Oyuncu klavyeleri, oyuncuların tercih ederken ince eleyip sık okuduğu ekipmanlardan biri oluyor. Özellikle klavyeler konusunda profesyonel oyuncuların dikkat etmek zorunda kaldığı birçok husus bulunuyor. Profesyonel oyuncular tarafından ihtiyaç duyulan tüm bu özellikler tek bir klavyede toplandığında ise ürünlerin fiyatları bir hayli yükseliyor. Kendini profesyonel oyuncu olarak tanımlamayan, yalnızca oyun oynamayı seven ve oyun deneyimini iyileştirmek isteyen kullanıcıların genellikle bu profesyonel cihazlara ihtiyacı olmuyor. Optimum performansı uygun fiyat seçenekleriyle buluşturan Rush, oyun oynarken daha keyifli vakit geçirmek isteyen ancak uygun fiyat seçenekleri arayan kullanıcıların ilk tercihlerinden oluyor.

Rush Klavyeler Oyunculara Uygun Fiyatlar Sunuyor

Oyuncu ekipmanları söz konusu olduğunda e-spor ile ilgilenen profesyonel oyuncuların haricinde uygun fiyat seçeneği neredeyse tüm oyuncuları alakadar ediyor. Rush, ürettiği ürünlerde kullandığı yöntemler ile bütçeyi düşük tutmak niyetinde olan oyuncuları tamamıyla memnun ediyor. Bu klavyeler oyuncuların oyun deneyimini daha iyi ve rahat bir hale getirirken klavyelerin tasarımları ise görsel açıdan oyuncuların estetik kaygılarını gideriyor. Rush tarafından üretilen ve kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanan klavyelerin özellikleri arasında şunlar yer alıyor:

 • Mekanik Hisli Klavyeler: Oyuncu klavyelerinde hem dokunuş hissiyatını hem de tuş basım hassasiyetini artırmak için genellikle mekanik anahtarlar bulunuyor. Ancak bu mekanik anahtarlar yapıları itibarıyla yüksek bir üretim maliyetine sahip oluyor. Rush, ürettiği mekanik hisli klavyeler ile oyunculara mekanik klavye hissiyatını başarılı bir şekilde sunarken oyuncuların mekanik anahtarların yüksek maliyetinden kaçınmasını sağlıyor.
 • Yarı Mekanik Klavyeler: Mekanik klavye hissiyatının yanı sıra tuş hassasiyetine de önem veren kullanıcılar için yarı mekanik anahtarlara sahip klavyeler üretiliyor. Bu klavyeler hem işlev bakımından mekanik klavyelere daha yakın hem de fiyatları bütçe dostu oluyor.
 • Bilek Desteği: Uzun süreler boyunca oyun oynarken bilekler en çok ağrıyan noktalardan oluyor. Modelden modele değişen plastik ve sünger yapılarda bulunan bilek destekleri, uzun süreler boyunca oyun oynadığınızda dahi bileklerinizin ağrımasını önlüyor.
 • LED Işıklar: 7 farklı renk seçeneği sayesinde klavyenizi oldukça uygun fiyatlarla kendi stilinize uygun bir hale getirebilirsiniz. Tuş altından gerçekleştirilen aydınlatmalar, karanlık ortamlarda klavye kullanımını kolaylaştırırken aynı zamanda klavyenin tasarımını da destekliyor.
 • Multimedya Tuşları: Multimedya tuşları sayesinde ses işlemlerini oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kolay ulaşılabilen ve ses açma – kapama, bir sonraki şarkıya geçme ve durdurma gibi multimedya tuşları sayesinde artık oyunu durdurmanız gerekmiyor.
 • Metal Kasa: Klavyenin dayanıklılığını oldukça ileri bir noktaya taşırken klavyeye benzersiz bir görünüm sağlayan metal kasalar, Rush tarafından üretilen klavye modellerinde sıklıkla kullanılıyor.

Şık Tasarım ve Uygun Fiyat Bir Arada

Klavyelerin diğer ekipmanlara uyumlu olması ve kendi başlarına belirli bir stile sahip olmaları oyuncuların ürün tercihini büyük oranda etkiliyor. Rush, ürettiği klavyelerde kullandığı çeşitli tasarımlar ile kullanıcıların estetik kaygılarını gideren modellere imza atıyor. Modelden modele değişiklik göstermekle birlikte klavyelerin çoğunda LED aydınlatma bulunuyor. LED aydınlatmaları en sevdiğiniz renge ayarlayabiliyor ve çeşitli parlama seçeneklerini tercih edebiliyorsunuz. Aynı zamanda LED ışıkların parlaklık oranını de 3 farklı seviyede ayarlayabiliyorsunuz. Bu sayede hem kendinize en uygun parlaklığı keşfedebilir hem de fazla ışığın gözlerini yormasını engelleyebilirsiniz. Renk ve parlama modları ile klavyelerinizde adeta görsel bir şölen yaratabilirsiniz. Nefes alma modu, kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen parlama modu oluyor. Bu modu seçtiğinizde klavye üzerindeki LED aydınlatmalar belirli aralıklarla yanıyor ve sönüyor. Sizler de maksimum seviyede performansa oldukça uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız Rush oyuncu klavyelerini tercih edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Rush Klavye Fiyatları

17 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Bağlantı
  1. Kablolu
 5. Klavye Tipi
 6. Markalar A-Z
  1. Rush Klavyeler
  2. Logitech Klavyeler
  3. Rampage Klavyeler
  4. Razer Klavyeler
  5. Everest Klavyeler
  6. Buyfun Klavyeler
  7. Hadron Klavyeler
  8. A4Tech Klavyeler
  9. HP Klavyeler
  10. Inca Klavyeler
  11. MF Product Klavyeler
  12. Platoon Klavyeler
  13. SW Future Klavyeler
  14. Asus Klavyeler
  15. Microsoft Klavyeler
  16. Motospeed Klavyeler
  17. Philips Klavyeler
  18. Redragon Klavyeler
  19. PolyGold Klavyeler
  20. Concord Klavyeler
  21. Frisby Klavyeler
  22. Trust Klavyeler
  23. Gamepower Klavyeler
  24. Packard Bell Klavyeler
  25. Dell Klavyeler
  26. SteelSeries Klavyeler
  27. Dexim Klavyeler
  28. Hytech Klavyeler
  29. Micropack Klavyeler
  30. Trilogic Klavyeler
  31. Bloody Klavyeler
  32. GameBooster Klavyeler
  33. Lenovo Klavyeler
  34. Turbox Klavyeler
  35. Ajazz Klavyeler
  36. Apple Klavyeler
  37. Casper Klavyeler
  38. Magic-Refiner Klavyeler
  39. Swhy Klavyeler
  40. Xtrike Me Klavyeler
  41. Cooler Master Klavyeler
  42. Corsair Klavyeler
  43. Ducky Klavyeler
  44. Piranha Klavyeler
  45. Avec Klavyeler
  46. GOMAX Klavyeler
  47. Hiper Klavyeler
  48. Promate Klavyeler
  49. Raynox Klavyeler
  50. Yukka Klavyeler
 7. Dili
 8. Kullanım Amacı
 9. Renk
 10. Nümerik Tuşlar
 11. Aydınlatma
 12. RGB
 13. Bilek Desteği
 14. Multimedya Tuşları
 15. Fonksiyon Tuşları
 16. Fotoğraflı Değerlendirme
 17. Fırsat Ürünleri
 18. Touchpad
 19. Satıcı A-Z
 • Marka Rush
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/rush
Başa dön