Kamp ve av malzemeleri üreten Remixon, balık avcılığı denilince akla ilk gelen markalardan biridir. Farklı kullanıcılara hitap eden zengin olta koleksiyonu ve yardımcı ekipmanları ile gerekli olan tüm malzemeleri bir araya getiren marka, kara avcılığı ve kampçılık ürünleri de üretir. Çadırlar ve çeşitli ekipmanlar ile her kesimden alıcıya hitap eden marka, farklı doğa sporları ile ilgilenenleri tek çatı altında toplar.

Remixon Çadır ve Kamp Malzemeleri

Remixon markasının çadır ve kamp malzemeleri hem amatör hem profesyonel sporculara hitap eder. 2 kişilik, 4 kişilik ve 6 kişilik çadırları güçlendirilmiş dikişleri ve üstün su geçirmezlik özelliği ile öne çıkar. Kolay kurulan ve dayanıklı yapısı ile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilen çadır modelleri, kampçılıktan avcılığa kadar ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabilir. Markanın çadırları aynı zamanda dayanıklı kumaşları ve direkleri ile farklı mevsimlerde tercih edilebilir.

Remixon kamp malzemeleri arasında uyku tulumları, çakılar, mutfak gereçleri ve aydınlatma gereçleri bulunur. Markanın çakı ve bıçakları özellikle uzun süreli kullanım için uygundur. Masa ve sandalye çeşitlerinde ise kompakt tasarıma sahip pratik ürünler öne çıkar. Katlanan yataklar, sandalyeler, masalar ve tabureler farklı ürünler eşliğinde alıcıya ulaşır.

Remixon Balık Av Malzemeleri

Olta makineleri ile adını duyuran Remixon markası, balıkçılık için gerekli tüm malzemeye sahiptir. Marka, sağ el ve sol el için olta makinesi serileri üretir. Çekme kapasitesi ve karbon olta sistemi ile profesyonel balıkçılara hitap eden birçok olta modelini ürünler arasında bulabilirsiniz. Dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü kullanım sunan olta makineleri, devir ve rulman gibi özellikleri ile değişiklik gösterir. Makineler için farklı serilerde kamışlar üreten firma, dayanıklı ve hafif ürünleri ile alıcıya seslenir. Farklı balık türleri için farklı kamış ve olta makinesi serilerini inceleyebilirsiniz.

Yardımcı ekipmanlar arasında misina, yem, iğne, takım aparatı, fırdöndü, kaşık, kepçe ve kurşun gibi binlerce ürün bulunur. Tekli ürünlerin yanı sıra balık avcılığı için oltadan yeme kadar gerekli tüm malzemeleri bir araya getiren setler tasarlayan marka, balıkçılığa yeni başlayan amatörlere de hitap eder. Markanın diğer balık av malzemeleri arasında olta ve ekipman çantaları bulunur. Malzemeleri kolay bir şekilde taşımaya imkân veren fonksiyonel çantalar, su geçirmez kumaşlarıyla işinizi kolaylaştırır.

Remixon Outdoor Giyim Ürünleri

Remixon outdoor giyim ürünleri avcılık için üretilen kamuflaj kıyafetleri içerir. Kara avcılığı için sazlık desenli takımlar; su geçirmez kumaşları, hareket kabiliyetleri ve özel dikimleri ile normal av kıyafetlerinden ayrılır. Esnek dokuları doğa içinde rahat hareket etmeye imkân verir. İkili takımlar, fonksiyonel cepleri ve uzun kollu tasarımları ile farklı doğal şartlarında kullanılabilir.

Tulumlar arasında ise neopren malzemeden üretilen ve soğuğa karşı dayanıklı yapısı ile öne çıkan ürünler bulunur. Tulum modelleri, güçlendirilmiş dizleri ve dayanıklı kumaşları ile sulak arazilerde ideal bir tercih olur. Genellikle tek parça halinde satılan tulumlar, çizme içeren ikili setler halinde de bulunabilir. Çizmeli setler, kalın kaymaz tabanları ile beklemeli avlar için uygun bir seçim olur. Çizmeli setleri ve tulum modellerini farklı numaralar ve bedenlerde bulmak mümkündür.

Tekli Remixon ceketler arasında ise kapüşonlu, kamuflaj desenli ürünler öne çıkar. Özellikle sazlık desenli montlar, takım halinde kıyafet almak istemeyenlerin tercihi olur. Kalın dokusu ile soğuğa karşı koruma sunan ceketler, farklı mevsimlerde kullanıma uygundur. Şapka ve bere gibi yardımcı giyim ürünleri arasında ise çift taraflı şapkalar, çift taraflı polar bereler, maskeler, kamuflaj desenli başlıklar bulunur.Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Remixon Spor Outdoor Ürünleri

3619 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Spor / Fitness
Spor / Fitness
Outdoor
Outdoor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 3619 ürün
DSACategoryId/60001546/remixon