Kız ve erkek çocuklarına birbirinden şık tasarımlarıyla dikkat çeken Salcano çocuk bisikletleri güvenli tasarımlarıyla anne babaların da takdirini kazanır. Kısa mesafede frenleme yapabilmeye yardım eden bisikletler sayesinde çocuğunuz kolayca duruş gerçekleştirebilir. Fren kollarının çocukların kullanabileceği sıkılıkta tasarlanması da emniyeti artırır. Kızınızın ya da oğlunuzun yaş grubunu göz önüne alarak Salcano çocuk bisikletleri arasından hesaplı ürün modellerini inceleyip siparişinizi verebilirsiniz. Renk opsiyonlarıyla da çeşitliliği artıran bisikletler iki tekerli ürünlerin yanı sıra dört tekerli modelleri de içerir. İki teker üzerinde dengede duramayan çocuklar bisiklet sürmeyi dört tekerli bisikletlerle emniyetli şekilde öğrenebilir. Daha konforlu bir sürüş için çamurluklara da sahip olan modeller aracılığıyla ıslak zeminlerde su ve çamur gibi istenmeyen maddelerin sıçraması önlenir.

Konfor Yaratan Tasarım Özellikleri

Çocukların vücut yapısına uyum gösteren ergonomik seleler uzun süreli kullanımlarda dahi rahatlığı üst düzeyde tutar. Yumuşaklıklarıyla beğeni toplayan selelerin yüksekliği pratik bir şekilde ayarlanabilir. Bu özellik yardımıyla farklı kullanıcıların boylarına en uygun şekilde kullanım gerçekleştirebilmeleri de mümkün hale gelir. Lastiklerinin dayanıklılığıyla da beğeni kazanan Salcano çocuk bisikleti çeşitleri şehir içi kullanımlara ve arazide kullanılabilmeye uygun modellere sahiptir. Tırtıklı yüzey dokusu sayesinde lastikler zemine daha iyi tutunarak virajlarda avantaj yaratır. Aynı zamanda frenleme mesafesini de kısaltmayı başaran lastikler sahip olduğu kanallar ve oluklar ıslak zeminlerde daha güvenli şekilde yol alabilmeye yardım eder. Salcano çocuk bisikletlerinin lastiklerini daha verimli şekilde kullanmak için çocuğunuzun gereksiz yere sert frenler yapmaktan kaçınmasını sağlayabilirsiniz.

Çocuklar İçin Pratik Sürüşler

Küçük ebatlarla tasarlandıkları için çocukların vücut yapılarına tam uyum gösteren Salcano çocuk bisikleti modelleri kolayca kontrol edilebilir özelliktedir. Gidonların ergonomik tutamak noktaları ellerin kaymasını önlemeye yardım ederek daha güvenli bir yolculuk için gerekli desteği oluşturur. Ön kısımda sepeti bulunan bisikletler çocuğunuzun çeşitli oyuncaklarını sürüş sırasında yanında güvenli şekilde taşıyabilmesini sağlar. Sarsıntılara karşı dayanıklı sele desteğiyle su, yiyecek gibi ürünler de kolayca taşınır. Pedalların ayakların kaymasını önleyen tırtıklı yüzeyi çocuğunuzun enerjisini etkili şekilde kullanabilmesini kolaylaştırır. Basınca dayanıklı pedal kaplamaları hem oturarak hem de ayakta yapılan sürüşlerde konfor yaratır. Zincir bölümünde korumalık bulunan Salcano çocuk bisikleti çeşitleri aracılığıyla zincirlerin arasına kaçabilecek istenmeyen maddelerin engellenmesi sağlanır.

Vites ve Süspansiyon Sistemiyle Artan Kullanışlılık

Sahip oldukları vites sistemi sayesinde farklı yol şartlarına kolayca uyum göstermeyi sağlayan Salcano çocuk bisikleti modelleri enerjinizi daha verimli kullanabilmenizi sağlar. Kızınız veya oğlunuz bayır çıkarken düşük viteslere geçiş yaparak daha kolay pedal çevirip daha az yorulabilir. Bayır inerken ve hızlı giderken pedalları daha rahat kontrol edebilmek içinse yüksek viteslerde sürüş gerçekleştirmek çocuklara kolaylık sağlar. Gövdelerinde yer alan amortisör sistemiyle dikkat çeken bisikletler yardımıyla sarsıntıların en aza indirgenmesi sağlanır. Basıncı emen ve gövdeye yayan tasarım engebeli arazi koşullarında ya da şehir içerisinde çocuğunuzun karşısına çıkabilecek sarsıntılı yollarda konforu artırır. Arka kısmında eşya taşıma bölümü bulunan çocuk bisikletleri daha fazla gerekli eşyayı yolculuk boyunca emniyetli şekilde taşıyabilmenizi sağlar. Farklı jant aralıklarına sahip bisikletleri çocuğunuzun yaşı doğrultusunda tercih edebilirsiniz.

Soru 1: Çocuklara Uygun Bisiklet Modelleri Nelerdir?

Cevap 1: Düşük jant sayısına sahip modellerden daha yüksek jant sayısına sahip modellere kadar uzanan bir aralık sunan çocuk bisikleti çeşitleri aynı zamanda dört tekerli ürünleri de içerir.

Soru 2: Bisiklet Seçimi Yapılır?

Cevap 2: Çocuklar için doğru bisiklet seçimini ürünün tavsiye edildiği yaş grubuyla çocuğunuzun yaş aralığının uyum sağlaması sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Soru 3: Bisikletler Nasıl Temizlenir?

Cevap 3: Hem bezlerle silerek hem de deterjanlı sularla yıkayarak bisikletleri temizleyebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Salcano Çocuk Bisikleti Fiyatları

Marka
Toplam 24 / 78 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/22005313/salcano