Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Proform
Proform Sauna (Terleme) Eşofmanı

Proform Sauna (Terleme) Eşofmanı

Proform
399,90 TL
( / adet)
beden
%
Loading interface...
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/373593
Proform Sauna (Terleme) Eşofmanı Yeni Sayfa 1

PROFORM Sauna Eşofmanı Kullanımı ve Farkı

proform Sauna Eşofmanı gece gündüz istediğiniz saatte kullanabilirsiniz. İlk günlerdeki seanslarda bir veya iki saat kullanmanız idealdir. Deneyimlerinize bağlı olarak süreyi uzatabilir veya kısaltabilirsiniz.


 

 

proform Sauna Eşofman yırtılmaz, çekmez, solmaz, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. 
 • * Vücut ısısını kaybetmeden ve vücuda herhangi bir zarar vermeden vücuttaki fazla yağı eritmenize yardımcı olur.
 • * Düzenli kullanarak çok kısa bir sürede fazla kilolardan kurtulmanıza yardımcı olur.
 • * Sauna Eşofmanı giydiğinizde koşabilir spor aletlerini kullanabilirsiniz.
 • * Sauna Eşofman vücut sağlığı açısından da önemlidir.
 • * Sauna Eşofmanı ev işlerini yaparken kullanabilirsiniz.
 • * Sauna Eşofman ile yatmanızda herhangi bir sakınca yoktur.

 

Bugünkü modern tıp bilgisi artık kesin olarak kabul etmektedir ki, doğru ve sağlıklı bir zayıflama, ancak bir yandan alınan kalorilerin kısıtlanması, bir yandan da jimnastik ve yürüyüşler gibi günlük faaliyetleri, do­layısıyla kalori sarfiyatını artırmakla mümkündür. Yapılan çalışmalar ve araştırmalar göstermiştir ki, haftada yarım veya en çok bir kilodan fazla zayıflama hatalıdır ve çok zararlıdır. Daha Önce sözünü ettiğimiz hızlı zayıflamanın sakıncalarından kurtulmak için ya­vaş, kerte kerte zayıflamayı prensip olarak kabul etmek gerekir. Haftada yarım kilo, ayda iki kilo, dört ayda sekiz kilo eder. Bunu, zararsız olarak haftada bir kilo­ya da çıkarabiliriz. Böylece ayda dört, dört ayda 16 ki­lo eder. Böylece, anormal derecede şişman olan bir kişi dahi, birkaç ay gibi belirli bir süre içinde normal kilo­ya dönmüş olur.

PROFORM SİZE EŞSİZ BİR ÜRÜN SUNUYOR
SİZDE DENEYİN FORMDA KALIN, SAĞLIKLI KALIN

 

 

Bu Nasıl Saglanır


 

a) Kısıtlama Yöntemi:
Yenilen yemeklerden ve içilen içeceklerden kısmen azaltılmasına dayanan, olağan ve kolayca zayıflamadır. Genel olarak bütün besinlerden yemek ve fakat Ölçülü, aynı zamanda özellikle kalorileri yüksek, yağlı ve şişmanlatıcı gıdalardan mümkün olduğu kadar az ve ölçülü yemekle mümkündür bu rejimi sağlamak. Böylece, vü­cut yeterli protein ile gerekli vitaminleri ve mineralleri alacak ve azar azar zayıflayacaktır. Bu yöntem büyük bir kısıtlama gerektirmediğinden, istendiği kadar uzun süre uygulanabileceğinden ve başarılı sonuçlar verdiğin­den, en uygun bir rejim olarak kabul edilmektedir. Bu­rada esas amaç, kişiyi şişman olmasına neden olan gün­lük yiyecek ve içeceklerden ve bunların verdikleri ka­lorilerden günde 250 ile 500 kalori daha az almasını sağ­lamaktır.


 

b ) Harcama Yöntemi :
Enerji (kalori) sarfiyatını artırıcı birçok metot öne­rilmiştir. Ancak, çeşitli nedenlerden dolayı, herkes her tür sporu yapamaz. Bu nedenle, bizce en uygun iki me­tot vardır, herkese ve her yaşa göre. Bunlar sabah jim­nastiği ve yürüyüşleridir.

Sağlıklı bir zayıflama, ancak bir taraftan rejim di­ğer taraftan da sabah jimnastiği ve günlük yürüyüşlerle mümkündür. Yoksa, yalnız birkaç gün aç kalmakla sağ­lanmaz. Günlük yürüyüşler için, diğer spor hareketlerin­de olduğu gibi, kişinin yaşı söz konusu değildir. Böylece, her yaşta ve her yerde yapılabilen bir spordur, yürü­yüşler. Bugünkü tıp biliminde görüşler çok değişmiştir. Bugün kalp krizi ve hatta kalp ameliyatı geçirmiş has­talara da yürüyüşler önerilmektedir. Şu halde, bugünkü görüşlere göre yürüyüşler her yaşın sporudur.


 

Açık Havada Yürüyüşler Neler Sağlar?

  • 1-) Yaşam için gerekli olan oksijenin yeterince alınmasını sağlar.
  • 2-) Vücudun dinç ve zinde kalmasına yardımcı olur. Karın kasları kuvvetlenir ve bağırsaklar daha dü­zenli çalışır, pekliği önler.
  • 3-) İnsanın fikren dinlenmesine, geceleri daha rahat uyumasına, sinirlerin sükun ve huzur bulmasına yardım eder. Böylece, yürüyüş uykusuzluğun, si­nir gerginliğinin en iyi tedavi metodudur.
  • 4-) Nihayet, düz bir yolda sıkı bir yürüyüş ile insan bir saatte 200 kalori harcar.

 

Şu halde, günde bir, mümkün olursa iki saatlik bir yürüyüş, hem sağlığımıza yararlı olur ve hem de ama­cımız olan günlük 500 kalorinin harcanmasına neden olur ki, bu da, haftada yarım, ayda iki kilo zayıflama­yı sağlar.

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu SPORKOSIF04-XL
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön