Hem dizüstü hem de masaüstü bilgisayarlarda kullanılan mouse modelleri, sistemdeki arayüzü daha rahat yönetebilmenizi sağlar ve bilgisayardaki işlerinizi kolayca gerçekleştirebilmenize yardımcı olur. Çeşitli oyun ve uygulamalar için mouse alternatifleri sunan ve ihtiyacınıza uygun özelliklere yer veren PolyGold, birbirinden farklı modellerini beğeninize sunar. PolyGold Mouse modelleri, kablolu ve kablosuz gibi birçok çeşidiyle öne çıkar. Her kullanıcının aradığını kolayca bulabilmesine yardımcı olan PolyGold, oyun tutkunları için ayrı, bilgisayar üzerinden çizim gibi faaliyetlerde bulunan kullanıcılar için ayrı mouselar önerir.

Güçlü Performans ve Ergonomik Tasarım

 • Bilgisayar oyunlarına karşı büyük bir ilginiz varsa ve oyuncu olarak oldukça iddialıysanız o zaman bu konuda özel olarak geliştirilen PolyGold Mouse modelleri sizin için daha faydalı olabilir.
 • En doğru PolyGold Mouse modelini belirleyerek oyun deneyiminizi daha da artırabilirsiniz.
 • İş hayatınızda kullanmak için bir mouse arıyorsanız, yüksek DPI hızı gerektirmeyen standart modelleri tercih edebilir, PolyGold Mouse modellerin hem kablolu hem de kablosuz çeşitlerini bulabilirsiniz.
 • PolyGold Mouse’ların üretildikleri malzeme sunduğu özellikler kadar önemlidir. Elde terleme olmaması ve elin yapısına uygun boyutlarda olması gibi birçok detay, dikkat çeken özellikleri arasındadır.

Oyuncular İçin Özel Mouse Modelleri

Hobilerinize ve çalıştığınız işe en uygun fareyi belirlemek çok önemlidir. Oyuncu mouse modellerinde yüksek kalite her açıdan hissedilir. Hızlı performans, titreşim engelleme özelliği ve birçok düğmenin yer almasıyla büyük kolaylık sağlar. Bu tür özellikler günlük kullanım için gerekli değildir. Bu nedenle yüksek fiyata sahip olmayan PolyGold Mouse modellerine yönelebilirsiniz. Başarılı bir oyuncuysanız hareketlerinize tepki vermeyen, yavaş ve rahat olmayan standart fareler, oyun performansınızın düşmesine neden olabilir. Bu nedenle kullanım alanınızı çok iyi belirleyip mouse modelinizi seçmelisiniz. PolyGold oyuncu fareleri, özel düğmelere yer vermesi, DPI seviyesi, kullandığı yazılım ve ideal ağırlık gibi birçok özelliğin olduğu farklı modeller sunar. Kendi içlerinde ayrılan bu mouselar, oynadığınız oyunlara göze seçim yapmanızı sağlar. Oyun için genellikle kablolu modeller daha çok tercih edilir. Çünkü kablolu modeller, kablosuza göre hareketleri daha çabuk algılar ve oyun içerisinde daha başarılı olmanızı sağlar. Ancak son dönemde teknolojinin gelişmesiyle birlikte kablosuz mouse modelleri, kablolu ürünler gibi hızlı algılama ve tepki verme gücünü göstererek öne çıkmayı başarırlar.

Kullanım amacınız doğrultusunda ürünü seçerken elinizin ölçülerine uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Çünkü uzun süre mouse kullanan biriyseniz el sağlığınız için rahatlık ön planda tutulmalıdır. Devamlı kullanılan bilgisayar ürünlerinden biri olan PolyGold Mouse’ların ergonomik tasarıma sahip olması da en çok dikkat edilen özellikleri arasındadır. Genellikle sağ elle kullanım için tasarlanan farelerin yanı sıra sol el için tasarlanan modelleri de bulunur. Bazı modeller ise her iki elle kullanım için uygun şekilde geliştirilmektedir. PolyGold Mouse modelini belirlemeden önce şarjlı ya da pille çalışan çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Ofis işleri için kullandığınız mouse modellerinin fiyatı, oyun için kullanılan mouselardan daha farklıdır. PolyGold Mouse fiyatları, modelin gelişmiş özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Çocuğunuz için mouse alırken de bilgisayar kullanımını kolaylaştıran değişik modellerdeki fareleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle çocuğunuz hem mouse kullanımının önemimi öğrenebilir, hem de ileride bilgisayar kullanımı konusunda daha bilinçli olabilir. Aktif bir bilgisayar kullanıcısı olup kaliteli bir mouse arayışınız varsa, kablolu ya da kablosuz modelleri inceleyerek kendiniz için en uygun ürünü bulabilirsiniz. Dizüstü bilgisayar için daha uygun olan küçük boyutlarda bir PolyGold Mouse seçerek bilgisayar çantanızda yer kaplamadan rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

PolyGold Mouse Fiyatları

16 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. PolyGold Mouse
  2. Logitech Mouse
  3. Microsoft Mouse
  4. HP Mouse
  5. Everest Mouse
  6. Trust Mouse
  7. Rampage Mouse
  8. Inca Mouse
  9. Buyfun Mouse
  10. Hadron Mouse
  11. Razer Mouse
  12. Asus Mouse
  13. Frisby Mouse
  14. Platoon Mouse
  15. A4Tech Mouse
  16. Lenovo Mouse
  17. Philips Mouse
  18. Bloody Mouse
  19. HXSJ Mouse
  20. Corsair Mouse
  21. Xiaomi Mouse
  22. Concord Mouse
  23. Flaxes Mouse
  24. Redragon Mouse
  25. Promate Mouse
  26. Avec Mouse
  27. Hiper Mouse
  28. MF Product Mouse
  29. İMICE Mouse
  30. AOC Mouse
  31. Cooler Master Mouse
  32. Roccat Mouse
  33. Thunder Wolf Mouse
  34. Ajazz Mouse
  35. Gamepower Mouse
  36. Polosmart Mouse
  37. SteelSeries Mouse
  38. Turbox Mouse
  39. Ywyt Mouse
  40. Zowie Mouse
  41. Classone Mouse
  42. Dexim Mouse
  43. Sonia Mouse
  44. Dell Mouse
  45. Glorious Mouse
  46. Rush Mouse
  47. SW Future Mouse
  48. CBTX Mouse
  49. Cougar Mouse
  50. GameBooster Mouse
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kullanım Amacı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Bağlantı
 7. Mouse Tipi
  1. Laser
  2. Optik
  3. Blue Spot
  4. Blue Track
  5. Delta Zero
 8. Mouse Scroll-Tilt
 9. Renk
 10. Buton Sayısı
 11. DPI
 12. Aydınlatma
 13. RGB
 14. Satıcı A-Z
 • Marka PolyGold
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/polygold
Başa dön