Boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde geçirmenizi sağlayan balıkçılığı daha eğlenceli ve zahmetsiz hale getiren Remixon Balık Av Malzemeleri, fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkar. Farklı avlanma alanları ve balık cinslerini hedefleyen modeller, balık tutma veriminizi artırır.

Remixon Olta Makineleri

Remixon olta makinelerinin başlangıç seviyesinden başlayan modellerinin yanı sıra gelişmiş özellikleriyle profesyonellere hitap eden seçenekleri de mevcuttur. Alacağınız modele karar verirken balık tutacağınız bölge ile beraber bazı püf noktaları göz önünde bulundurabilirsiniz.

 • Tercih edeceğiniz Remixon olta makinesinin kafa boyutunu inceleyebilirsiniz. Küçük balıklar için düşük kafa değerine sahip modeller daha idealken büyük ve güçlü balıklar için yüksek kafa değerli ürünleri satın almanızda fayda vardır.
 • Özellikle sık sık balık tutan avcılar için olta makinesinin ağırlığı son derece önemlidir. Uzun saatler balık tutanların daha az yorulması için mümkün oldukça hafif makineleri satın almanız avantajlıdır.
 • Bilya sayısı, doğrudan kafa dönüş hızını etkileyen bir faktördür. Büyük balıkları kolay ve hızlı bir şekilde çekmek için yüksek bilya sayılı modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca bilya sayısı kadar kalitesi de önemlidir.
 • Alacağınız Remixon olta makinesinin devir oranının tutacağınız balık cinsine uygun olup olmadığını inceleyebilirsiniz. Küçük balıklar için 5:1 devir, ağır balıklar için 2:1 devir seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Remixon Kamış Modelleri

Remixon kamış modelleri, geniş ürün yelpazesi ile farklı bölgelerde avlanan her seviyedeki balıkçının ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar. Alacağınız olta kamışına karar verirken balık tutacağınız bölgeyi göz önünde bulundurabilirsiniz. Tekne ile tatlı göl balıkçılığında kamışa daha kolay hâkim olabilmek ve çevredekileri rahatsız etmemek için kısa modelleri tercih etmenizde fayda vardır. Ayrıca kısa kamış modelleri, kayalık alanlarda da kamışın daha dayanıklı olmasını sağlar. Kıyı balıkçılığında uzun Remixon kamışları kullanarak balığın oltaya gelme ihtimalini artırabilirsiniz.

Alacağınız ürüne karar verirken oltanın atma mesafesini incelemek de son derece önemlidir. Atma mesafesi yüksek modeller daha kullanışlıdır. Ayrıca kamışın taşıyabileceği maksimum balık ağırlığını da göz önünde bulundurmalısınız. Maksimum ağırlığın üzerinde balıkları çekerken, kamışların kırılma riski ortaya çıkar.

Remixon Yem Modelleri

Balık avcılığında başarıya ulaşmanın en önemli etkenleri arasında kullanılan yem yer alır. Remixon yemlerin, gerçek ve suni çeşitleri bulunup tek düze ürünler değildir. Farklı balık çeşitlerine yönelik seçenekler mevcuttur. Hedeflediğiniz balığın ilgisini çeken renklerle beraber balık tutacağınız mevsim ve günün saatine göre kullanacağınız yeme karar verebilirsiniz. Güneşin dik olduğu saatlerde turuncu, yeşil gibi yemleri tercih edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise fosforlu yemlerle daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Kullanacağınız yemin dikkat çekici olması ve doğal durması son derece önemlidir. Yem, balığın dikkatini çekerek oltaya gelmesini sağlayabileceği gibi bir tehlike olarak görerek kaçmasına da neden olabilir.

Remixon Balıkçılık Aksesuarları

Remixon balıkçılık aksesuarları, fonksiyonel tasarımlarıyla balık tutarken işinizi kolaylaştırır ve zamanınızın daha keyifli hale gelmesini sağlar. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak almak istediğiniz aksesuarlara karar verebilirsiniz.

 • Remixon balıkçı çantalar, balık av malzemelerinizin düzenli durmasını sağlar. İğne ve yemleri koyabileceğiniz kutu tasarımlı modellerin yanı sıra daha gelişmiş seçenekler de mevcuttur. Termoslu modellerle, tuttuğunuz balıkları uzun saatler boyu rahatlıkla saklayabilir, sıcak ve soğuk içecekleri yanınızda taşıyabilirsiniz.
 • Remixon spin yelekleri, özellikle tekne balıkçılığı yapanlar için son derece kullanışlı ürünlerdir. Balık tutarken güvenliğinizi sağlayan modeller aynı zamanda sırtınıza yüklenen basıncı azaltarak omurga sağlığınızı korur.
 • Remixon kamış kılıfları, kamışlarınızı saklamak ve taşımak için kolaylık sağlar. Darbelere karşı koruyucu özelliği bulunan modeller sayesinde kamışınızı yıllar boyu ilk günkü haliyle kullanabilirsiniz.
 • Remixon olta makinesi kılıflarının önemli bir kısmı su geçirmez özellikte olup makinenizi dış etkenlere karşı korur.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Remixon Balık Av Malzemeleri

795 ürün var
 1. Alt Kategoriler
  Diğer Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Remixon
  2. Daiwa
  3. Powerex
  4. Lineaeffe
  5. Savage Gear
  6. Discovery
  7. Okuma
  8. AlbaStar
  9. Spro
  10. Shimano
  11. Abu Garcia
  12. Yo-zuri
  13. Captain
  14. Strike Pro
  15. D.A.M
  16. Owner
  17. Effe
  18. Gamakatsu
  19. Youvella
  20. kendo
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Remixon
DSACategoryId/60001546/2147483604/22003834/1307055/remixon
Başa dön