Rampage mouse çeşitleri ile bilgisayar kullanım hızınız ve verimliliğinizi doğrudan artırabilirsiniz. Ürünlerin yazılım birimleri, donanım bileşenleri, tasarımları, ağırlıkları, kalıpları, DPI çözünürlükleri, sensör yapıları, butonları ve dokuları modelden modele değişkenlik gösteriyor. Kendi klasmanı içerisinde öne çıkan Rampage fareler hız ve performans niteliklerine oranla uygun bir fiyat sunuyor. Modern tasarımlarla şekillenen fareler kullanıcı deneyimini iyileştiren özellikleri ile farkını ortaya koyuyor. Farklı oyuncu gereksinimlerine özel seriler arasından dilediğinizi tercih edebilir, hızlı ve kolay kontrollerle oyunlarda bir adım öne geçebilirsiniz. Gaming fare çeşitleri ile oyunseverleri memnun eden Rampage mouse pad çeşitleri ile de tercih sebebi oluyor.

Ergonomisi ile Ön Planda

 • Rampage gaming fareler profesyonel kullanıcılara hitap ediyor. Güçlü sensörleri ile sizlere etkin kullanım sağlayan ürünler estetik, modern ve ergonomik dizaynları ile işlevselliğin de yüksek olmasına katkı sağlıyor. Sağ ve sol imleç tuşu, Scroll tuşu, ileri ve geri fonksiyon tuşları, DPI tuşu bir arada kullanımda hızınıza hız katıyor.
 • Kimi serilerinin tasarımı diğer gaming mouse’lardan farklı bir yapı çiziyor, kendine has dizayna sahip fareler kişisel kullanımınız için ayar yapmanıza olanak tanıyor. Örneğin RGB LED ışıklandırmalı Rampage mouse modelleri ile tarzınızı oyuncu mouse’unuz aracılığı ile yansıtabilir, oyun alanınızın çok daha şık ve güçlü bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.
 • Yumuşak doku ve dokunuş hissiyatı veren eşsiz tasarımlar konforunuzu doğrudan artırıyor. Yumuşak dokunuşlu butonlar tıklama sırasında yoğun gürültü çıkarmıyor ve bu da oyuna daha kolay konsantre olmanızı sağlıyor. Yüksek gürültüyü önleyen sessiz tıklama özellikli fareler sayesinde oyun evrenindeki detaylı sesleri kaçırma riskiniz en aza indirgeniyor.
 • Farelerin kalıpları el yapısı göz önüne alınarak tasarlanıyor. Elin pençe biçimine uygunluk neticesinde kullanıcı fareyi ideal biçimde kavrıyor. Tuş ve butonlar da parmakların rahat ulaşabileceği biçimde yerleştirilmiş olduğundan kullanıcının fareye tam hakimiyeti mümkün oluyor. Yan yüzeylerindeki kıvrımlar ve tutuş konforunu artıran özel doku üst düzey tutuş sağlıyor.
 • Rampage mouse’lar hem profilden hem de kuşbakışı görüntüsü ile kendine hayran bırakıyor. Işıklandırmalı modellerin bu aydınlatma ögeleri aygıt üzerindeki kritik noktalara yerleştiriliyor. Böylece göz yormuyor ve her açıdan görsel bir zarafet sunuyor.

Profesyonel Rampage Farelerin Avantajları Neler?

 • Profesyonel oyun mouse’ları farklı oyun türlerinde kullanılabilir yapıdadır. Örneğin third eye oyunlar, arcade, yarış, savaş oyunları ya da interaktif oyunlar için rahatlıkla tercih edebilir, sorunsuz oyun deneyimi ile keyifli bir sürece kapı aralayabilirsiniz.
 • Yüksek DPI optik sensörler ve makro yazılımlı özelleştirilebilir tuşlar profesyonelliğe giden yolda en önemli yardımcılarınızdan oluyor. Yüksek DPI çözünürlük sayesinde en hassas fare hareketleri bile iyi derecede algılanıyor, ayrıca mouse farklı yüzeylerde de performans düşüklüğü yaşanmadan kullanılabiliyor.
 • Yüksek buton ve tekerlek ömrü gaming ürünlerin en önemli avantajları arasında gösteriliyor. Böylece kullanıcı hem aygıtı uzun süre güvenle kullanabiliyor hem de uzun oyun seansları boyunca sorunsuz bir süreç elde ediyor.
 • Programlanabilir tuşlu Rampage mouse’lar profesyonellerin favorileri arasında yer alıyor. Örneğin ayarlanabilir 7 tuşlu farelerle oyun içi kontrollerinizde daha hızlı hareket edebilirsiniz. Hatasız ilerleyiş, tam mevzi, hamle kaçırmama gibi avantajları beraberinde getiren bu mouse’lar ile rakiplerinizin önüne geçebilir, ekibinizi çok daha iyi komuta edebilirsiniz.
 • Programlanabilir keskin nişancı tuşu sizi oyun atmosferinin yenilmezi haline getirmeyi amaçlıyor. İnteraktif savaş konseptli oyunlar seviyorsanız özelleştirilebilir tuşlu fareleri tercih etmeyi düşünebilirsiniz.

