Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Provision
Provision Provision P24 3 Boyutlu Baskı Yapıştırıcısı

Provision Provision P24 3 Boyutlu Baskı Yapıştırıcısı

Provision
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/3013118/80369001

3 Boyutlu Baskı Yapıştırıcısı Provision P24


Uygulamadan önce yüzey tüm kirlerden temizlenmiş olmalıdır. Uygulama öncesi P24 1 dakika kadar çok iyi çalkalanmadır. Kapak kilidi açıldıktan sonra, uygulama yüzeyine 20cm mesafeden uygulanmalıdır. Parmak basıncı değiştirilmeden P24 sıkılmalıdır. Kaplama gücü yüzey cinsine ve kaplama kalınlığına göre değişmektedir.

P24 doğası gereği poli malzemeleri kaplama yaparak bulunduğu yüzeye sabitlemesi için geliştirilmiştir. Bu sebepten dolayı Abs, Pla, Flex gibi birçok poli yani plastik esaslı malzemeleri bir zemine tutturması için geliştirilmiştir.

 

Kullanım Şekli


P24 kullanılan yüzeylerde filamentlerin kalkması ve kavlaması doğru kullanılması dâhilinde söz konusu değildir. Cam görünümü şeklinde kaplama yapılabilmesi için tabla ayarın iyi şekilde yapılmış olması gerekir.

Kabinli 3 Boyutlu yazıcılar da ortalama minimum tabla sıcaklığı 45 derece olmalıdır. Kabini olmayan 3 boyutlu yazıcılarda tabla sıcaklı 60 derece olmalıdır.

S24 baskı işlemi bittikten sonra baskı ile baskı alanın birleştirildiği yerlere püskürtme şeklinde kullanılır. Uygun sıcaklık ve S24 kullanım sonucunda baskınız 60 saniye içerisinde baskınız tablanızdan ayrılacaktır.

Ürünün etkili olabilmesi için gerekli olan uygun tabla sıcaklığı 30-35 derece arasında olmalıdır.

Sıcak yüzeylerde de kullanılabilir ama bu durum ürünün etkisinin azalmasına yol açacaktır ve fazla S24 kullanmanızı gerektirecektir.

 

Lütfen Notu Okuyunuz.


  • Aktif kuruma süresi yaklaşık olarak 40 saniyedir. Depolama şartları Direk güneş ışığından ve 50 dereceyi aşan ortamlardan uzak tutunuz.

 

Faydalı Linkler


 

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön