Geniş ürün gamına sahip olan Pierre Cardin, 1950 senesinden beri kaliteli ürünleriyle dikkat çeker. Pek çok ihtiyacınıza uygun kullanışlı eşyalar üreten marka, kullanıcı memnuniyetini her zaman üst düzeyde tutar. Pierre Cardin markası güvencesiyle üretilen valizler, kendine has özelliklere sahiptir. Uzun ya da kısa seyahatlarinizin olmazsa olmazı Pierre Cardin valizleri, farklı renk ve özellikleriyle ön plana çıkar. Şık tasarımları ile dikkat çeken ürünler, kullanışlı ve ergonomik yapılarıyla hayat kolaylaştırır. Değişen moda anlayışına uyum sağlayan valiz çeşitleri, geniş renk skalasıyla pek çok alternatif sunar. Valizin alt tabanında bulunan tekerlekler, ağır yükleri bile az çaba ile taşımanızı sağlar. Valizlerin en alt kısmında 360 derece dönebilen tekerlek sistemleri bulunur. Tekerlekler, dış darbelere karşı dayanıklı materyallerden yapılır. Böylece uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sağlar. Tekerlek sayısı iki, dört ve sekiz olmak üzere değişiklik gösterir. İki tekerlekli valizler kullanılabilir olmasına karşın tekerlek sayısı arttıkça hareket etme kabiliyeti de artar. Bu nedenle özellikle çok merdivenli yerlerde dört veya sekiz tekerlekler büyük avantaj sağlar. Tekerlek sistemlerinin yanı sıra kaliteli çekçek sistemleri de valizlerin en önemli parçalarıdır. Kademeli çekçek, üç veya dört aşamadan oluşur. Bu sayede valizinizi boyunuza göre ayarlayabilir, fazla eğilmeye gerek duymadan kullanabilirsiniz. Çekçek bölümü, plastik ya da çelik materyalden yapılır. Çekçeklerin üst kısmı, kompakt bir şekilde tasarlanır. Bu nedenle çeliklerin üzerinde tutmak için tasarlanan ayrı bir bölüm bulunur. Genellikle plastikten yapılan bu bölüm, valizleri kolayca kavramanızı sağlar. Pierre Cardin valiz modelleri, farklı beğeni ve ihtiyaçlara göre tasarlanır. Bu sayede kullanıcıların tercih edebileceği alternatifleri mevcuttur.

Farklı Tarzlara Uygun Pierre Cardin Valiz Modelleri

Pierre Cardin valizler, tatilde ihtiyacınız duyacağınız tüm eşyaları kolayca taşıyabilmenizi sağlar. Valizlerin renk seçenekleri kullanıcıların beklentileri doğrultusunda belirlenir. Pek çok renkte tasarlanan ürünler hem kadınlara hem de erkeklere uygun alternatifler sunar. Valizler oldukça gerekli, yolculuklarınıza eşlik eden sadık arkadaşlardır. Bu nedenle pek çok kullanıcı hem kıyafetlerine uygun hem de tarzını yansıtan uyumlu valizler kullanmak ister. Pierre Cardin pembe valiz çeşitleri kadınların beğenisini toplar. Pembe valizler, pembenin farklı tonlarıyla dizayn edilir. Üstelik sadece pembe değil iki farklı rengi bir araya toplayan ürünler de mevcuttur. Sarı, vizon, kahverengi, kiremit gibi farklı renklerden oluşan ürünler, şık tasarımları ile ön plana çıkar. Özenli, titiz ve sofistike tarzlara uygun olarak tasarlanan ürünler, birbirinden şık tasarımlarıyla iş gezilerinde veya dünya seyahatlerinde kullanılabilir. Üstelik sadece klasik değil sportif tarzlara uygun valiz çeşitleri de mevcuttur. Sporcu kullanıcılar için özel olarak dizayn edilen ürünler hem dış yapısı hem de iç yapısıyla dikkat çeker. Rengarenk desenli ya da tek renk güzelliği ile göz alan onlarca valiz, kalitesi ve yüksek performansı ile kullanıcıların beğenisini toplar.

