Samsung USB Bellekler

Gün geçtikçe yeni veri depolama yöntemleri geliştiriliyor. CD’lerin bile yok olmaya yüz tuttuğu bu günlerde, harici bellekler adeta eliniz kolunuz haline geldi. Neredeyse tüm cihazlarla uyumlu olarak çalışabilen USB bellekler; flaş bellek ve flaş disk olarak da adlandırılıyor. Ufak ve hafif tasarımlarıyla taşınması ve kullanması son derece pratik olan USB bellekler, harici bir güce ihtiyaç duymadan bilgisayar ve türevi elektroniklerin USB bağlantı noktasına takıldıkları anda çalışmaya başlarlar. Her tür veriyi saklama ve elektronik ortamda düzenleme olanağı sunan belleklerin kapasite seçenekleri de mevcuttur. Kapasite boyutları gibi belleklerin okuma ve yazma hızları da değişir. Bir veriyi kopyalarken ve düzenlerken önemli olabilecek hız faktörü de tercih edilecek belleğe etki eder.

Samsung USB Bellek

Tak ve çalıştır özelliği ile pratik bir şekilde kullanılan Samsung marka USB belleklerde güvenilirlik ve kullanışlılık ön planda tutulur. Satın alındığı günden itibaren 5 yıl boyunca Samsung garantisi kapsamında olan flaş bellekler, yüksek kaliteye sahip metal bazlı malzemeden üretilmiştir. Bu sayede verilerin güvenliğini sağlayabilecek dayanıklılığı da Samsung kalitesiyle sunar. Kompakt tasarımları, Samsung flaş belleklerin gidilen her yere rahatlıkla götürülebilmesine imkan tanır. Böylece bilgisayarlarda, tabletlerde, akıllı televizyonlarda kullanılabilen flaş bellekler, kullanıcıların sağ kolu olma görevini rahatlıkla üstlenir.

Tasarım açısından da şıklığına önem verilen Samsung marka USB belleklerin anahtarlık olarak kullanılabilen modelleri de mevcuttur. Bunun yanı sıra çift taraflı kullanım sunarak akıllı telefonlarla da uyumlu çalışabilen Samsung USB bellek modelleri de kullanıcılara çok yönlü kullanım imkanı sunar. Tüm Samsung belleklerin ortak özelliği olan kompaktlık ve zarafet, Samsung markasının ardındaki güvenceyle birlikte piyasada bulunur. İşte, evde, arabada, uçakta, hatta durakta otobüs beklerken dahi kolaylıkla veri transferi yapabilmeye olanak sağlayan Samsung’un flaş bellekleri, işlevselliğiyle daha uzun yıllar boyunca kullanıcıların elinin altında bulunacaktır.

Samsung USB Bellek Fiyatları

Samsung USB bellek fiyatları, diğer markalarla kıyaslandığında çok büyük farklarla sunulmaz. Ortalama fiyatların sadece bir miktar üzerinde olan Samsung flaş bellekler; piyasadaki çoğu markadan farklı olarak suya, ısıya, ışınlara dayanıklı bir tasarımı, 5 yıl garantiyi, Samsung ayrıcalığını ve işlevsellik özelliklerinin hepsini bir üründe bir arada sunar. Samsung markalı bellekler; tüm tablet, Android bazlı akıllı telefonlar, notebook’lar, bilgisayarlar ve akıllı televizyonlarla uyumlu olarak çalışır.

Çalıştığınız dosyaların, saklamak istediğiniz verilerin boyutu da tercih edeceğiniz Samsung flaş bellekle yakından ilgilidir. Çünkü Samsung’un 16 GB, 32 GB, 64 GB gibi farklı boyutlarda kapasiteye sahip USB bellekleri bulunur. Kullanıcıların farklı ihtiyaçları için özel olarak tasarlanıp üretilen Samsung USB belleklerin fiyatları da kapasiteleriyle doğru orantılı olarak değişiklik gösterir. Burada önemli olan kullanıcıların kendi ihtiyaçlarını doğru tanımlamalarıdır. Depolanacak verilerin kaplayacağı yer bilinmeli ve buna göre bir ürün satın alınmalıdır. Uzun yıllar boyunca kullanılabilecek flaş bellek, eğer saklanmak istenen verilerden daha az bir kapasiteye sahipse çok bir işe yaramayacaktır. Dolayısıyla harcanan paranın karşılığını da veremezler. Bu yüzden kapasite ihtiyacının bilinmesi, bir flaş bellek satın almadan önce önemli olabilir. Bir USB bellek; gerek dayanıklılığı gerek tasarımı gerekse boyutları ile kullanıcının beklentilerini karşıladığı takdirde, fiyatını da hak edecektir. USB belleğin Samsung ürün yelpazesinde bulunması ise verilecek ücretin, Samsung güvencesini de içerdiği anlamına gelir. Birçok elektronik ürüne imza atmış, dünyanın her yerinde tanınan Samsung markasının sağladığı kalite ve satış sonrası desteği, tercih edilen Samsung USB bellekler için de daima geçerli olacaktır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung USB Bellek Fiyatları

Yurt Dışından Ürünler
Kapasite
Toplam 14 / 14 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013121/970/samsung