Rampage oyuncu koltuğu

Oyuncular, günlerinin çoğunu bilgisayar başında geçiriyorlar. En iyi oyun deneyimine sahip olmak için en kaliteli klavyeleri, bilgisayarları, mouseları, monitörleri ve daha birçok oyuncu ekipmanını kullanıyorlar. Oyun deneyimi söz konusu olduğunda en etkili bileşenler bilgisayar ara birimleri olsa da uzun süreli kullanımlarda kullanıcının konforunu destekleyecek en önemli ekipman oyuncu koltukları oluyor. Rampage, oyuncu ekipmanı üretimindeki tecrübesini oyuncu koltuklarında da kullanarak kullanıcılara benzersiz bir bilgisayar deneyimi sunuyor. Rampage tarafından üretilen oyuncu koltukları profesyonel e-spor takımları tarafından dahi tercih ediliyor.

Rampage Oyuncu Koltuğu Özellikleri

 Oyunlarla haşır neşir olmayan ve bilgisayar başında kısıtlı vakit geçirenler için oyuncu koltukları garip bir ekipman olabiliyor. Ancak günde 10 saate kadar bilgisayar başında oyun oynayan kullanıcılar için oyuncu koltukları adeta bir gereksinim oluyor. Bilgisayar deneyimi, yalnızca iyi bir oyun bilgisayarına ve ara birim ekipmanlarına sahip olmakla bitmiyor. Uzun süreler boyunca oyun oynadığınızda eğer kalitesiz bir koltuk kullanıyorsanız bel ağrıları, sırt ağrıları ve hatta duruş bozuklukları dahi ortaya çıkabiliyor. Tüm bu sorunları gidermek ve oyuncuların konforunu olabilecek en iyi seviyeye çıkartmak için üretilen oyuncu koltukları, tam olarak oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor. Rampage oyuncu koltuklarını diğer koltuklardan ayıran başlıca özellikler şunlar oluyor:

Yükseklik: Rampage oyuncu koltukları, kullanıcılara pratik bir yükseklik ayarlama olanağı tanıyor. Koltuktan kalkmanıza gerek kalmadan yüksekliği alçaltabiliyor ya da yükseltebiliyorsunuz. Bu sayede oyununuzu duraklatmanız ya da dikkatini başka bir yöne vermeniz gerekmiyor. Ayrıca dünya standartlarında üretilen amortisör sistemleri sayesinde kullanıcılara oldukça rahat bir kullanım sunuyor.

  • Geri Yatış Özelliği: Rampage oyuncu koltuklarında bulunan geri yatış özelliği oturma şeklinizden bağımsız olarak koltuğu geriye yatırma olanağı tanıyor. 160 dereceye kadar yatırılabilen koltukları istediğiniz konumda kitleyebiliyor, ve kendinize en uygun olan açıyı kullanabiliyorsunuz.
  • Bel Desteği: Oyuncuların en büyük problemlerinden olan bel ağrısı, Rampage oyuncu koltuklarında bulunan ayarlanabilir bel desteği sayesinde ortadan kalkıyor. Öne, yukarıya ve aşağıya olmak üzere neredeyse 360 derece ayarlanabilen bel destekleri, oyun oynarken sizlere en yüksek konforu sunuyor.
  • Metal Ayak ve Büyük Tekerlek Desteği: Rampage oyuncu koltuklarında bulunan güçlendirilmiş metal ayak aksamları koltukları daha da dayanıklı bir hale getiriyor. Uzun süreli kullanımlarda dahi herhangi bir kırılmaya ya da bozulmaya uğramıyorlar. Büyük tekerlekler ise tekerleklerin işlevini tam olarak yerine getirmesini sağlıyor. Ebat olarak büyük ve kaliteli malzemelerden üretildiği için kullanıcıya herhangi bir problem yaşatmıyor.

Rampage Oyuncu Koltukları Oyunculara Yaraşır bir Tasarıma Sahip

 Oyuncu ekipmanlarında kalite ve konfor ön planda bulunuyor olsa da kullanıcıların tercihlerini etkileyen bir diğer faktör ise ekipmanların stilleri oluyor. Koltuklara, klavyeler ve mouselarda olduğu gibi RGB teknolojisi ile led ışık eklenemediğinden koltukların tasarımı tamamen üreticinin elinde oluyor. Oyuncuları ve oyuncuların tarzlarını iyi bilen Rampage, ürettiği oyuncu koltuklarıyla kullanıcıların adeta gönlünü fethediyor. Farklı renk seçenekleri bulunan ancak ağırlıklı olarak siyah ve kırmızı rengin uyumuyla süslenen oyuncu koltukları, oldukça karakteristik ve şık bir görünüme sahip oluyor. Keskin hatlara sahip olan oyuncu koltukları, eşsiz stilini ergonomik tasarımıyla birleştirdiğinde adeta “Ben oyuncular için üretildim” diyor. Rampage oyuncu koltuklarında bulunan bel yastığı ve boyun yastığı gibi ekipmanlar, koltuğun ergonomik tasarımını daha ileri bir seviyeye taşıyarak kullanıcılara en üst seviyede konfor sunmayı amaçlıyor. Koltuğun sağ ve sol taraflarında bulunan, yukarıya, aşağıya, öne, arkaya, içe ve dışa hareket edebilen kol destekleri, kendi etraflarında da 25 derecelik bir açıyla dönebildiğinden kullanıcılara özelleştirilebilir bir konfor sunuyor. Sizler de oyun oynarken konforunuzu en üst seviyeye çıkaran bir oyuncu koltuğuna sahip olmak isterseniz Rampage oyuncu koltuklarını tercih edebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Rampage Oyuncu Koltuğu

Marka
Renk
Toplam 24 / 34 ürün
DSACategoryId/2147483643/15312/80374073/rampage