Rampage Fareler Ne Kadar Hızlı Bir Kullanım Sunuyor?

 • Rampage, oyuncuların oyun içi performanslarını maksimize etmeyi hedefliyor ve oyunseverlerin beklentilerini göz önüne alarak tasarımlarını gerçekleştiriyor.
 • Sağ ve sol el kullanımına uygun tasarımlar, yüksek DPI seçenekli modeller, hassas optik sensörer, son derece iyi sonuçlar veren respose süreleri, etkili seçim sağlayan mod düğmesi ve farklı modlarda kullanıma uygun dizayn hızınıza hız katıyor.
 • Kablolu Rampage oyuncu farelerinin kablo uzunlukları, tüm tuş ve scroll butonu hassasiyetleri kullanıcının rahatlığını ve oyun performansını artırıyor. Örneğin kablolu farelerin kablo yapıları ve uzunlukları kullanıcılara hareket özgürlüğü sağlıyor.
 • Özel tasarım kablolar kolay kolay aşınmıyor, bir yerlere takılmıyor ve mouse hakimiyetinizi kısıtlamıyor.
 • Sensörlü alan ile USB bağlantısı arasındaki mesafe iyi bir aralık sunduğundan ortaya ideal kablo uzunluğuna sahip Rampage fareler çıkıyor.

Rampage Gaming Mouse Tasarımlarının Faydaları Neler?

Rampage farelerin tasarımları modelden modele farklılaşıyor. Farklı beklentileri en iyi biçimde karşılama amacına hizmet eden marka mouse dizaynları ile bunu başarıyor. Ürünler üzerindeki tuşların sayısı ve konumları, ışıklandırma tasarımı, aydınlatmaların yeri, konumu ve içeriği, yan yüzeylerin dokusu, taban ve yüzey alanlarının dokusu değişkenlik gösteriyor. Kullanıcılar renk ve efektleri değişen LED ışıklı fareleri oldukça beğeniyor. Işıklandırmalar yan alanlarda tabana paralel şerit şeklinde, çoklu nokta ve çizgi biçiminde, scrol düşmesi etrafında, üst yüzeyin merkezinde, marka ambleminin ana hatlarında yer alabiliyor.

Profesyonel oyuncu fareleri tek bir renkten oluşabildiği gibi donanım birimlerine bağlı parçalar birbirleri ile uyumlu renklerin kombinasyonlarını da içerebiliyor. Örneğin tüm alanları siyah oyuncu fareleri ya da taban ve gövdesi kırmızı-siyah, mavi-siyah, sarı-siyah fareler bulunuyor. Ayrıca tamamı tek renkten oluşan ve yalnızca tuş, butonları farklı renkli olan mouse modelleri de görsel anlamda oldukça fazla ilgi çekiyor. Pürüzsüz yüzeyli Rampage fareler konforlu kullanım standartlarını yükseltiyor. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen fareler ani hareketler neticesinde donanımın zarar görmesini önlüyor. İdeal kavrama sağlayan yan alan dizaynı ise farenizin elinizden kamasına engel oluyor. Ayrıca yeni nesil Rampage farelerde uyarlanabilen ışık seçeneği, turbo entegre, özel oyun sensörü, gelişmiş sistem kontrol yazılımı gibi yenilikçi özellikler de yer alıyor.

