Rebul Kolonya Çeşitleri

Güzel kokmak herkesin sevdiği bir durumdur. Dört mevsim boyunca, parfüm kullanmadan güzel kokmak ister misiniz? O halde Rebul kolonya tam olarak size uygun içeriklere ve kokulara sahiptir. Kalitesinden ödün vermeden üretilen Rebul kolonya çeşitleri her yaş grubuna ve her cinsiyete hitap ediyor. Kullanımı oldukça kalıcı olan ve çeşitli formlarda sunulan bu kolonyalar arasında çiçek kokularına, baharatlı kokulara, meyve kokularına ve deniz kokularına erişebilirsiniz. Cam kolonya şişelerinde sunulan, sprey şişelerde sunulan ve litrelik büyük şişelerde sunulan kolonya çeşitleri arasında koku zevkinize en uygun olanları bulabilirsiniz. 

Rebul Lavanda Kolonya

Ambalajındaki mor rengiyle dikkat çeken ve gerçek lavantalar kullanılarak elde edilen Rebul lavanda kolonya en klasik çeşitlerden birisidir. Hem ten kullanımına hem de giysi kullanımına uygun olan lavanta kolonyalar uzun süre kalıcılık sağlar. Lavantaların eşsiz içeriğini taşıyan ve sürdüğünüz andan itibaren uzun süre kalıcılığı devam eden bu kolonya ile gün boyu kötü kokulardan uzak durabilirsiniz. 

Rebul Aqua Kolonya

Klasik çeşitlerden bir diğeri de Rebul Aqua kolonyalardır. Mavi rengiyle deniz esintisini sizlere getiren Aqua çeşitler, günlük ferahlık sağlar. Rebul kolonya çeşitleri 50 ml şeklinde sunulan Aqua kolonya yediden yetmişe herkesin yaşına uygun bir kokuya sahiptir. Mavi rengiyle ve deniz kokusuyla dikkatleri ve beğenileri üzerinde toplayan Aqua kolonya, sprey ya da cam şişe şeklinde temin edilebilir. Dökme ya da sprey formunda kullanabilirsiniz. 

Rebul Dark Spice Kolonya

Daha çok erkeklere hitap eden Rebul Dark Spice kolonya ise içeriğinde yoğun olarak baharat ve odunsu kokulara yer veriyor. Özel anlarda parfüm kadar etkili bir kokuya sahip olmak istediğinizde tercih edebileceğiniz bir kolonya türüdür. Hem kolonyanın rengi hem şişe rengi kahve tonlarına sahiptir. Görüntüsünden içeriğinin de baharatlı olduğu net bir şekilde anlaşılan Dark Spice, sürdüğünüz anda kokusunu etrafa saçmaya başlar. Baharatlı ve odunsu koku sevenler için ideal bir kolonya çeşididir. 

Rebul Bouquet Kolonya

Çiçeksi kokuyu tam olarak sunan Bouquet kolonya ise Rebul sprey kolonya çeşitleri arasında en hafif içeriğe sahiptir. Pembe çiçeklerin toplanarak özel olarak işlendiği ve kokularının tam olarak verildiği Bouquet kolonyayı günlük cep kolonyanız olarak tercih edebilirsiniz. Özellikle de yaz aylarında serinlik ve ferahlığı yaşamak istediğinizde Bouquet tam olarak size uygun bir kolonyadır. 

Rebul Mandalina Kolonya

İzmir ve Bodrum mandalinaları toplanarak elde edilen mandalina kolonyası da yaz ve bahar aylarına hitap eden bir kokudur. Oldukça hoş bir kokuya sahip olan Rebul mandalina kolonyası meyvemsi kokuları sevenler için uygundur. 

Rebul Limon Kolonya

En klasik çeşitlerden biri de elbette Rebul limon kolonyasıdır. Özel limonlar toplanarak elde edilen limon kolonyası, hem hoş kokusuyla hem de ferahlığıyla adından söz ettirir. Aynı zamanda bakteri ve mikropların ölmesi de için de tercih edilir. 

Rebul Kolonya Fiyatları

Rebul kolonya fiyatları kalitesine ve özgün içeriklerine rağmen oldukça uygundur. Sprey, cam şişe ve bidon büyüklüğüne göre fiyatlarında değişiklik meydana gelebilir. 

Rebul Kolonya Kalıcı mıdır?

Çiçekli kokulardan meyveli kokulara, tazeleyici kokulardan baharatlı kokulara Rebul kolonyaları oldukça kalıcıdır. Uzun süre kokuyu ellerinizde ve giysilerinizde hissedebilirsiniz. 

Rebul Kolonya Hafif Kokulu mudur?

Çiçeksi kokular ve Aqua kokular ferahlatıcı hafif kokulardır. Bahar ve yaz mevsimlerinde kullanıma uygundur. 

Rebul Kolonyalar Cilde Sürülür mü? 

Tamamen cilt dostu olarak elde edilen Rebul kolonyaların ellere ve yüze sürülmesinde hiçbir sakınca yoktur. Güvenle kullanabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Rebul Kolonya Çeşitleri

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 943 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/80746000/26012139/rebul