Pierre Cardin valiz çanta çeşitleri kullanışlı iç yapıları ile seyahat tutkunlarının işini kolaylaştırır. Valizlerin dış katmanı kadar iç katmanı da önemlidir. Valizin içinde yer alan iç cepler, fermuarlı gözler ve büyüklü küçüklü bölmeler çamaşırlarınızı kolayca sınıflandırmanızı sağlar. Eşyaların daha iyi ve pratik bir şekilde organize edilmesini sağlayan ürünler, aradığınız bir şeyi hemen bulmanızı mümkün kılar. Gelişmiş bavullar içerisinde iç kılıflar da bulunur. Makyaj malzemesi, spor eşyası, plaj aksesuarları gibi araç gereçlerinizi yerleştirebileceğiniz kılıflar, eşyalarınızı dış darbelere karşı da korur. Üstelik pek çok bavulun iç kılıfı çıkarılabilir, takılabilir özelliktedir. Bu sayede kirlendiği an tamamen çıkarabilir yıkadıktan sonra kolaylıkla takabilirsiniz. İç kılıflar küçük eşyalarınızın kaybolmasını engeller. İç kılıfların hacmi büyük, orta ve küçük olmak üzere üçe ayrılır. Bu sayede her eşyanıza uygun kılıfı bulmanız ve rahatlıkla yerleştirmeniz mümkündür

Pierre Cardin Valiz Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Valizler, tatil zamanında hayatı kolaylaştıran başlıca eşyalardır. Eşyaların sınıflandırılmasını ve muhafaza edilmesini sağlayan ürünler, farklı özellikleri ile birbirinden ayrılır. Onlarca alternatif arasından bir tercih yapmak zor olabilir. Seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli kriter, valizin ihtiyacınıza uygun olup olmasıdır. Bu nedenle valiz seçimi yaparken belirli kriterlere önem vermeli ve bu doğrultuda seçimler yapılmalıdır. Doğru yapılan valiz seçimleri kullanıcı memnuniyetini üst düzeye çıkarır. Valiz seçimi yaparken ön planda tutulması gereken özelliklerden biri valizin boyutudur. Pierre cardin valiz ölçüleri farklı ihtiyaçlara uygun olarak üretilir. Valizler ebat olarak küçük, orta ve büyük olarak üç farklı boydadır. Küçük boy valizler genellikle çocuk eşyalarının konduğu ya da az eşyalı bireylerin tercih ettiği valiz çeşitleridir. Üstelik spora giderken de tercih edilebilir. Orta boy valizler ise sıklıkla kullanılan ve ideal hacmi ile öne çıkan türlerdir. Alanının en geniş hacmine sahip olan büyük boylu valizler ise genellikle geniş ailelerin tercih ettiği ürün modelleridir. Tatilde yanınıza almak istediğiniz eşyaları göz önünde bulundurmalı ve ona göre bir valiz seçimi yapmalısınız. Örneğin tatil için çok fazla eşya getirmek istiyorsanız küçük ebatlı bir valiz, beklentilerinizi karşılamayabilir. Bu büyük boy valiz çeşitleri tercih edilebilir.

