Farklı tasarımları ile prezantasyon dosyası çeşitleri, farklı ihtiyaçlara cevap veriyor. Çalışanlar, yöneticiler, asistanlar, öğretmenler, öğrenciler ve hayatını organize etme ihtiyacında olan tüm bireyler, prezantasyon dosyalarından faydalanıyor. Prezantasyon dosyası sayesinde işlerinizi kolayca organize edebiliyor, toplantıları kaçırmıyor, günlük programınızda gecikmeler yaşamıyorsunuz. Serve, Globox gibi kaliteli markaların dosya tasarımlarını inceleyebilir; ihtiyacınıza yönelik seçimler yapabilirsiniz.

Prezantasyon dosya modelleri, masaüstü ya da elde taşınabilir olmaları ile dikkat çekiyor. Masaüstü modeller, özellikle iş hayatında birçok çalışanın günlük işlerini organize etmesini sağlıyor. Üçgen prizma şeklindeki tasarımlar, yatay ve dikey olarak sunuluyor. Dosya üzerinde poşet bölmeler yer alıyor. Dosyalarınızı, belirli bir düzen içerisinde yerleştirerek gün içinde işlerinizin takibini yapabiliyorsunuz. Özellikle yeni işe girmiş arkadaşlarınıza hediye ederek pratik ürünlerin faydalarından yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Elde taşınabilir dosyalar, genellikle A4 boyutunda tasarlanıyor. İçerisinde belirli miktarda şeffaf poşet dosya bulunuyor. Dilerseniz dosya sayısını artırabilir ya da azaltabilirsiniz. İstediğiniz yere taşıyabileceğiniz modeldeki dosyaları, evrak çantanıza alarak toplantılara götürebilir; dilerseniz çalışmaya evden devam edebilirsiniz.

Okul hayatında da önemli yer tutan prezentasyon dosya modelleri içerisinde index özelliği taşıyanlar da yer alıyor. Böylece, aranılan konular kolayca bulunuyor. Zaman kaybedilmeden tüm işler düzenlenebiliyor. Özellikle makale ve kitap çalışmalarında kolaylık sağlıyor. Bazı modellerde yer alan kartvizitlik bölümleri sayesinde işbirliği içinde olduğunuz kişilerin iletişim bilgilerini yanınızda taşıyabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız toplantılardaki yeni bağlantılarınızı da prezentasyon dosyanız sayesinde hemen organize etmeye başlayabilirsiniz. Ürün sayesinde sunumlarda aradığınızı kolayca bulabilir, iş ya da okul hayatınızda dosyaların pratik yardımlarından faydalanabilirsiniz.

Dosyalar, kaliteli materyallerden tasarlanıyor. Böylece hazırladığınız iş dosyaları ve ödevler, önemli evraklar, kartvizitler, gün içinde ihtiyaç duyduğunuz notlar güvenle saklanıyor. Sert dış kapak tasarımları, evraklarınızı dışarıdan gelebilecek herhangi bir darbeye karşı koruyor. Şeffaf dosyalar, önemli kâğıtları tek tek düzenliyor. Kâğıtları, dosya dışına çıkarmadan okuyabilmeyi sağlıyor. Toplantılarda elden ele dolaştırarak görünmesini istediğiniz konuları paylaşabiliyorsunuz. Dış kapakların renkli tasarımları, rutin işleri dahi eğlenceli hâle getiriyor. Kırmızı, mavi, yeşil, sarı, mor, pembe gibi renkler ofis yaşamını canlandırıyor. Dosyalarınızı farklı renklerde seçerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Farklı işler için farklı prezantasyon dosyası hazırlarken birbirinin aynı olmayan renkteki dosyaları kullanarak aradığınızı hemen bulabilirsiniz. Siyah ya da beyaz gibi klasik renklerden vazgeçemiyorsanız sadeliğin ön planda olduğu dosyaları da inceleyebilirsiniz.

Prezantasyon dosyaları, içlerinde bulunan dayanıklı spiraller ya da farklı tasarım tutturgaçlar sayesinde dosyalarınızı düzenliyor. Masaüstü prezantasyon dosyaları da aynı şekilde spiraller yardımı ile sayfaları kolayca çevirerek günlük işlere kolayca erişebilmenizi sağlıyor. Günlük planlarınızı, haftalık toplantılarınızı, aylık işlerinizi planlayıp yazdığınız kâğıtları, prezantasyon dosyasının içine yerleştirerek masanızın üstünde, her zaman göz önünde bulundurabilirsiniz. Dilerseniz hazırladığınız sunumun çıktısını alarak tek tek sayfaları taşınabilir prezantasyon dosyasına koyarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Aynı şekilde, ödevlerinizi ve projelerinizi de teslim edebilirsiniz.

Dosyalardan tasarım işlerinde çalışanlar ya da tasarım bölümlerinde okuyan öğrenciler de yararlanıyor. Mimarlar, grafik ve moda tasarımcıları hazırlamış oldukları projeleri prezantasyon dosyalarına yerleştirerek portfolyolarını oluşturuyor. Böylece işlerini yürütmenin yanında yeni işlere doğru adım atmalarını da sağlıyorlar. Prezentasyon dosyası fiyatları, ürünün markasına, tasarımına, tasarımında kullanılan materyallere göre farklılık gösteriyor. Farklı tasarımlar, markaların tercihlerine yönelik olarak farklı fiyatlandırılıyor. Her bütçeye uygun tasarımlar arasından ihtiyacınıza uygun birini seçebilir; dosyaların hayatınızı organize etmesinin keyfini çıkarabilirsiniz. İş ve okul yaşamında birçok işi düzenleyebilmenizi sağlayan prezantasyon dosyalarını inceleyebilir; farklı markaların tasarımları arasından işinize yarayan modelleri seçerek hemen sahip olabilirsiniz.

Prezentasyon Dosyası

8 ürün var
 1. Markalar
  1. Faber-Castell
  2. Serve
  3. 2K
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Satıcı A-Z

Prezentasyon Dosyası Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483643/15344/15010/21028002
BAŞA DÖN