Güçlendirilen ve güncellenen yeni Samsung laptop modelleri, Galaxy Book Windows 10 Pro yazılımı ve Core M3 İntel işlemcisi kullanmaktadır. İstenildiği zaman takılıp çıkartılabilen pogo tipi klavyenin tuş derinliği ve bağlantı optimizasyonu kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. İleri nesil teknoloji kullanan Samsung laptop modelleri, yeni jenerasyonun entegre edilebildiği tablet / Notebook dönüşümü ile müşterilerine ergonomik kullanım kolaylığı sağlamaktadır. İş, seyahat, gezi ve buna benzer durumlarda hem tablet / Notebook dönüşümü hem de donanımsal ve yazılımsal olarak üst düzey bir laptop özelliği taşıması ile Samsung laptop modelleri hayatınızı kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır.

Samsung Laptop Modelleri

Samsung laptop modelleri yenilenen ve dönüştürülen bütün özelliklerini kullanıcılarının rahat ve basit kullanımına yönelik olarak dizayn etmiştir. Bütün bu özelliklerinin yanı sıra Samsung laptop fiyatları cazip ve makul bir fiyat aralığında tüketiciye sunulmaktadır. Kısaca kablosuz telefon teknolojisi olarak tanımlanan ve hayatımıza ilk önce 3G daha sonra ise 4G olarak giren, hızlı veri aktarım ünitelerinin her ikisini de kullanan Samsung laptop modelleri, böylece bütün teknolojik aletlere kolayca uyum sağlayabilmektedir. Samsung laptop modelleri zarif bilgisayar tasarımı konusunda olduğu gibi ağırlık ve hacim konusunda da fark yaratmaktadır. Oldukça hafif bir şekilde tasarlanan dizüstü bilgisayar modelleri cihazların kolayca taşınabilmesine olanak sağlamaktadır. Günümüzün en büyük problemlerinden bir tanesi olan sabit hafıza sorununu Samsung markalı laptop modelleri 256 GB'a kadar artırılabilen harici hafızasıyla aşmaktadır. Bilgisayar modellerinde küçük boyutlu verilerin hızlı ve kablosuz bir şekilde aktarımını gerçekleştirebilen Bluetooth, GPS ve Wİ-Fİ programları bulunmaktadır.

Laptop modellerinin disk kapasiteleri 64 GB ile 128 GB arasında değişmekte olup, dört çekirdekli işlemcisi bulunmaktadır. İşlemci olarak modellerde Intel Core M işlemcisi kullanılmaktadır. Samsung laptop modelleri işletim sistemi tabanı olarak Windows'u, işletim sistemi olarak ise Windows 10 Home'u kullanmaktadır. Bilgisayarların en önemli bileşenlerinden ve dosyaların hızlı bir şekilde yazılıp okunmasına izin veren rastgele erişim belleği yani RAM kapasitesi ise 4 GB'dır. 

Samsung Laptop Fiyatları

Günümüzde oluşan ihtiyaçlar arasında ilk sıralarda yer alan veri aktarım hızı, altı telli USB 2.0'dan sonra geliştirilerek dokuz telli olan USB 3.0 ile farklı bir boyut kazanmıştır. Büyük ölçekteki verilerin aktarımları normal USB girişleri ile çok fazla zaman kaybetmenize, aynı zamanda done açıklığına neden olabilmektedir. Samsung laptop modellerinde bulunan USB 3.0 bu işlemi daha hızlı yapmanıza olanak sağlamaktadır. Tasarım alanında zariflik ve kullanılabilirlik açısından gelişmeyi hedefleyen Samsung laptop modelleri, bu anlamda sınıfının en iyileri arasında yer almayı başarmaktadır. Yaptığı işlere göre gayet mütevazı ve küçük görünümlü olan cihazlar kolay taşınabilir, kullanışlı boyutlara sahip bulunmaktadır. Laptop modelleri 10,6 ile 12 inç arasında değişen ekran boyutlarına sahiptir. Dizüstü bilgisayarların ekranları bilgisayar, tablet ve telefon gibi cihazlarla entegre edilerek kullanılabilmektedir. Bilgisayar modelleri yüksek çözünürlüklü yayın destekleyen Full HD ekrana sahiptir. Kullanım yönüyle oldukça ergonomik olan ve çok yönlü düzeyde geliştirilen dokunmatik özelliklere sahip Samsung laptop modelleri klavye, mouse ve kendi özel kalemiyle kullanılabilmektedir. Samsung laptop modelleri grafik, çizim, tablo ve benzeri işlemlerde işinizi kolaylaştıracak Galaxy Book S Pen Ultra hassas kalemiyle farklı deneyimler kazanmanıza yardımcı olmaktadır. Galaxy Book S Pen ultra hassas kalem 0.7 mm kalem ucu ve 9.4 mm kalınlığı bulunan akıllı kalem özelliği ile pilsiz olarak çalışabilmektedir. Çeşitli kampanyalarla uygun koşullara alabileceğiniz Samsung laptop fiyatları kullanıcılarından tam puan almayı başarmaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

3 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Ram (Sistem Belleği)
DSACategoryId/2147483646/3000500/98/samsung