Tatil yapacağınız gün sayısı da valiz seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken kriterler arasındadır. Tatil gününüz uzadıkça ihtiyaç duyacağınız valiz hacmi de artabilir. Bu nedenle yaz tatili, kış tatili gibi uzun tatillerde büyük valiz çeşitleri, pek çok avantajı beraberinde getirir. Geniş aileler ve sık sık seyahat edenler için özel olarak üretilen Pierre Cardin 3lü valiz seçenekleri de mevcuttur. Üçlü valizler küçük, orta ve büyük boylara sahip valizleri bir araya toplayan setlerdir. Üç farklı valize tek seferde sahip olmanızı sağlayan ürünler, değişen ihtiyaçlarınıza karşılık verir. Pierre Cardin valiz 3'lü set çeşitleri anne, baba ve çocuk için oldukça ideal alternatiflerdir. Üçlü setler genellikle tek renkten oluşur. Pembe, mavi, sarı gibi canlı renklerin kullanıldığı valizler, unisex olarak da üretilir. Unisex valiz setleri hem kadınlar hem de erkekler için uygun tasarımlarla üretilir. Bu sayede evli çiftlerin ya da ebeveynlerin kullanımına uygundur. Valizleri daha verimli kullanmak için güvenlik de önemlidir. Bunun için pek çok valiz kilit özelliği taşır. Kilitli valizler sayesinde özel parolalar oluşturabilir, valizinizi yabancılara karşı muhafaza edebilirsiniz. Kilit bölümü genellikle valiz üzerinde yer alır ve numaralarla ayarlanır. Bu sayede bavulunuzu gönül rahatlığı ile bagaja koyabilir ve özel eşyalarınızı koruyabilirsiniz.

Pierre Cardin Bavul Çanta Avantajları

Modern çizgileri ile fonksiyonel özellikleri bir araya toplayan ürünler amatör ya da profesyonel gezginlerin hayatını kolaylaştırır. Seyahate giderken bavul içine yerleştirilen pek çok eşyaya tatilde aldığınız yeni şeyler eklenebilir. Bu tür durumlarda körüklü olan modeller hayat kurtarıcı olur. Körüklü modellerde açılıp kapanabilen fermuarlar bulunur. Bu sayede eşyalarınızın sığmadığı anlarda fermuarı açabilir, valizinizin hacmini genişletebilirsiniz. Körüklü modellerin sunduğu pek çok avantaj vardır. Bu nedenle Pierre Cardin valiz kullananlar körüklü modellerden oldukça memnundur. Siz de körüklü modeller sayesinde kıyafetlerinizi sıkıştırıp kırıştırmadan, eşyalarınıza zarar vermeden taşıyabilir ve ikinci valize ihtiyaç duymadan tatilinizi tamamlayabilirsiniz.

Valizlerin yanı sıra sırt çantası modelleri de rağbet gören ürünler arasındadır. Sırt çantaları, iki kollu desteği sayesinde ağırlığı ikiye böler. Bu sayede kolaylıkla taşımanızı mümkün kılar. Sırt çantalarının ön plana çıkan özelliği, kompakt tasarımlı olmasıdır. Sırtınızda taşıyabileceğiniz çantalar minimal yapıları sayesinde az yer kaplar. Bu sayede seyahat sırasında rahatlıkla hareket etmenizi mümkün kılar. Sırt çantaları, dağ gezilerinde ya da bisiklet turlarında tercih edebileceğiniz alternatiflerden biridir. Pek çok valiz veya bavul arasından seçim yapmak çoğu zaman oldukça zahmetli ve zaman alan bir iştir. Özellikle kararsız kaldığınız durumlarda

Pierre Cardin bavul yorum bölümüne göz atabilir, deneyimli kullanıcıların fikirlerini öğrenebilirsiniz. Yorum bölümünde valizlerin kullanımı, sağlamlığı ve görünümü hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Özel Tasarımlara Sahip Pierre Cardin Valiz Çeşitleri