Kolay Kullanım Özellikleri ile Öne Çıkan Mouse Modelleri

Markanın kendine özgü yazılımlarından güç alan makro farelerin tuşlarına bu yazılım üzerinden görevler atayabilir, ayarlar yapabilir ve hatta kısayollar oluşturabilirsiniz. Oyun için gereksinimlerinizi belirlemeniz yeterlidir, yazılım ile gerekli özelleştirmeleri yaparak verimi fazlasıyla artırabilirsiniz. “Tak ve Çalıştır” özelliğine sahip Rampage fareler sayesinde zamandan tasarruf edebilir, kalan süreyi oyununuza ve oyun içi hızınızı geliştirmeye ayırabilirsiniz. Tak-çalıştır özelliği temel olarak fareyi PC’ye tanıtma ve kurma gibi işlemleri bertaraf ediyor. Aygıt kurulumu gerekmiyor, USB bağlantı ile anlık kullanım mümkün oluyor ve böylece pratiklik ve hız da artırılmış oluyor. Yüksek çözünürlüklü hassas sensörler kolay kullanımda tekrar ön plana çıkıyor. İmleç hareketlerindeki hata payının olmaması hamleleri kaçırmamanızı sağlıyor. Sağlam dış yapısı, işlevsel fonksiyon tuşları, yenilikçi donanım bileşenleri bir yana ürünler bir yer den bir başka yere kolay taşınabilir olmaları ile de ilgi çekiyor. Bu donanım aygıtlarını İnteraktif gaming partilerinize rahatlıkla götürebilirsiniz. İstediğiniz şekilde özelleştirdiğiniz mouse’unuz ile her an her yerde üstünlük sizin elinizde! Tüm kontrollere iyi derecede hakim olarak rakiplerinizle aranızı açma fırsatını kaçırmayın.

Rampage gaming fareler kendi segmenti içerisinde fiyat-performans avantajları ile oyuncuların beğenisini kazanıyor. Gerek fonksiyonellik ve hız gerekse dizayn olarak size en iyi derecede hitap eden modeli seçebilir, satın alımdan kullanıma değin tüm süreçlerde kazanan olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Rampage Mouse

