Gamepower
  18. Snopy
  19. Trust
  20. Onikuma
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Kullanım Tipi
 7. Kulaklık Modeli
 8. Kullanım Alanı
 9. Mikrofon
 10. Bağlantı
 11. Renk A-Z
 12. Gürültü Önleme
 13. Kablo Uzunluğu
 14. Satıcı A-Z
 • Marka Philips
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/philips
Başa dön