Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Rainwater
Rainwater Black Diamond Plus Tezgah Altı Su Arıtma Sistemi

Rainwater Black Diamond Plus Tezgah Altı Su Arıtma Sistemi

Rainwater
13.150,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483620/80856001/13003364
Rainwater Black Diamond Plus Tezgah Altı Su Arıtma Sistemi

1.         Aşama: Sediment (Tortu) Filtresi

5 micron sediment filtre sularda bulunan çözünmemiş katı maddelerin oluşturduğu kirliliği gidermektedir. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek partiküller, kir, tortu, kum, böcek ve yosun gibi tortuların temizlenmesini sağlar. 5 mikrondan büyük, su içinde asili partiküllerin ve bakterilerin tutulduğu sediment filtre ile iyice berraklaşan suda, hala bazı mikroorganizmalar, erimiş kimyasallar ve mineraller bulunabilmektedir.

2.         Aşama: Blok Karbon Filtre

Su, blok karbon filtreye gelir. Blok karbon filtrenin görevi, kötü tat, koku ve renge neden olan organik maddeler ile suda bulunan kloru ve varsa gazal kokuları temizlemektir. Suyun daha lezzetli, berrak ve kokusuz olmasını sağlar. Sediment filtrenin 5 mikrona kadar filtrelediği suyu 1 mikron hassasiyetinde filtreleyerek ileri filtrasyon sağlar.

3.         Aşama:  Hiper Filtrasyon

Hiper filtrasyon yarı geçirgen bir zar yapısına sahiptir. En az 2.5 atmosfer basınç ile çalışır. Gözenekleri 8-10 agstron arasındadır. Hiper filtrasyon üzerinde; milimetrenin milyonda biri kadar gözenekler olan, yarı geçirgen zardan, suyun içinde çözünmüş olarak bulunabilen kurşun, cıva, nitrat, arsenik, bakır gibi ağır metallerin, bakteri ve kireç gibi farklı kimyasallar ya da kirleticilerin geçebilme şansı yoktur. Hiper filtrasyon, moleküllerinin geçişine izin verirken, erimiş kimyasalların, mikro organizmaların ve zararlı minerallerin kusursuzca filtrelenmesi gerçekleştirir. Sadece su molekülleri ve insan sağlığı için faydalı anyon ve katyonlar bu filtreden geçer. Hiper filtrasyondan çıkan su gerçek sağlıklı içme suyudur.

4.         Aşama: Seramik Alkali Filtre

Bu filtrenin görevi kokuya neden olan maddeleri temizleyerek, mikroorganizmaların oluşmasını önlemek, içme suyu pH'ını yükseltmektedir.  Su bu filtrede; tadı iyileştirilir, pH seviyesi yükseltilir ve mineraller bakımından zenginleşir.

 

DÜNYANIN EN KÜÇÜK KASALI ARITMA SİSTEMİ

Black Diamond+ Rakiplerine oranla mutfağınızda %50 daha az yer kaplayarak, mutfağınızdan tasarruf etmenizi sağlar.

 

YÜKSEK DEZENFEKSİYON

Daha fazla hijyen ve sağlık için ileri filtrasyon teknolojisi sayesinde, su kaynaklı bakterileri arıtarak daima taze ve sağlıklı suya ulaşabilirsiniz.

 

BPA İÇERMEYEN APARATLAR

Bpa içermeyen ve bebek biberonu malzemesinden yapılan aktarma elemanları ile suyu güvenle musluğunuza aktarın.

Black Diamond, doğal mineralleri yok etmeden suyu arıtarak mikroplardan arındırılmış pH değeri yüksek ideal içme suyu sağlar.

 

FİLTRE VE CİHAZ TAKİP EKRANI

İleri teknolojisi ile cihazın çalışma durumunu, filtre değişim zamanını gösterir. Bu sayede her zaman, taze ve temiz su içmeniz ve kullanmanız mümkün olur.

 

FİLTRE DEĞİŞİM SÜRESİ GÖSTERGESİ

Filtre değişim zamanınızı takip ederek, değişim zamanı geldiğinde sizleri uyarır. Bu sayede daima sağlıklı su tüketimi imkanı sunar.

TEMİZLEME GÖSTERGESİ

Filtre değişimleri yapılan sistemlerde filtre ömürlerini yenilemeye yarayan moddur. Bu sayede filtre değişim periyodunu sağlıklı bir şekilde takip edebilirsiniz.