80 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Bağlantı
Toplam 37 / 80 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?
hepsiburada sözlük
Bu Kategoride En Çok Merak Edilenler
RGBAçılımı "Red-Green-Blue" olan RGB; kırmızı, yeşil ve mavi renklerden farklı renkler ortaya çıkarmaya yarayan bit metottur. Renk uzayı olarak da bilinir. RGB bazen bir ekranın ya da monitörün özelliklerini açıklarken kullanılır. RGB, farklı renkler oluşturmak için karıştırılabilen üç farklı tona sahip ışık anlamına gelir. Kırmızı, yeşil ve mavi ışığı birleştirmek; televizyonlar, bilgisayar monitörleri ve akıllı telefon ekranları gibi ekranlarda renkli görüntüler üretmenin standart yöntemidir. RGB teknolojisi, oyuncu ekipmanlarının popülerleşmesiyle birlikte daha da yaygınlaşmıştır. Ekranda bir renk görüntülediğiniz zaman, her piksel kendine özgü bir RGB değerine sahip olur. RGB tarafından desteklenen renk sayısı, kırmızı, yeşil ve mavi için kaç olası değerin kullanılabileceğine bağlıdır. Bu durum "renk derinliği" olarak bilinir ve bit olarak ölçülür. En yaygın renk derinliği, "gerçek renk" olarak da bilinen 24 bit renktir. 24 bit renkte, bu değer 0 ile 255 arasındadır; bu durumda 0 değeri renk ortaya koymazken, 255 tam doygunluktadır. RGB sistemi kullanılarak elde edilebilecek renk yelpazesi son derece geniştir ve CMYK adı verilen diğer sisteme kıyasla oldukça gelişmiştir. Örneğin; mor bir piksel çok sayıda kırmızı ve mavi piksel içerirken neredeyse hiç yeşil piksel içermez. Mor bir piksel oluşturmak için gereken RGB değerlerini aşağıda görebilirsiniz: Kırmızı: 132 Yeşil: 17 Mavi: 170 Son yıllarda RGB teknolojisinin yaygınlaşmasıyla beraber, donanım üreticileri bu teknolojiyi alışık olmadığımız ürünlerde de kullanmaya başladılar. Ekran kartı, anakart, RAM, soğutma fanı gibi bilgisayar donanımları, RGB teknolojisi kullanılarak kullanıcıların kişiselleştirebileceği bir hal aldılar. Gaming ekipmanlarda sıklıkla rastlanabilecek bu durum, sıradan ve sıkıcı görünümlere sahip donanımların kullanıcılar tarafından çeşitli renklerle modifiye edilebilmesine olanak sağlıyor. RGB destekli bilgisayar donanımlarına sahip olduğunuz takdirde, favori renklerinizi seçerek kasanızı zevkinize göre biçimlendirebilirsiniz.
Detaylar
KablosuzKablosuz ifadesi temelde kablo olmadan veri alıp gönderebilme özelliğine işaret eder. Akıllı ev sistemleri, otomobiller, otomatik sulama veya endüstriyel otomasyon sistemleri gibi birçok uygulamada kullanılan kablosuz özelliği, internet erişimi için de yaygınca tercih edilir. Teknolojik cihazların birbirleriyle irtibatını sağlamak adına tesis edilen internet alt yapısı, karmaşık ve büyük bir ağdır. Ev ve iş yerlerinde kullanılan yerel bilgisayar ağları kablolu LAN ve kablosuz WLAN olarak ikiye ayrılır. Özellikle mobilitenin önemli olduğu dizüstü bilgisayarlarda veya akıllı cep telefonlarında kablosuz bağlantı özelliği yer alır. Bu haberleşme yöntemi modem üzerindeki antenlerle cihaz bünyesinde bulunan kart arasında gerçekleşir. Kablosuz haberleşmenin başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesi için cihazla modemin uyumlu olması ve erişim şifresinin doğru bir şekilde girilmesi gerekmektedir. Wi-Fi şeklinde de anılan kablosuz özelliği dünya çapında bazı standartlar kapsamında geliştirilmiştir. Bu standartlar The Institute of Electrical and Electronic Engineers (Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü) tarafından belirlenir. IEEE 802.11b standardı 2.4 GHz frekansında 11 Mbps hızla veri aktarımını mümkün kılar. Daha sonra geliştirilen IEEE 802.11g standardında ise kablosuz iletişim yine 2.4 GHz frekansında fakat ortalama 22 Mbps hızla yapılır. 2.4 GHz frekansını kullanan kablosuz cihazların çok sayıda olmasından dolayı tek bir yerde aynı anda birçok kablosuz bağlantı olabilir. Bundan dolayı Wi-Fi internet bağlantısı elektromanyetik girişimden etkilenerek bozulabilir. Kapsama alanını genişletmek ve veri aktarım performasını artırmak amacıyla kullanılmaya başlanan 5 GHz frekansı 2.4 GHz yayın kalabalığından da kurtuluş sağlamıştır. IEEE 802.11n standardı da MIMO (Multiple Input, Multiple Output) teknolojisi sayesinde 2.4 GHz ve 5 GHz frekanslarını aynı anda kullanmayı mümkün kılmıştır. Dual band yayın da denilen bu yöntemle yaklaşık 130 Mbps veri aktarım hızına ulaşılabilmektedir. IEEE 802.11ac standardı ise sadece 5 GHz frekansında yayın yapmasına rağmen 1.3 GHz gibi çok yüksek değerde bir bant genişliği kullanabilir.
