Playgro çocuğunuzun eğlenerek eğitilmesini sağlayan oyuncak modelleri ile sizlere destek olur. Zamanı daha iyi değerlendirmek ve çocuğunuzun oyun oynarken kendi özgür alanında keyifli bir biçimde vakit geçirmesini sağlamak için Playgro'nun sunduğu oyuncaklardan faydalanabilirsiniz. Eğitici oyuncaklar, zihinsel gelişimin ve bilgi birikiminin artmasına katkı sağlar. Bebeğinize hayvanları, şekilleri, sesleri ve renkleri öğretmenize yardımcı olan oyuncaklar ile okul öncesinde iyi bir öğrenme süreci yaşanır. Ergonomik tasarımları ile dikkat çeken Playgro oyuncaklarda kullanılan dayanıklı ve kırılmaya karşı dirençli plastik sayesinde çocuğunuz sorunsuz bir şekilde oyun oynar. Hafif oldukları için kazalara karşı da güvenilir olan oyuncak modellerini evinizde güvenle saklayabilmek için sepet ve oyuncak kutusu gibi gereçlerden yararlanabilirsiniz.

Bir Oyuncaktan Daha Fazlası

  • İlgi çekici desenlerle tasarlanmış olan oyun halıları ile çocuğunuz için güvenli ve konforlu bir zemin üzerinde oynayabilme olanağı sağlarsınız.
  • Playgro'nun üretimini gerçekleştirdiği müzikli oyuncaklar, çocukların işitsel becerilerini harekete geçirerek dikkat çekici ve eğlendirici bir yapı taşır.
  • Titreşimli ve ışıklı oyuncak çeşitleri ile bebeğinizin ilgisini çekerek odaklanmasını sağlayabilirsiniz.
  • Çocuğunuz, enerji atmaya yardımcı aktiviteler gerçekleştirebilmeyi sağlayan top havuzları ile keyifli bir şekilde eğlenip fazla enerjisini atabilir.

Sevimli Tasarımları ile Beğeni Toplayan Oyuncak Modelleri

Playgro'nun sempatik bir tasarıma sahip olan oyuncakları arasında yer alan koltuk modelleri, araba ya da hayvan şeklindeki tasarımlarıyla dikkat çeker. Çocuğunuzu oyun koltuklarının içine oturtarak karşısına çıkan çok sayıdaki aksesuarı kullanabilmesini sağlayabilirsiniz. Çıngırak ve zil gibi farklı aksesuarlar sayesinde hem ses çıkaran hem de çocuğunuzu eğlendiren bir ürüne sahip olmanın avantajını yaşarsınız. Yan aynaya sahip sevimli arabalar, kırılmayan ve kesici özellik taşımayan aynaları ile çocuğunuzun yansımaları fark etmesini ve ayna kullanmayı öğrenmesini sağlar. Playgro'nun banyolarda kullanılabilen oyun setleri, su geçirmeyen yapılarıyla duş sırasında çocukların eğlenmesini sağlayarak ebeveynlerin işini kolaylaştırır. Hem deniz taşıtlarını hem de kara ve hava taşıtlarını içeren oyuncaklar su yüzeyinde kalarak batma sorununa karşı korunaklılık yaratır. İlgi çekici tasarıma sahip hayvan figürlerinden üretilen çıngıraklar da üreten marka ses çıkaran ürünleriyle beğeni kazanır. 

Yaratıcı ve Eğlendirici Oyunlar

Playgro top çeşitleri, birçok aktiviteyi hem evde hem de park ya da bahçelerde gerçekleştirebilmeye imkan tanır. Hem bireysel olarak oynanan oyunlarda hem de çocuğunuzun arkadaşlarıyla beraber oynayacağı aktivite topları birçok duyuya hitap etmeyi başarır. Şekilleriyle göze, çıngırak ve zil gibi parçalarıyla kulaklara, dokularıyla da dokunma duyusuna seslenen aktivite topları; renkli tasarımlarıyla dikkat çeker. Tutma işlemini kolaylaştıran bölümlere sahip olan toplar, minik ellere ve parmaklara sahip bebeklerin kullanabileceği yapıda tasarlanır. Aynı zamanda emeklemeye teşvik etmek için de kullanılabilen Playgro aktivite topları ile çocuğunuz enerjisini verimli bir biçimde kullanıp kol ve bacaklarını çalıştırır. 

Playgro Oyuncaklarla Çocuğunuzun Hayatını Renklendirin

Playgro'nun tasarladığı çek bırak türündeki oyuncaklar sayesinde çocuğunuzu eğlendiren ürünleri oyuncak koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Renkli ve suya karşı dayanıklı banyo kitapları ile çocuğunuzu yıkarken huysuzlanmasını önleyerek, kitap üzerinde yer alan sayfalar ile oyalanmasını sağlayabilirsiniz. Farklı boyutlarda ve farklı resimlerle üretilen banyo kitapları kolay bir duş için ebeveynlere yardımcı olur. Üst kısımda çıngıraklara ve asılabilir oyuncaklara yer veren oyun halıları, parke kaplı evlerde çocukların üşümesini önleyen kumaşlarıyla ve kayma sorunu yaşatmayan tabanlarıyla da etkili bir kullanım yaşatır. Playgro'nun mama sandalyelerinde kullanılabilen oyuncakları ile çocuğunuzun beslenme saatinde oyalanmasını sağlayabilirsiniz. Ses çıkaran sevimli peluşlar ile bebeğiniz için eğlendirici bir oyun arkadaşı satın alabilirsiniz. Çıngıraklı arabalarla ise çocuğunuz halı üzerinde emekleyerek araba sürebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...