Henkel grubuna ait olan ve üretimine 1969 yılında başlanan Pritt, stick yapıştırıcı ve tutkal denilince ilk akla gelen lider markalar arasında yer alıyor. Dünyanın en çok tercih edilen yapıştırıcılarından biri olan Pritt son derece pratik, temiz ve performanslı bir kullanım sunan ürünleri ile ön plana çıkıyor.

Pritt Marka Stick Yapıştırıcı Modelleri

Kırmızı renkli ambalajlarda satışa sunulan ve 11, 22, 43 g (gram) olmak üzere üç farklı boyutta üretilen klasik stick yapıştırıcılar, Pritt'in ana stick yapıştırıcı modelini oluşturuyor. 11 gram ağırlığındaki klasik stick yapıştırıcı modeli, çok sık olmayan yapıştırma ihtiyaçlarına ve daha çok çocukların kullanımına hitap ediyor. 22 ve 43 gramlık modeller ise sık ve daha geniş yüzeyli kullanımlarda ideal çözümler sunuyor.

Hem yapıştırıcı hem de boya özelliği olan Pritt stick yapıştırıcıların pembe, yeşil, sarı ve kırmızı gibi farklı renklerde çeşitleri bulunuyor. Boya ve yapıştırıcı özelliği olan ürünler, 10 ya da 20 gram ağırlığındaki ambalajlarda satışa sunuluyor. Boya özellikli stick yapıştırıcılar ile birçok el işi faaliyetinize ve yapıştırma projelerinize renk katabilirsiniz. Pritt'in Magic serisinde yer alan stick yapıştırıcılar ise kuruduklarında tamamen şeffaf bir hale gelerek harika kolajlar ve kartlar hazırlamanıza imkân tanıyor.

Pritt markasının, özellikle çocuklar tarafından çok beğenilen ve birçok el işi projesine parlak dokunuşlar katan simli stick yapıştırıcıları da bulunuyor. Simli stick yapıştırıcılar ile çocuğunuzun hem oldukça eğlenmesini hem de yaratıcılığını artırmasını sağlayabilirsiniz. Simli yapıştırıcıların sarı, kırmızı, mavi, altın ve gümüş gibi birbirinden etkileyici renkleri ve 4.5, 20 gram ya da 10 ml (mililitre) gibi ambalajlarda satılan farklı seçenekleri bulunuyor. Klasik, boya özellikli ve simli gibi birçok Pritt stick yapıştırıcı modelinin çoklu paketler halinde satılan çeşitleri de satışa sunuluyor.

Pritt Stick Yapıştırıcı Modellerinin Üstün Özellikleri

Bütün Pritt stick yapıştırıcı modellerinde yer alan ve üst düzey bir kullanım sağlayan özellikler;

  • Solvent ve zararlı madde içermeyen Pritt stick yapıştırıcılar hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından güvenle kullanılıyor.
  • 20°C'de yıkanabilen ve kuruma, akma, leke yapmayan yapıştırıcılar temiz ve konforlu bir kullanıcı deneyimi sunuyor.
  • Güçlü formülleri bulunan ürünler kağıt, karton, kumaş, keçe ve fotoğraf gibi birçok malzemeyi etkili şekilde ve kolayca yapıştırıyor.
  • Çantada rahatlıkla taşınabilen stick yapıştırıcılar ev, iş yeri ve okul gibi bütün ortamlarda pratik olarak kullanılıyor.
  • %90 geri dönüşebilir materyal içeren çevre dostu Pritt stick yapıştırıcılar, doğanın korunmasına katkıda bulunuyor.
  • Az miktarda stick yapıştırıcı ile güçlü bir yapıştırma işlemi sağlanması uzun ömürlü kullanım ve tüketicilerin bütçesine katkı sağlıyor.

Pritt Su Bazlı Yapıştırıcılar, Tutkallar ve Tutturucular

Kalem formatındaki su bazlı Pritt Glue Pen sıvı yapıştırıcı, kullanım kolaylığı sağlayan iki farklı uç sayesinde kağıt, karton ve fotoğraf gibi malzemeleri dalgalanma yapmadan etkili şekilde yapıştırıyor. Çok amaçlı su bazlı Pritt yapıştırıcılar ise kağıt, karton, kumaş, keçe, fotoğraf, tahta ve strafor gibi birçok malzeme için oldukça güçlü ve rahat bir yapıştırma işlemi sağlıyor. Silindir şekilli metal tüp ambalajlarda satılan ve 20, 90 gram gibi ürün seçenekleri olan su bazlı Pritt yapıştırıcılar da bulunuyor.

Etkisini hızlı şekilde gösteren ve 100 gramlık ambalajlarda satılan Pritt beyaz tutkallar ile ağaç, deri, kauçuk, sicim, strafor, kumaş, karton ve kağıt gibi birçok materyali etkili şekilde yapıştırabilirsiniz. Kalem formatlı, çok amaçlı, silindir şekilli tüp Pritt yapıştırıcılar ve beyaz Pritt tutkallar solvent içermedikleri için çocuklar tarafından da güvenli bir şekilde kullanılabiliyor. İhtiyaç durumunuza göre daha hızlı kuruma ve yapışma özelliği bulunan ve sadece yetişkinlerin kullanımına uygun olan solventli Pritt sıvı yapıştırıcıları da tercih edebilirsiniz.

Pritt'in Tack-it Multifix isimli yapıştırma ürünü ise tebrik kartı, poster gibi tüm kağıt materyallerin duvar ve cam gibi yüzeylere güçlü bir şekilde tutturulmasında kullanılıyor. Söküldükten sonra tekrar kullanılabilen Tack-it Multifix yapıştırıcıların, içerisinde 55 ya da 65 gibi farklı adetlerde yapıştırıcı parça bulunan çeşitlerinden size en uygun olanları satın alabilirsiniz.

Pritt Tutkal Fiyatları ve Modelleri

Pritt tutkal fiyatları ve modelleri, ürünlerin gram ya da mililitre olarak sahip oldukları kullanım kapasitelerine ve tekli ya da çoklu paketler halinde satılmalarına göre değişiklik gösterebiliyor. İhtiyaç durumunuza göre tek olarak satılan ürünleri tercih edebileceğiniz gibi içerisinde 2, 4, 10 ve 25 gibi farklı adetlerde yapıştırıcı bulunan ve avantajlı fiyatlarla satılan çoklu ürün paketlerini de satın alabilirsiniz. Oldukça pratik, temiz bir şekilde kullanılan ve pek çok farklı materyal için güçlü bir yapıştırma işlemi sağlayan Pritt yapıştırıcılara bir tıkla kolayca sahip olabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Pritt Tutkal Fiyatları ve Modelleri

Toplam 24 / 102 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/15547/21005382/pritt