Detaylar
RGBAçılımı "Red-Green-Blue" olan RGB; kırmızı, yeşil ve mavi renklerden farklı renkler ortaya çıkarmaya yarayan bit metottur. Renk uzayı olarak da bilinir. RGB bazen bir ekranın ya da monitörün özelliklerini açıklarken kullanılır. RGB, farklı renkler oluşturmak için karıştırılabilen üç farklı tona sahip ışık anlamına gelir. Kırmızı, yeşil ve mavi ışığı birleştirmek; televizyonlar, bilgisayar monitörleri ve akıllı telefon ekranları gibi ekranlarda renkli görüntüler üretmenin standart yöntemidir. RGB teknolojisi, oyuncu ekipmanlarının popülerleşmesiyle birlikte daha da yaygınlaşmıştır. Ekranda bir renk görüntülediğiniz zaman, her piksel kendine özgü bir RGB değerine sahip olur. RGB tarafından desteklenen renk sayısı, kırmızı, yeşil ve mavi için kaç olası değerin kullanılabileceğine bağlıdır. Bu durum "renk derinliği" olarak bilinir ve bit olarak ölçülür. En yaygın renk derinliği, "gerçek renk" olarak da bilinen 24 bit renktir. 24 bit renkte, bu değer 0 ile 255 arasındadır; bu durumda 0 değeri renk ortaya koymazken, 255 tam doygunluktadır. RGB sistemi kullanılarak elde edilebilecek renk yelpazesi son derece geniştir ve CMYK adı verilen diğer sisteme kıyasla oldukça gelişmiştir. Örneğin; mor bir piksel çok sayıda kırmızı ve mavi piksel içerirken neredeyse hiç yeşil piksel içermez. Mor bir piksel oluşturmak için gereken RGB değerlerini aşağıda görebilirsiniz: Kırmızı: 132 Yeşil: 17 Mavi: 170 Son yıllarda RGB teknolojisinin yaygınlaşmasıyla beraber, donanım üreticileri bu teknolojiyi alışık olmadığımız ürünlerde de kullanmaya başladılar. Ekran kartı, anakart, RAM, soğutma fanı gibi bilgisayar donanımları, RGB teknolojisi kullanılarak kullanıcıların kişiselleştirebileceği bir hal aldılar. Gaming ekipmanlarda sıklıkla rastlanabilecek bu durum, sıradan ve sıkıcı görünümlere sahip donanımların kullanıcılar tarafından çeşitli renklerle modifiye edilebilmesine olanak sağlıyor. RGB destekli bilgisayar donanımlarına sahip olduğunuz takdirde, favori renklerinizi seçerek kasanızı zevkinize göre biçimlendirebilirsiniz.
Detaylar
Örgü KabloElektrik akımını iletmede kullanılan, üzeri yalıtkan bir maddeyle kaplı iletken tellere kablo denir. Bir kablonun uzun süre dayanıklı ve sorunsuz kullanımı adına dış etkenlerden korunması oldukça önemlidir. Örgü kablo türünde kullanılan kaplama yöntemi, kabloların en iyi şekilde izole edilebilmesi amacıyla kullanılır. Kablolar izole edilmedikleri takdirde elektromanyetik alana maruz kalır. Bu durumda kablodan geçen sinyal bozulabilir, kablonun içinde bulunduğu sistem aksayabilir ya da tamamen çalışmaz hale gelebilir. Kablolarda ekranlama olarak da adlandırılan çeşitli izolasyon yöntemleri ise bu tür durumların olma olasılığını ortadan kaldırır. Yüksek iletkenlik değerine sahip, kabloyu dış elektriksel cisimlerden koruyacak bir kılıf türü, arıza ve yıpranmaların önüne geçmede birebirdir. Kablolarda temel kaplama yöntemleri sargı, folyolama ve örgüdür. Örgülü kaplama yönteminin en büyük faydası kablonun fiziksel dayanıklılığını artırmak olarak öne çıkar. Örgü kabloda elektrik sinyali korunduğu gibi iletişim de çok daha kaliteli ve güvenli hale gelir. Esneklik kazanan kablo çok daha rahat hareket ettirilir ve sert bir şekilde büküldüğünde dâhi zarar görmez. Örgü kablolarda kabloyu kapsama oranı %40 ile %98 arasındadır. Bu da izolasyon kalitesini artırır. Örgülü kaplama yöntemi her çapta tele uygulanabildiği gibi özellikle otomasyon ve robotik alanlarında kullanılan kablolarda daha çok tercih edilir. Bir diğer kaplama yöntemi ise örgü ve folyonun bir arada kullanıldığı koruma yöntemidir. Örgü folyo kombinasyonunda izolasyon oranı %100'dür. Örgü ve folyonun birlikte kullanılması mekanik dayanıklılığı artırır. Bunun yanı sıra kablo içerisinde yer alan teller çok daha etkili şekilde kavranmış olur. Örgü kablolarda fiber örgü ya da tekstil örgü gibi kılıf malzemeleri kullanılabilir. Farklı renklerde olabilen örgü kablo çeşitleri hem dekoratif hem de hafif olmalarıyla da oldukça kullanışlıdır.
Detaylar