Rotring versatil kalemler; lise, üniversite, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin dışında sanatsal çizimler yapan insanların da en çok tercih ettiği türlerden biridir. Rotring markasının ürettiği versatil kalemler yüksek kaliteli malzemelerden üretilip uygun fiyatlarla satışa sunulur. Rotring versatil kalem fiyatları, ürünlerin yapıldığı malzemeler ve niteliklerinin değişiklik göstermesi ile her seçenek için farklıdır. Mekanik kurşun yada uçlu olarak da bilinen versatil kalem ürünleri, Rotring markası ile uygun fiyata bulunabilir. Rotring versatil kalem en ucuz seçenekleri sayesinde çok sayıda alım yapmanıza ve farklı yapıda ürün kullanmanıza yardımcı olur. Ürünler, kullanıcının fiyat ve performans açısından memnun kalacağı şekilde sınıflandırılır. Bazı ürünler set olarak sunulur; bu sayede kullanıcı tek ürün satın alarak birden fazla kaleme sahip olur. Bu setler içerisinde yazım ve çizim işlemleri için gereken tüm materyalleri sunularak kullanıcıya kolaylık sağlanmış olur. Bu set ürünlerinden birini satın alan kullanıcı, farklı alanlarda rahatlıkla çalışma yapabilir. Ürünlerin kalitesi sayesinde bu çalışmalardan yüksek performans elde etmek de mümkün olur.

Rotring Versatil Kalem Uçları ve Çeşitleri

Rotring versatil kalem çeşitlerinden hangisinin tercih edilmesi gerektiği, kullanıcının ürünü kullanım alanına göre değişiklik gösterebilir. Rotring markasının versatil kalem ürünleri, yapıldıkları malzemeler ve uçları ile değişiklik gösterir. Çizim yapmayı ve yazı yazmayı rahat bir biçimde gerçekleştirmenizi sağlayan Rotring Versatil kalem çeşitleri bulunur. Kalem ucu 0.3 mm olan kalemler en ince yapıya sahip ürünler olarak kabul edilir. Bu ürünler eskiz yapımları ve yazı yazımında kullanılır. En küçük ayrıntıları bile detaylı şekilde kağıda geçirmeye olanak sağlar. Kalem ucu 0.5 mm olan ürünler de ince uç arayan kullanıcılar için ideâldir. Bu ürünler de eskiz ya da normal çizimlere ve yazı yazımına uygun bir üründür. Kalem ucu 0.7 mm olan ürünler de en çok tercih edilen modeller arasındadır. Özellikle öğrencilerin yazı yazması, test çözmesi ve çizim yapması için sıklıkla tercih edilir. İnsanların hem eskiz hem de detaysız çizim yapması amacıyla kullanılmasına uygun seçeneklerdir. Kalem ucu 0.9 mm olan ürünler, kalın bir uca sahiptir. Bununla birlikte yumuşak yapıdadır. Özellikle yaşı küçük öğrencilerin kalem ucunun kırılması ile yaşayabilecekleri sorunların önüne geçtiği için bu kişilere uygun bir üründür. Kalem ucu 2.0 mm olan üretimler ise kalın uçları ile özel bir seçenek sağlar. Bu kalemler, özel çizimler yapan insanlar için ideâl seçenekler oluşturur. 2.0 mm uçlar kalın çizgilerin tek seferde ve kesintisiz olarak oluşturulmasını sağlar. Bu ürünlerin seçiminde yapmak istediğiniz çizim özellikleri belirleyici rol oynar. Bundan yola çıkarak siz de kendinize en uygun uç yapısına sahip olan ürüne ulaşabilirsiniz.

Farklı Yapıdaki Rotring Versatil Kalemler

Kalem türleri, uçlarının yumuşaklık seviyelerine göre de değişebilir. Farklı yumuşaklıkta olan kalem uçları mevcuttur. Bu özellikleri, kalemlerin sağladığı etkiyi değiştirir. Bu ürünlerin üzerinde farklı harfler bulunur ve önündeki sayının artması ile yumuşaklığı değişir. Örneğin; 4B kalem ucuna sahip olan bir ürün, 3B kalem ucuna sahip olan bir versatil kaleme oranla çok daha yumuşak bir kullanım deneyimi yaşatır. Orta sertliğe sahip kalem uçları B, HB, F ve H olarak sertlik özelliği artan şekilde sıralanır. Bu durumda HB kalem ucu özelliğine sahip bir versatil kalem, H işaretli ürüne göre daha yumuşaktır. En sert kalem ucu özelliğine sahip olan kalemler H ve önüne gelen sayıya göre sıralanan ürünlerdir. 4H kalem ucu özelliğine sahip bir versatil kalem, 3H kalem üretimlerden sert bir kullanım deneyimi sağlar. Kalem ucundaki bu sertlik, kullanım yapmak istediğiniz defter özelliklerine uygun olarak da seçilebilir.

Rotring Versatil Kalemlerin Kullanım Alanları

Rotring versatil kalem her yaştan kişiye hitap eder. Bu seçenekler, birçok insanın birden fazla alanda kullanabileceği türdedir. İlkokul, ortaokul ve lise okurken yerleştirme sınavlarına çalışan öğrenciler tarafından çok beğenilen ve satın alınan bir üründür. Mimarlık ya da güzel sanatlar gibi çokça çizim yapılması gerekilen alanlarda çalışan insanlar tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Bu tür öğrenciler ve çalışanlar tarafından en çok tercih edilen kalem markalarının başlarında gelen Rotring; şık tasarımı, konfor sağlayan yapısı ve uygun fiyatı ile beğeni toplar. Rotring versatil kalem kullananlar tarafından çok sayıda olumlu yorum yapıldığı görülür. Resim çizme ve yazı yazma konusunda her türlü olanağı sağlayan kalem ürünleri, birçok kullanım alanında kullanıcıya gerekli materyali sağlar. Günlük kullanıma da uygun olan bir üründür. Şablon yapımlarında ve taslak çizimlerde de bu üründen faydalanılabilir. Kısaca bu ürün, bir kalemin yapabileceği bütün işlevleri yaparak birden fazla kullanım alanında rahatlıkla tercih edilebilir.

Rotring Versatil Kalemlerin Özellikleri

Rotring, teknik resim çizim materyalleri ve dolma kalem üreten bir firma olarak 1928 yılında Almanya Hamburg’da kurulan bir şirkettir. Köklü tecrübesi ile kaliteli ürün üreten Rotring firması, kullanıcıların en çok beğendiği kalem markalarının başında gelir. Yazı ve çizim alanında birçok yeniliğe imza atan markanın ürünlerinde, modern teknoloji sayesinde sürekli gelişme ve kullanıcı memnuniyeti sağlamaya çalışılır. Modern teknolojiyi kendine örnek alan Rotring firması sizler için en kullanışlı ve bütçe dostu ürünleri hizmetinize sunar. Rotring Tikky RD serisinde bulunan bazı kalem ürünleri, uç ve silgi gibi ek ürünlerle ser hâline getirilir. Bu durum, sizi ekstra ürün almanın maliyetinden kurtarır. Rotring Tikky RD 0.5 mm versatil kalem, uç yapısının sabit olması nedeni ile her türlü yazım ve çizimlerde kullanıcıya rahat bir deneyim yaşatır. Ergonomik dalgalı yapıya sahip olan Rotring Tikky RD 0.5 mm versatil kalem, kağıda zarar vermeden rahatça yazı yazılmasını sağlar. Bu ürün, mimarlık ve mühendislik bölümlerinde okuyup teknik resim çizimleri yapan insanlar için uygundur. Ayrıca bu ürün, güzel sanatlar alanı ile ilgilenen ve eskiz çizimler yapan insanların kullanmayı tercih ettiği ürünlerin de başında gelir. Bu ürün, ince uç yapısı ile en ince ayrıntıları çizme konusunda kullanıcıya büyük rahatlık sağlar. Okul setinin içerisinde bulunan aydınger silgi, her türlü kağıt üzerinden kalem izlerini rahatlıkla çıkarır. Rotring Visumax versatil 0.7 mm kalem, ürünün içerisinde bulunan gizli uç mekanizması ile uç kırılmasını önlemeye yardımcı olur. Bu modeller, orta uç kalınlığına sahip olup; ilkokul, ortaokul, lise ve üniversitede okuyan ve yerleştirme sınavlarına hazırlanan öğrenciler tarafından en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. Rotring Tikky RD 0.7 mm versatil kalem, orta kalınlıktaki uç yapısı sayesinde hem yazıda istenilen kalınlığı sağlamasıyla hem de dayanıklı yapısıyla avantajlıdır. Ayrıca ürünler, kapaklarında bulunan kaliteli silgi sayesinde hem silgi hem de kalem ihtiyacını tek bir ürünle kullanıcının hizmetine sunar.

