Rotring firması, 1928 yılında Hamburg'da kuruldu. Silgi, kalem ve kalem ucu gibi birçok materyal üreten firma ilk olarak dolma kalem çıkartarak adından söz ettirdi. Yazı yazmayı ya da çizim yapmayı daha eğlenceli hale getiren Rotringsatil kalem, her yaş grubuna uygun kırtasiye eşyaları arasında yer alır. Okul ya da iş hayatında gerekli olan bu kalemlerin birçok çeşidi vardır. Farklı özelliklere göre sıralanabilecek ürünlerin en temel özelliği yazı ya da çizim yaparken rahat kullanım özelliğine sahip olmasıdır. Rotring, dış görünüm açısından estetik olmasının yanı sıra, tutum kolaylığı sayesinde eli yormaması ile bilinir.

Rotring Kalem Çeşitleri Nelerdir?

Rotring kalem denildiğinde ilk olarak akla gelen şekil uçlu kalemlerdir. Ancak uçlu kalemlerin yanı sıra teknik çizim yapmaya yarayan hassas uçlu ürünleri de vardır. Okul için gerekli uçlu kalem modellerinden bir tanesi olan Rotring Versatil Tikky; başta 0.3, 0.5, 0.7 ve 0.9 olmak üzere farklı uç seçeneklerine sahiptir. Bir şeyler yazarken ya da çizim yaparken daha güzel ve kolay yazım olanağı tanıyan kalem, oldukça dayanıklı malzemelerden üretilerek kullanıcısının ergonomik unsurlarını düşünür. Rotring Tikky, kauçuktan kaplanması ve arkasında silgi olması nedeniyle birçok kullanıcı için ideal bir seçenektir. Ayrıca kırtasiye seti olarak adlandırılan Rotring seti alarak kalemin yanı sıra hem silgi hem de uç alternatiflerine bir arada sahip olabilirsiniz.

Çizimleri kolaylaştıran hassaslığa sahip birçok Rotring kalem çeşidi vardır. Bunlardan bir tanesi olan Rotring Versatil 300, plastik ve altıgen şeklindeki gövdesi sayesinde işlerinizi hallederken bulunduğu masada kayma yapmaz. Rahatça tutulabilen kalem, %100 hassas çizim yapma olanağı tanır. 0.5, 0.7 ve 2.0 kalınlığa sahip uç alternatifleri vardır. Yazı yazarken, çizim yaparken ya da teknik işlerle uğraşırken ayrı ayrı kalemler kullanma işini kolaylaştırmayı hedef alan seçeneklerden bir tanesi olan Rotring Fonksiyonel Tikky 3 İn 1, kurşun kalem ya da tükenmez kaleme dönüştürülebilen mekanizmaya sahiptir. İsograf çalışmaları yaparken en ince ayrıntılarda bile detaylıca çalışma olanağı sağlayan Rotring Rapido Seti Junıor uzun ömürlü kullanıma uygundur. Aşınmaya dayanıklı sert uca sahip Rapido seti, mürekkep setiyle birlikte verilir. Bastır çıkar mekanizmasına sahip olan kalem, mürekkep haznesine erişim kolaylığı nedeniyle de tercih edilir.

Rotring Kalem Fiyatları Nasıldır?

Kendine özgü stiliyle birçok yeniliğe imza atan Rotring, tasarım anlamının yanı sıra ergonomik olarak sunduğu konfor ile de memnun edici performans sergiler. Büyük küçük herkesin temel yazı ve çizim işlerini zevkli ve kolay hale getiren kalemler, tutuş açısından bakıldığında verdiği memnuniyeti hafifliği ve görselliği ile de verir. Bu nedenle Rotringrsatil Kalem okuldan ofise kadar her ortamda olmazsa olmaz nesneler arasında yer alır. Ayrıca kalem çeşitlerindeki silgi alternatifi de kullanıcısını memnun eden detaylar arasındadır. Uç seçenekleri açısından bakıldığında farklı çeşitlere sahip kalemler; yazı ve çizim esnasında oluşabilecek sorunları da en aza indirger. Bu sayede işleri hallederken meydana çıkabilecek kayma, uç kırılması gibi sorunları engeller.

Kalem alırken kullanım amacınıza göre hareket etmeniz gerekir. Geniş ürün seçeneklerine sahip Rotringsatil kalem fiyatları da bu doğrultuda değişiklik gösterir. Yazı amacı ile kullanılan kalem ile çizim amaçlı kullanılan kalemin fiyatları birbirinden farklıdır. Ayrıca aynı amaçla kullanılacak iki kalemin fiyatları da birbirinden farklı olabilir. Bu durumun nedenleri kullanılan malzeme ve kalemin teknik özellikleridir. Yazı amaçlı kullanılan kalemlerin fiyatları erişilebilir düzeyde olmasına karşın profesyonel amaçlı çizim kalemlerinin fiyatları üst sekmede yer alır. Siz de ergonomik unsurlarınızı düşünen uzun ömürlü bir kalem sahibi olmak isterseniz Rotringrsatil Kalem çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Rotring Versatil Kalem Fiyatları

.
Marka
.
Toplam 24 / 422 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/15220/21031169/rotring