Hollanda’da kurulan Philips 1891 yılından beri farklı sektörlerde üretim yapıyor. İleri teknolojiyi ürünlerinde uygulaması ile ön plana çıkan Philips, dünyaca bilinen markalar arasında bulunuyor. Pek çok alternatifle sunulan Philips yapı market-bahçe-oto ürünleri titiz işçiliği sayesinde kullanıcıların vazgeçilmezi oluyor. 

Fonksiyonel Özellikleri İle Dikkat Çeken Yapı Market Ürünleri

Aydınlatma ürünleri günlük hayatımızın en önemli ihtiyaçlarından birisi olarak kendini gösteriyor. Philips aydınlatma ürünleri, zarif tasarımlarıyla yüksek aydınlatma sunuyor.  

Philips akıllı aydınlatma sistemi, pille çalışan kısma anahtarı ile 10 tane akıllı ışığı aynı anda kontrol edebiliyor. Philips Hue uygulaması sayesinde evde olmadığınız zamanlarda uzaktan ışıklar üzerinde kontrol sahibi olunuyor. Ampul, spot ışıklar, aplik, gece lambası, masa lambası, çocuk odası aydınlatması, plafonyer, avize çeşitleri ile Philips aydınlatma ürünleri tercihiniz oluyor.

Evinizin kişisel alanı olan banyolarınızda kullanabileceğiniz Philips banyo ürünleri, yaşamınıza eşlik ediyor. Duşta kullanılabilen ve suya dayanıklı olan kablosuz duş hoparlörü, telefon bluetooth ile bağlantı kurarak müzik dinleme keyfi yaşatıyor.

Philips su arıtıcı filtreler bakterileri, zararlı maddeleri ve kloru ortadan kaldırarak temiz su içmenizi sağlıyor. Su arıtıcısına pratiklik katan hızlı döndürme mekanizması sayesinde filtre değiştirme güvenli hale geliyor. 

Akım korumalı grup prizleri çeşitleri ile Philips, sisteminizin gücünü otomatik olarak kesen Power Blocker devresi sayesinde cihazlarınızı aşırı gerilimlere karşı koruyor. Philips uzatma kablolu grup prizleri, iki metre uzunlukları ile uzak noktalara elektrik ulaştırılmasına yardımcı oluyor.

Sağlam yapıları sayesinde dikkat çeken Philips yapı market-bahçe-oto ürünleri yüksek performansları ile beklentilerinizi karşılıyor. 

Aracınızın İlk Günkü Kadar Yeni Görünmesini Sağlayan Oto Ürünleri

Philips oto aksesuar ürünleri, aracınızın uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Her araca uygun modelleri bulunan Philips oto farları, güçlü ışığı sayesinde uzun mesafeleri aydınlatarak yola odaklanmanızı kolaylaştırıyor. 

Ultraviyole ışınlarından etkilenmeyen Philips oto farları, termal şoklara dayanıklı olan PLASMA QUARTZ camdan üretiliyor. Philips oto farları, karşıdan gelen sürücüyü rahatsız etmeden daha net ve açık görüş imkânı sunuyor. Motosikletlerde de kullanabileceğiniz Philips far ampulleri, pratik kullanımları ile yaşamınıza eşlik ediyor. 

Tüm araçlara uygun olan Philips kornaları, yüksek kalitede ses çıkartan yapısıyla sesi araç doğrultusunda daha uzun mesafelere iletiyor. 

Zorlu şartlara dayanıklı olan Philips kalem ledli fener, görünmesi en zor noktaların bile aydınlatılmasını sağlıyor. Uzun saatle boyunca çalışam Philips kalem ledli fener, portatif yapısıyla her yere sığıyor ve kolayca taşınıyor. 

Araç bakımı ya da kaza sonucunda oto yedek parçalarına ihtiyaç duyuluyor. İşlevsellikleri ile dikkat çeken Philips oto yedek parçaları içinde aracınız için gerekli olan tüm malzemeler bulunuyor. 

Philips elektrik aksam için sunulan yedek parçaları sayesinde aracınızın eksikleri tamamlanıyor. Optimum ısı yönetimi sağlayan ve mükemmel ışık yayan elektrik aksam ürünleri, yeni kaplama teknolojisi ile sunuluyor. 

Şık Tasarıma Sahip Bahçe Ürünleri 

Bahçenizin güzelleşmesini sağlayan Philips bahçe dekorasyon ürünleri, estetik duruşları ile bahçenizde yerini alıyor. 

Uzun direkli lamba modelleri ile dış mekanlarınızın ışıklandırılmasını sağlayan Philips bahçe aydınlatma ürünleri, enerji tasarrufu sunuyor. Yüksek kaliteli alüminyum ve üstün sentetik malzemeler ile üretilen Philips bahçe aydınlatma ürünleri, dört mevsim hava koşullarına dayanıklı olması sayesinde dikkatleri üzerine çekiyor.

Şık tasarımları ile göz alıcı olan Philips bahçe aydınlatma ürünleri, arkadaşlarınız ve ailenizle beraber geçirdiğiniz akşam yemeklerinde derin bir ambiyans yaratıyor. 

Seracılıkla uğraşanların aradığı tüm sera ve sera ekipmanları Philips altında bulunuyor. Serada kullanabileceğiniz Philips metal ampul, bitkilerin büyüme döneminde ihtiyacı olan ışığı sağlıyor. 

Philips yapı market-bahçe-oto çok yönlü kullanımları ile yaşamınızın her anında yanınızda oluyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Philips Yapı Market-Bahçe-Oto

1.210 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Philips Yapı Market Bahçe Oto
  2. Car Shell Yapı Market Bahçe Oto
  3. Kaliteplus Yapı Market Bahçe Oto
  4. Motip Yapı Market Bahçe Oto
  5. Presto Yapı Market Bahçe Oto
  6. UygunPLUS Yapı Market Bahçe Oto
  7. Bosch Yapı Market Bahçe Oto
  8. Autoen Yapı Market Bahçe Oto
  9. Race Chip Yapı Market Bahçe Oto
  10. Wolcar Yapı Market Bahçe Oto
  11. Color N Drive Yapı Market Bahçe Oto
  12. Cey Yapı Market Bahçe Oto
  13. Otozum Yapı Market Bahçe Oto
  14. K Dizayn Yapı Market Bahçe Oto
  15. Motoen Yapı Market Bahçe Oto
  16. ByLizard Yapı Market Bahçe Oto
  17. Parçazamanı Yapı Market Bahçe Oto
  18. Moto Master Yapı Market Bahçe Oto
  19. S-Dizayn Yapı Market Bahçe Oto
  20. Elif Yapı Market Bahçe Oto
  21. MGA Yapı Market Bahçe Oto
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Duy Tipi A-Z
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Philips
DSACategoryId/60002705/philips
Başa dön