Multimedya özellikleri ve kablosuz bağlantı seçenekleriyle birçok işlevi yerine getirmeyi başaran Pioneer Araç İçi Görüntü Sistemleri ile yolculuklarınızda size yardımcı olacak bir ürüne sahip olabilirsiniz. Cep telefonları ile hem USB aracılığıyla kablolu olarak hem de Bluetooth aracılığıyla kablo bağlantısına ihtiyaç duymadan uyum içerisinde kullanılabilen multimedya sistemleri müzik dinlemek, film izlemek gibi özelliklerle yolcular için seyahatleri daha verimli hale getirir. Apple ve Android modelleriyle beraber de kullanılabilen görüntü sistemleri dokunmatik ekran özelliğiyle parmaklarınızı seri bir biçimde kullanabilmeniz için idealdir. Hareketlerini kolayca algılayan ve bunlara anında tepki vererek komutlarınızı yerine getirmeyi başaran modern ürünler sayesinde arabanızda teknolojinin yarattığı pratiklikten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Kolay montaj özelliği hırsızlığa karşı koruma yaratan çıkma panel desteğiyle ürününüzden güvenli bir şekilde yararlanıp yolculuklarınızda ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Pioneer Araç İçi Görüntü Sistemleri navigasyon teknolojisini de kullanımınıza sunarak ulaşmak istediğiniz adreslere en kısa yoldan ve en hızlı şekilde varabilmeniz için size yardım eder.

Geniş Ekran Üzerinden Teknolojinin Avantajlarını Deneyimleyin

  • Farklı ekran ebatlarına sahip Pioneer Araç İçi Görüntü Sistemlerini arabanıza uygun seçenekler ile değerlendirip MPEG, MP3, MP4 gibi ses ve görüntü formatlarından yararlanabilirsiniz.
  • Sesleri dijital bir şekilde işleyebilen ve sahne sesleri kurulumuna olanak tanıyan gelişmiş özelliklerle donatılmış olan görüntü sistemleri müzik, video ve filmlerin seslerini başarıyla iletir.
  • Pioneer Araç İçi Görüntü Sistemleri ile arama yapıp gelen aramaları cevaplayabilmeniz sayesinde yolculuk halindeyken de görüşmelerinizi verimli ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Park kamerası bulunan modeller arabanızı park ederken arkanızdaki alanı net olarak görüp park işlemlerini buna göre yapabilmenizi sağlar.
  • Ekolayzır desteğini de kullanıcılarına sunan Pioneer ürünleri ses modlarında değişiklik yaparak müziğin kalitesini artırabilmenize imkân tanır.

Otomobilinizle Birleşen Yenilikçi Teknoji

Arabanıza kısa sürede monte ederek sabitleyebileceğiniz Pioneer Araç İçi Görüntü Sistemleri darbe direnci yaratan dayanıklı gövdeleriyle sarsıntılardan korunur. Farklı dil seçenekleriyle de kullanılabilen bu ürünler yüksek ses çıkışı sağlayarak seyahatlerinize renk katmayı başarır. FM radyo özelliğine de sahip olan görüntü sistemleri yerel ve ulusal radyo yayınlarını takip ederek güncel bilgilerden, hava ve trafik durumlarından haberdar olabilmeniz için uygun bir seçenektir. Birden fazla USB flash bellek yuvasına sahip olan modeller harici bağlantı oluşturma kolaylığı sunarak hazırladığınız şarkı listelerini yolculuk boyunca dinleyebilmenizi mümkün kılar. HD kalitesinde video oynatabilen ve farklı görüntüleme formatlarını kullanabilmenizi sağlayan Pioneer Araç İçi Görüntü Sistemleri ile Video Out desteğine de kavuşarak harici ekranlara görüntüleri aktarabilirsiniz.

Sürücülerin Destekçisi Alan Akıllı Özellikler

Telefonlarla uyumluluk sağlayan Pioneer Araç İçi Görüntü Sistemleri yol tarifleri alırken ya da arama işlemlerini gerçekleştirirken geniş ekran üzerinden yardım alabilmenize olanak tanır. Mesaj alma ve mesaj gönderme imkânı da yaratan teknolojik ürünlerle mobil uyumluluğun sunduğu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Kablosuz özellikleri kullanabilmeniz için eklenmiş olan Bluetooth teknolojisi müzik aktarımı gerçekleştirebilmeye ek olarak telefon rehberinizi ekran üzerinden açabilmenizi de sağlar. Direksiyon kumandalarıyla da uyumlu bir şekilde çalıştırılabilen Pioneer Araç İçi Görüntü Sistemleri ürüne uzanmanıza gerek kalmadan pratik kumanda yardımıyla kullanabileceğiniz şekilde üretilmiştir. Geri görüş kamerasının dijital desteği ve sesli uyarı özellikleri sayesinde aracınızın arka kısmının çizilmesini ve hasar almasını önleyerek zorlu noktalara kusursuz bir şekilde park yapabilirsiniz. Kulaklık girişini kullanarak arabada uyuyan kişileri rahatsız etmeden müzik eserlerini ve radyo kanallarını dinleyebilirsiniz. Düğme aydınlatması sayesinde dekoratif bir görünüm oluşturan görüntü sistemlerinin renk modlarını kişiselleştirerek de kullanabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pioneer Araç İçi Görüntü Sistemleri

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 101 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/60001687/pioneer