Rotring Versatil Kalem Okul Seti ve Faydaları

Rotring versatil uçlu kalem okul seti ile ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerinin yazı yazma ya da çizim yapma gibi eylemlerinde ihtiyaç duydukları materyaller tek bir ürün halinde sunulur. Set içerisinde bulunan kalem, kauçuk gövdesi ile kullanan kişinin uzun saatler kalemi tutsa da elinin rahatsız olmasını engelleyerek konfor sağlar. Okul seti içerisinde bulunan kalem, üçgen gövdesi ile hareket etmeden çizim yada yazma işleminizi tamamlamanızı destekler. Kalemin dayanıklı ve esnek polimer ucu ile uç kırılma sorunu önlenir ve kullanan öğrencinin dikkati dağılmaz. Kalem üstten basmalı ve kademeli uç çıkarma sistemine sahiptir. Hafif bir yapıda tasarlanan kalem, kullanıcıyı yormaz. Set içerisinde bulunan bu ürün, kauçuk kaplama alanına sahip olduğu için kağıda konforlu ve yumuşak bir dokunuş sağlar. Okul seti, sadece öğrencilerin yazı yazmasında ve sanat ile uğraşan insanların çizimler yapmasında değil; teknik resim gibi konularda mimar ve mühendislerin de ihtiyaç duyabileceği bir üründür. Rotring versatil kalem okul seti günlük kullanıma da uygundur. İçerisinde bulunan kaliteli ve kırılmaya karşı dayanıklı uç kutusu ile kullanıcıya kalemi için uygun içerikler sunulur. Bu set içerisinde bulunan aydınger silgi yanlış çizim veya yazıları kağıtta iz bırakmadan silinmesine yardımcı olur. Aydınger silgi, hassas yapısıyla bazı silgilerin aksine kağıda zarar vermez.

Rotring Versatil Kalemlerin Şık Yapısı

Ergonomik tasarımı ile kullanıcıya büyük fayda sağlayan Rotring versatil kalem ürünleri, şık tasarımı ile kullanıcının estetik algıları üzerinde de güzel bir izlenim bırakır. Versatil kalemler koleksiyonu da yapılan nadir ürünlerdendir. Set içerisinde ya da tek bir ürün olarak satın alınabilen ürün, koleksiyoncuların da beğeneceği şık bir seçenektir. Ayrıca bu ürünler, kullanan kişilerin estetik algısına göre de farklı renklerde bulunur. Kalemlerin dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar ürün kaplamasında herhangi bir soyulma oluşmaz. Bu sayede hem koleksiyon hem de kullanım amaçlı olarak uzun yıllar yerlerini korur. Ürünler ahşap, kauçuk ve metal yapıları ile her türlü kullanıcının göz zevkine hitap ederek memnuniyet sağlar. Şık yapıları ile estetik bir görünüm sağlayan ürünler, aynı zamanda dayanıklı yapıları ile uzun yıllar kullanılır. Hem işlev hem de estetik görünüm açısından zengin olan Rotring versatil kalem satın almak isteyen kullanıcılar Hepsiburada üzerinden farklı ürün çeşitlerine ulaşabilirler.

Rotring Versatil Kalem Nedir?

Versatil kalem, genel adıyla uçlu kalem olarak da bilinen bir üründür. Basma mekanizması ile uç çıkartarak kullanımda rahatlık sağlar. Normal kurşun kalemden farklı olarak açacak ihtiyacını ortadan kaldırır. Basma mekanizması ile uç çıkması sayesinde kalem kullanırken uç bileme işlemine ve bu işlemi gerçekleştiren açacak gibi malzemelere olan ihtiyaç biter. Bu ürün, her türlü yazım çizim işlemlerini gerçekleştirme işlevine sahiptir.

En İyi Rotring Versatil Kalem Ürünü Hangisidir?

En iyi ürünün hangisi olduğunun belirlenmesi, kullanıcının üründen olan beklentilerine göre değişir. Örneğin, sadece eskiz çizim yapma amacı ile kendine en uygun ürünü bulmak isteyen biri için en iyi modeller ince uca sahip olan seçeneklerdir. Seçim sırasında Rotring versatil kalem tavsiye yazılarından da faydalanabilirsiniz. Kullanım alanınıza uygun seçim yaparak kendiniz için konfor sağlayabilirsiniz.

Rotring Versatil Kalem Ürün Yorumları Nasıldır?

Rotring versatil kalem yorumları üzerinden de rahatça anlaşılabileceği üzere kullanıcılar üründen memnun kalır. Bu ürünü kullanan insanlar, bir kalemden beklenebilecek tüm özelliklere en uygun fiyata sahip oldukları için avantaj sağlayabilirler. Bu ürünlerin setleri sayesinde tek bir ürünle birden fazla ihtiyaçlarını giderecek materyallere sahip olan kullanıcılar hem ekonomik açıdan hem de işlevsellik açısından üründen tatmin olur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Rotring Versatil Kalem Fiyatları

496 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 60 / 496 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?