Terleme Eşofmanları

Fazla kilolarınızdan kurtulmak ve form tutmak için farklı diyetler uygulamış olabilirsiniz. Vücutta depolanmış yağların harcanıp kilo verilebilmesi amacıyla uygulanan diyetler, tek başına bir çözüm olmaktan uzaktır. Bu noktada fiziksel aktivitelerinizi arttırmanız ve gerçekleştirdiğiniz antrenman sırasında vücut ısınızı ve kalp atış hızınızı uyguladığınız egzersizle birlikte yükseltmeniz gerekir. Zor terleyen ve bu yüzden antrenman sırasında motivasyon kaybı yaşayanların sıklıkla tercih ettikleri terleme eşofmanları, bu süreçte size yardım edebilir.

Farklı markalar tarafından hemen her bedene uygun şekilde üretilen modeller, alt - üst eşofman olarak takım halinde sunulur. Yöneleceğiniz kimi ürünlerde bulunan kapüşon, rüzgarlı ya da yağışlı havalarda sizi korurken, dış kısmı su geçirmez polyester kaplamalı, iç kısmı ise pamuklu olan terleme eşofmanı çeşitleri, yaptığınız sportif faaliyet sırasında sizin normalden daha fazla terlemenize imkan tanır. El ve ayak bilekleri kısımlarında bulunan lastikli yapı, vücudunuzun ısısının muhafaza edilmesini mümkün kılarken ve vücudunuzda oluşan terin bu alanlardan çıkmasını engeller. Ayrıca, seçeceğiniz terleme eşofmanı çeşitlerinin bazılarında yer alan cep yapıları, dış mekan aktivitelerinizde telefon, anahtar gibi aksesuar ve eşyaları yanınızda rahatlıkla taşımanızı sağlar. Üst düzey kumaştan ve iç materyal kullanılarak geliştirilen modeller, dayanıklı yapıları sayesinde yoğun kullanımlarda bile herhangi bir şekilde yıpranmaz ve yırtılmaz. Hatta bazı markalar, ürünlerindeki yırtılma ve sökülmeye karşı, kullanıcılara bire bir değişim imkanı sunar.

Yürüme, koşu, bisiklet sürme gibi aktivitelerde değerlendirebileceğiniz terleme eşofmanı modellerinin yapıları gereği rahatlıkla hareket edebilirsiniz. Kullanmaya başladıktan kısa süre sonra etkisini görmeye başlayacağınız ürünleri, kullanım sonrasında beraberlerinde gelen kullanım talimatlarına göre yıkamanız ve kurutmanız, edindiğiniz ürünleri uzun süreler boyunca sorunsuz şekilde kullanmanıza olanak verir. Gereksinimlerinizi ve beklentilerinizi karşılayacak terleme eşofmanı fiyatları, seçeceğiniz ürünün; markası, modeli, üretim malzemesi, yapısı, cep veya kapüşon gibi detaylara sahip olup olmaması ve beraberinde getirdiği ekstralara göre değişiklik arz eder. Düzenli olarak spor yapmak ve kilo değerlerinizin daha normal seviyelere inmesini arzu ediyorsanız, kendinize en uygun ürünleri seçmeniz gerekir. Bu bağlamda hedefiniz, aldığınız terleme eşofmanını mevsim fark etmeksizin dış mekan aktivitelerinizde kullanmaksa, yağışlı havaları da göz önünde bulundurarak kapüşonlu modellere yönelmeniz uygun olabilir. Egzersizlerinizi ev ya da spor salonu gibi kapalı mekanlarda gerçekleştiriyorsanız, kapüşonsuz modelleri de seçebilirsiniz. Ancak her iki durumda da dikkat etmeniz gereken nokta; terleme eşofmanını kullanırken özellikle üst gövdenizde terinizi emecek yapıda yoğun pamuklu giysiler giymenizdir. Zira yoğun terleme sonucunda ter, eşofman tarafından emilemezse, cilt tarafından bir süre sonra tekrar emilmeye başlayarak beklenmeyen sorunların yaşanmasına neden olabilir. Ayrıca ürünleri, kalp ve tansiyon rahatsızlığı bulunanların ve hamilelerin kullanması önerilmez.

Çok miktarda unlu gıda ve aşırı tuz tüketimine bağlı olarak vücutta oluşan ve vücudun su tutmasına bağlı olarak yaşanan şişliklerin (ödem) giderilmesinde etkili rol oynayan terleme eşofmanı modelleri, özellikle kalp atışını arttıran egzersizlerle birlikte kullanıldığında faydalı olabilir. Sadece antrenman yaptığınız zaman aralıklarında kullanmanız uygun olan modellerin etkisini tam anlamıyla görebilmek için düzenli olarak egzersiz yapıp yeme - içme düzeninizi ayarlamanız gerekir. Gün içerisinde tükettiğiniz kalori miktarını hesaplamanız ve yaptığınız aktiviteler neticesinde toplamda ne kadar kalori harcadığınızı belirlemeniz, gerek motivasyonunuz gerekse hedefinizi kısa ve orta vadede ulaşabilmenizde önemlidir.

Siz de fazla kilolarınızdan kurtulmak ve düzenli olarak yaptığınız egzersizleri terleme eşofmanı kullanarak daha etkili hale getirmek istiyorsanız, bedeninize ve kullanım alanınıza uygun modellerden dilediklerinizi seçebilir, antrenmanlarınızı başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Terleme Eşofmanları

62 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 62 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/373593