Balık avı dünyasının öncü markalarından Savage Gear her balıkçının ihtiyacın uygun sahte balık ve yapay yemleri bünyesinde barındırıyor. Detaylı düşünülmüş tasarımlar, canlı balık hissiyatını tam olarak verebilmesi için özelleşmiştir. Suyun salınımıyla aksiyon alan sahte balıklar 3 boyutlu olarak tasarlanarak aslına uygun üretilmiştir. Canlı ve etkileyici renkler ve hologramik görüntü av balıkları cezbediyor. Dünya'da denizciliğin öncü ülkelerinden Danimarka merkezli firma, balık avında ihtiyaç duyacağınız her türlü silikon yem, sahte balık ve kalamar ürünlerini sizlere sunuyor. 

Savage Gear'ın Geniş Ürün Yelpazesine Göz Atın

Savage Gear maket balık ve suni yemlerinde farklı ihtiyaçlara özel tasarlanmış modeller yer alıyor. Eğer balık avında kullandığınız sahte, avlamak istediğiniz balığın bütün duyularına aynı anda hitap etsin istiyorsanız, kokulu silikon solucan modelleri sizin için uygun seçenekler arasında bulunuyor. Silikon karides modellerinin özel hidrodinamik yapıları salınımla beraber canlı karides aksiyonu kazanarak hedef balıkların dikkatini çekiyor. Silikon ahtapot modelleri de bu etkiyi yaratmak için etkili bir yöntem. Özel 3 boyutlu tarayıcı ile dizayn edilen modeller gerçek ahtapot etkisi yaratarak hedeflediğiniz balıkların iştahını kabartıyor.

Savage Gear ürün tasarımlarında şekil ve doku kadar renklere de önem veriyor. Özel olarak hologramik olarak uygulanan canlı renkler derin sularda bile balıkların dikkatini çekiyor. Balıkların favori besinlerinden sübye de Savage Gear'ın sahte yemleri arasında kendine yer buluyor. Bu özel tasarımın amacı tabana düz ve hızlı olarak ulaşmak. Yoğun akıntılarda bile doğru pozisyonunu koruyan sahtenin özellikle gözleri gerçeğine uygun, göz alıcı ışıltılarla donatılarak, hedefin dikkatini çekmek hedefleniyor. Özel tasarımlı kuyruğu mikro darbelerle aktif olarak hareketli bir canlı imajı yaratıyor. Süslü ve rengarenk yapısıyla pek çok balığın dikkatini çekerek iştahını kabartan minnow balığı da Savage Gear'ın sahte balık modelleri arasında yer alıyor. Yüksek kaliteli iğnelerle kombine edilen sahte, çılgın vibrasyon hareketiyle yaralı bir balık izlenimi vererek, deniz canlılarının dikkatini çekiyor.

Pek çok büyük balığın hedefinde yer alan yılan balığı da Savage Gear'ın sahteleri arasında yer alıyor. Özellikle seğirtme aksiyonunu kazanması için tasarlanmış model, gerçek bir kumda yılan balığının üç boyutlu taranmasıyla boyutlandırılıyor. Yüksek atış mesafesine sahip bu sahtenin seğirtme hareketi yaralı kum balığı efekti yaratıyor. Hedef balıkların iştahlarını kabartan türlerden biri olan mürekkep balığı da Savage Gear'ın radarına takılıyor. Silikon mürekkep balığı gerçek bir mürekkep balığının 3 boyutlu taranmasıyla bütün detayları korunarak şekillendiriliyor. İki parçalı özel model at çek, yavaş jigging ve trolling avlanma için biçilmiş kaftan. Gerçekten patlama efektiyle balıkların dikkatini çeken popper model sahteler, suda köpürme ve hareketleriyle dikkat çekiyor. Uzun atışa uygun bu modeller büyük ve saldırgan tuzlu su balığı av maceraları için en uygun modeller arasında yer alıyor.

Sahte Yem Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Sahte balık ve suni yem satın alırken önce avlamak istediğiniz balığını cinsine karar vermeniz gerekiyor. Hedef balığınızın iştahını kabartacak yemi seçmeniz gerekiyor.
  • Sahte satın alırken avlanacağınız saat de önem taşıyor. Gündüz saatleri için hologromik göz detaylı canlı renkler hedef deniz canlısını dikkatini çekmek konusunda oldukça fayda sağlıyor. Gece saatlerinde balık avı keyfini yaşamak istiyorsanız hedefin ilgisini fosforlu ve ışıltılı modeller etkili olabilir. 
  • Sahte seçiminde kullandığınız av stilinin de etkisi yüksektir. Spin (at çek), slow jigging ve trolling avlarında farklı yemler yüksek performans gösteriyor.

Savage Gear maket balık ve suni yemler geniş ürün yelpazesi ile her balıkçının ihtiyacına yönelik çözümler sunuyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Savage Gear Maket Balık ve Suni Yemler

3207 ürün listeleniyor
Sepette Kampanyalı Ürünler
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Değerlendirme Puanı
Toplam 36 / 3207 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?