Remixon balıkçı kaşığı balık avında kullanılan suni bir yem olarak balık tutma işlemini kolaylaştıran bir üründür. Balıkçı kaşıkları pratik ürünler olduğu için özellikle amatör balıkçılar sıklıkla kullanıyorlar. Balık tutma işini yapanların da kolay bir yöntem olarak başvurdukları Remixon balıkçı kaşığı fiyatları da oldukça uygun olduğu için her bütçeye hitap ediyor. Farklı malzemeler kullanılarak üretilen ve farklı desen, renk ve modele sahip olan balıkçı kaşıkları uzun süreli kullanım sağlıyor.

Eğlenceli ve Pratik Balık Avcılığı

Remixon balıkçı kaşıkları balık tutmayı daha eğlenceli ve pratik bir hale getiriyor. Balık tutarken şansa bağlı olarak oldukça uzun zaman harcandığı göz önüne alındığında balıkçı kaşıkları hızlı bir balık tutma deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Parlak yapısı sayesinde geceleri ya da bulanık su içinde dikkat çektiği için balığı kolayca tutmanızı sağlıyor. Ayrıca balık şekliyle ve renkleriyle balıkların kolayca dikkatini çekiyor. Balıklar avlanmak için genellikle alt taraftan saldırdıkları için balıkçı kaşığının kancaları alt tarafa yerleştiriliyor. Bu sayede balık avlanmak amacıyla balıkçı kaşığına saldırdığında kolayca yakalanıyor. 

Remixon Balıkçı Kaşığı Teknik Özellikleri

  • Remixon balıkçı kaşıkları farklı renk ve şekillere sahip olarak üretiliyorlar.
  • Balıkçı kaşıklarının bazıları özel olarak bir balık cinsini avlamak için tasarlanıyor.
  • 2,5 gram ve 35 grama kadar olan balıkçı kaşıklarından ihtiyacınıza uygun olan boyutu alabilirsiniz. 
  • Kaliteli malzemelerin kullanımıyla üretilen balıkçı kaşıkları parlak görünüşüyle kolayca balık avlamanızı sağlıyor.
  • 6 ay ile 12 ay arasında garantileri bulunan ürünler dayanıklı yapısıyla uzun süre kullanılabiliyor.

Remixon Balıkçı Kaşıkları Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

Remixon balıkçı kaşıkları hem amatör hem de profesyonel balıkçılar tarafından sıklıkla kullanılan bir ürün olarak beğeniye sunuluyor. Balıkçı kaşıkları gramaj, kullanılan malzeme gibi özelliklere göre farklı fiyatlar içeriyor. Genel itibariyle uygun fiyatlarla kullanıcıya sunulan ürünleri avlamak istediğiniz balık türüne göre seçebiliyorsunuz. Örneğin; lüfer gibi avcı balıkları avlamak için kullanacağınız uygun balık kaşıkları ile daha kolay bir av süreci geçirebiliyorsunuz. Canlı görünüşüyle etraftaki saldırgan balıkların dikkatini çekerek ve yem algısı oluşturarak balığı tutabiliyorsunuz. Balık avında kullanılan malzemeler arasında en uygun ürünlerden biri olan balıkçı kaşıkları diğer birçok malzemeyle birlikte de kullanılabiliyor. Özellikle kıyı balıkçılığında sıkça tercih ediliyor ve hobi olarak balık tutanların yanlarından ayırmadıkları parçalardan biri oluyor.

Balıkçı Kaşığı Nasıl Kullanılır ve Avantajları Nelerdir?

Balıkçı kaşıkları balıkçılıkla uğraşan hemen herkesin yaygın olarak kullandığı yemlerden biri olarak büyük kolaylık sağlıyor. Sahte yem olarak da bilinen Remixon balıkçı kaşıkları özellikle avcı balıklar için tercih ediliyor. At ve çek yöntemiyle kullanılan balıkçı kaşığı olta ucuna takılarak daha verimli bir hale getirilebiliyor. Ürün suyun içerisinde dönerek ilerliyor ve çevredeki avcı balıkların dikkatini çekiyor. Balık saldırmak için yaklaştığı anda alttaki kancaya takılmasıyla avlanabiliyor. Balıkçı kaşıkları metal yapısıyla ağır bir yem olduğu için fırlatıldığı anda daha uzak mesafelere gidiyor. Kapalı havalarda, dalgalı denizlerde bile parlak olduğu için balıkların dikkatlerini kolayca çekebiliyor. 

Kullanım Önerileri

Remixon balıkçı kaşığıyla avlanmak gerekli aşamaları sağladıktan sonra eğlenceli ve hızlı bir süreçten oluşuyor. Öncelikle hangi balık türünde hangi kaşığı kullanacağınız büyük önem taşıyor. Birçok avcı balık bulunduğu için her birini cezbeden kaşıklarda farklı yapılardan oluşuyor. Eğer birden fazla balık avlamak istiyorsanız tek kaşık yerine birden fazla kaşık  kullanarak daha verimli sonuçlar alabiliyorsunuz. Balıkçı kaşıklarının bakımına dikkat ettiğiniz sürece uzun yıllar boyunca kullanabiliyorsunuz. Kaşıklarda dönem dönem oluşan kiri ve asidi önlemek amacıyla temizliğini sağlamanız öneriliyor. Diğer balıkçı malzemelerinin temizliğinde kullanılan yağlarla Remixon balıkçı kaşığını da temizleyebiliyorsunuz. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Remixon Balıkçı Kaşığı Fiyatları

31 ürün var
  • Marka Remixon

Kaşık Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/60001546/2147483604/22003834/1307055/1308203/remixon
Başa dön