YIKAMA GÖSTERGESİ

Sistem filtrelerin ömrünü uzatmak için şebeke basıncı yardımı ile ters yıkama yapar. Bu sayede filtrelerde biriken kaba tortu, kum, silis kısmen temizlenerek ömürleri uzatılmış olur.

SERVİS GÖSTERGESİ

Yıkama ve temizleme butonlarına aynı anda 10 saniye basılı tutarsanız cihaz servis moduna geçerek tüm sistemini kontrol eder ve yeniden başlatır.

 

 

Filtre Takip Ekranı Sayesinde Güvenli Kullanım: Filtre Takip Ekranı cihazın çalışma durumunu, filtre değişim zamanını gösterir; ileri teknolojisi ile sizi bilgilendirir. Bu sayede her zaman taze ve temiz su içmeniz ve kullanmanız mümkün olur.

Yüksek Kapasite: Günlük 240 lt’ye varan su üretim kapasitesi sayesinde ev ve küçük işletmeleriniz için ideal kapasiteye sahiptir. Bu sayede şebeke suyunu her alanda güvenle kullanmanın keyfini sürersiniz.

Sürekli Taze Su Kaynağı: Deposunda sürekli olarak arıtılmış taze su bulunmaktadır. Bu sayede damacanalarla uğraşmak zorunda kalmadan dilediğiniz an taze ve sağlıklı suya ulaşabilirsiniz.

Kolay Filtre Değişimi: Tak çıkar filtre sistemi sayesinde servis gereksinimi duymadan filtre değişimlerini yapabilir, filtre değişimi aşamasında hijyen problemi yaşamazsınız.

BPA İçermez: BPA içermeyen ve bebek biberonu malzemesinden yapılan aktarma elemanları ile suyu güvenle musluğunuza aktarın.

En Az Atık Su Oranı: Black Diamond; çevreyi korumayı ilke edinmiş bir üründür. %70′ varan su ve enerji tasarrufu sağlar.

Küçük ama Güçlü: Rakiplerine oranla mutfağınızda %50 daha az yer kaplayarak mutfağınızdan tasarruf etmenizi sağlar.

Yüksek pH Seviyesi: Doğal mineralleri yok etmeden suyu arıtarak mikroplardan arındırılmış pH değeri yüksek ideal içme suyu sağlar.

Led Işıklı Musluk: Led ışıklı, NSF onaylı lüks musluk sayesinde filtre değişim zamanınızı kolayca takip ederek güvenle kullanabilirsiniz. Led ışık kırmızı yanmaya başladığında filtre değişim zamanınızın geldiğini gösterir.

ECO Modu: Black Diamond Plus ECO Modu, gerek düşük voltaj çalışma prensipleri ile %50 ye varan enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda pompası sayesinde düşük basınçlı yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Opsiyonel Arttırılabilir Depo: Sistemimize opsiyonel olarak yüksek ve düşük kapasiteli tank takılabilmektedir. Dilerseniz ürünümüzü 40 lt, 60 lt, 80 lt, 100 lt gibi daha yüksek kapasiteli tanklar ile tercih edebilirsiniz.

Ekstra Uygulamalar: Buzdolabınızda sebil özelliği var ise arıtma sistemimizden buzdolabınıza hat çekilebilir veya mevcut sebilinize bağlantı yapılarak tüm cihazlarınızda arıtılmış sağlıklı suyu güvenle kullanabilirsiniz.

Opsiyonel: Ledli Lüks musluğumuz yerine opsiyonel olarak sunulan 2’li veya 3’lü musluk çeşitlerimizi tercih edebilirsiniz.

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000018NTNJ
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
İhlas Cebilon Aura Silver Su Arıtma Cihazı
Lg Ihlas Aura Cebilon Plus Uyumlu Su Arıtma Cihazı 12 Inç Inline 5'li Membranlı Filtre Seti
Evora 13 Aşamalı 10 Lt Kapalı Kasa Pompasız Su Arıtma Cihazı
Gpd Eviye Bataryası Arıtma Çıkışlı Mar70
1.899,00 TL
%20
213,88 TL 171,68 TL
799,90 TL
1.126,80 TL
Satıcı
İHLAS PAZARLAMA 9,8
Hanedanwater 9,2
Evora Su Arıtma Sistemleri 9,5
Görsev Yapı Market 10
Değerlendirmeler
(815)
(9)
(99)
(296)
Kullanım Şekli - - - Aç - Kapa
Montaj Yeri - - - Tezgah
Başa dön