Pierre Cardin bavul çeşitleri kullanıcıların çok daha rahat seyahat etmelerini sağlar. Teknolojiden ilham alınarak tasarlanan ürünler, ek özellikleri ile kullanıcıları memnun eder. Valizler içerisinde iç lastikli kemerler bulunur. İç lastikli kilitli kemerler, eşyalarınızın dağılmasını engeller. Kilit, emniyet kemeri gibi aksesuarlar ürünleri daha kullanışlı hale getirir. Güvenlik valizler için oldukça önemli bir kriterdir. Bu nedenle kilitli valizlerin yanı sıra etiketli valizleri de tercih edebilir ya da kendiniz için bir etiket oluşturabilirsiniz. Kişisel bilgilerin yer aldığı etiketler, uçakta ve otogarda valizlerinizin karışmaması veya kaybolmaması için oldukça önemlidir. İsim etiketleri üzerine adınızı ve numaranızı yazarak kaybolma gibi durumlarda bulan kişilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Maksimum koruma sağlayan kaliteli valizler sadece işlevi ile değil tasarımıyla da ön plana çıkar. Kabartmalı, çizgili, resimli veya yazılı valizler farklı yaş gruplarına ve tarzlara uygun olarak üretilir. Özellikle değişen moda anlayışına uyum sağlayan kabartmalı modeller, üç boyutlu görünümleri ile dikkat çeker. Özellikle yaz ve kış turizminin canlandığı dönemlerde valize duyulan ihtiyaç artar. Bu zamanlarda yapılan Pierre Cardin valiz seti kampanya seçenekleri, kaliteli ürünlere avantajlı fiyatlarla ulaşmanızı sağlar. Setler çoğu zaman tekli alımlara nazaran daha uygun fiyatlıdır. Bu nedenle geniş aileler ya da çok sık seyahat edenler tarafından oldukça rağbet görür. Setlerin fiyatını etkileyen pek çok unsur vardır. Set içerisinde yer alan ürün sayısı ve bu ürünlerin kaliteleri fiyatı doğrudan etkiler. Pierre Cardin markası güvencesiyle üretilen ürünler, kampanyalı fiyatlarıyla kullanıcıları mutlu eder. Bu sayede seyahat etmek çok daha avantajlı ve konforlu bir hal alır.

Farklı Kullanımlara Uygun Pierre Cardin Valiz Çeşitleri

ABS; “akrilonitril bütadien stiren” maddesinin kısaltılmış halidir. ABS materyalinin öne çıkan özelliği hafif ve sert bir yapıda olmasıdır. Oldukça dayanıklı olan ABS ham maddesi, sert yapısı sayesinde bavul içerisindeki eşyaları koruma altına alır. Pierre Cardin sert valiz çeşitleri, dayanıklı yapısıyla ön plana çıkar. Bagajlarda üst üste konulan valizler, ezilme gibi durumlarla karşılaşabilir. Sert bavullar, bariyer görevi üstlenerek kırılma ve ezilmelere karşı dayanıklılık sağlar. Bavulların yanında kauçuk kaplamalar da bulunur. Kauçuk kaplamalar ürünleri daha kaliteli ve dayanıklı hale getirir. Üstelik son zamanlarda şık ve modern duruşu ile öne çıkan sert valiz çeşitleri, her yaş grubu tarafından tercih edilir.

Kumaş valizler bilinen en kasik valiz modelleridir. Kumaş valizlerin kullanıcılara sunduğu en büyük avantaj sağlam olmalarıdır. Kırılma ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklı olan ürünler, sert valizlerin aksine ön ceplere sahiptir. Valizlerin önünde yer alan küçük, orta ve büyük cepler eşyalarınız için ekstra bir depolama alanı sunar. Bölmeler, fermuarlar yardımıyla birbirinden ayrılır. Valizlerde kullanılan fermuar çeşitleri, kaliteli ham maddelerden yapılır. Kolaylıkla açılabilen fermuarlar, kolay açılıp kapanmayı sağlar. ABS ve kumaştan üretilen valizler, üçlü ve dörtlü olmak üzere değişiklik gösterir. Dörtlü valizler içerisinde; küçük, orta, büyük valizler ve makyaj çantası yer alır. Valizlerden daha küçük boyuta sahip olan makyaj çantaları, makyaj malzemelerinizi koyabileceğiniz özel bir alan sunar. Makyaj malzemelerinin yanı sıra küçük ve özel eşyalarınızı da koyabilir, her an yanınızda taşıyabilirsiniz.

Avantajlı Pierre Cardin Valiz Fiyatları

Pierre Cardin valiz fiyatları, ürün boyutları ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Valizlerin fiyatını etkileyen başlıca etken bavulların hacmidir. Küçük, orta, büyük ve battal boy valizler farklı fiyatlandırmalara tabi tutulur. Valizlerin hacmi arttıkça fiyatta da artış görülebilir. Pierre Cardin bavul fiyatları ürünlerin yapım malzemesinden de etkilenir. Pierre cardin bavul çanta modelleri kumaş ve ABS materyalinden yapılır. Kumaş bavul çantalar, dayanıklı yapıları ve ergonomik tasarımları ile pek çok kişinin tercihidir. ABS’den yapılan sert valizler de hafif yapıları sayesinde sıklıkla tercih edilir. Kumaş valizler, sert valizlere göre daha uygun fiyatlara sahiptir. Her valizin kendine has avantajları ve fiyat aralıkları mevcuttur.

Valizlerin yanı sıra seyahat çantaları da sıklıkla tercih edilen ürün çeşitleridir. Kadın seyahat çantaları göz alıcı renkleri ve modern tasarımlarıyla dikkat çeker. Pek çok çanta özel işlemeler ve simgeler ile tarzınızı yansıtma fırsatı sunar. Seyahat çantaların tasarımları, boyutları ve iç yapıları değişiklik gösterir. Kadın seyahat çantası fiyatları her ürünün kendi özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Valiz içerisinde yer alan bölme sayısı da fiyatı aralığını belirleyen başlıca faktörlerdendir. Çantaların büyüklüğü ve bölme sayıları arttığında fiyatlarında da artış gözlemlenebilir. Bölme sayısı arttıkça yerleştirdiğiniz kıyafetler de çok daha düzenli bir şekilde durur. Pierre Cardin ürünlerin yapımında kaliteli ve değerli materyaller kullanır. Materyallerin kaliteli malzemelerden seçilmesi fiyatı belirlemede aktif rol oynar. Üstelik markanın ürün yelpazesi oldukça geniştir. Bu durum fiyat yelpazesinin artmasını ve her bütçeye uygun ürünlerin ortaya çıkmasını sağlar.

Pierre Cardin Valiz Çeşitleri Dayanıklı Mıdır?

Valizler işlevi ve tasarımı ile öne çıkan ürünlerdir. Ancak yolculuk sırasında çarpma, düşme sürtünme gibi problemlerle karşılaşılabilir. Bu nedenle valizlerin dayanıklı ve sağlam olması gerekir. Pierre Cardin valiz çeşitlerinde kaliteli malzemeler kullanılır. Valizde kullanılan plastik, çelik, kumaş gibi materyaller, dayanıklı yapıları sayesinde oluşabilecek deformasyonları minimuma indirir. Valizlerde yer alan tekerlek, dikiş, fermuar gibi aksesuarlar kalite standartları üzerinde üretilir. Böylece uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar.

Pierre Cardin Valiz Kapasite Miktarı Ne Kadardır?

Pierre Cardin farklı kapasitelere ve kullanım alanlarına uygun valizler üretir. Küçük, orta ve büyük boy valizler çeşitli kapasite miktarlarına sahiptir. Küçük boy valizler 2.5 kg (42,5 litre), orta boy valizler 3.2 kg (75 litre) ve büyük boy valizler 3.9 kg (110 litre) hacimlerine sahiptir. Bu sayede ihtiyacınıza göre bir bavul seçimi yapabilir, eşyalarınızı sıkıştırmadan yerleştirebilirsiniz.

Pierre Cardin Valiz Emniyet Kemeri Ne İşe Yarar?

Valizler uçak ya da otobüs yolculuğunda sarsılabilir. Bu tür durumlarda içerisindeki eşyaların dağılması ya da bavulun deforme olması ihtimaller arasındadır. Pierre Cardin valiz emniyet kemerleri, bu ihtimalleri minimuma indirir. Kemerler polyester malzemeden, kemer tokaları ise plastikten üretilir. Emniyet kemerleri, ayarlanabilir özellikleri sayesinde kolay kullanım imkanı sunar. Valizinizi enden ve boydan bağlayabilir, etrafını sararak içerisindeki eşyaları koruyabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pierre Cardin Valiz

260 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Boy
Toplam 36 / 260 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?