Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Seagate
Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM Sata 3.0 NCQ 64Mb Sabit Disk (ST1000DM010)

Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM Sata 3.0 NCQ 64Mb Sabit Disk (ST1000DM010)

Seagate
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/8/100221
Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM Sata 3.0 NCQ 64Mb Sabit Disk (ST1000DM010)

Yüksek hızı ve teknolojisi ile maksimum veri depolama ve sistem donatımı sunan Seagate Barracuda sabit disk, hepsiburada.com avantajlarıyla sizlerle buluşuyor.Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM Sata 3.0 NCQ 64Mb Sabit Disk, masaüstü bilgisayar ya da PC sistemleri oluşturmak amacıyla kullanılıyor. Her masaüstü sistemin gereksinimini karşılayabilecek yeterlilikte üretilen bu sabit disk, 500 GB’lık kapasitesiyle maksimum alan konforu sunuyor. Disk başına 1 TB sabit disk teknolojisine sahip olan Seagate Barracuda sabit disk, SATA 6 GB/sn hızı ile yüksek performans vaat ediyor.Üstün performansının güvenilirliği ve kolay kullanımıyla biraraya getiren Seagate sabit disk, masaüstü bilgisayar ya da PC sistemleri oluşturarak ev sunucularını donatıyor. Aktif arşiv verilerini depolama özelliğine sahip olan sabit diskler, sistemlere doğrudan bağlanan harici depolama aygıtlarını da donatıyor. Yıllık 55 TB iş yükünü haftanın 5 günü, günde 8 saat destekleyen Seagate sabit diskler, bilgisayar sabit disk depolama ve 2 TB’tan 3TB ve 4 TB disk kapasitelerine geçişi sağlayacak biçimde özelleştirilmiş olarak geliştiriliyor. 2TB kapasite üstü geçişleri ücretsiz Seagate DiscWizard™ programıyla kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ayrıca, DiscWizard™ yazılımı ile eski tip BIOS PC sistemlerinde de maksimum kapasite sağlanıyor.Seagate Barracuda sabit disk üretiminde kullanılan malzemeler çevre dostu ve en az %70 oranında geri dönüşüme uygun olarak üretiliyor. Düşük güç tüketimi prensibiyle üretilen sabit disk, sağladığı güç tasarrufu ile düşük maliyetle depolama imkânı sunuyor. Seagate Barracuda Sabit Disk ürününü bilgisayar Bileşenleri ve Hard Diskler kategorileri altından inceleyebilir; hepsiburada.com avantajlarıyla hemen satın alabilirsiniz.


Maliyetleri Düşüren Masaüstü Sabit Diskler

30 yıllık performans, güvenilirlik ve basitliğin getirdiği deneyimle
Seagate® Desktop HDD her masaüstü sistemin ihtiyacını karşılayabilecek tek disktir.
Şimdi artık 500 GB’lık kapasitelerde.Aşağıdakileri yapmanız gerektiğinde idealdir;

- Ev sunucularını donatmak için masaüstü bilgisayarlar veya hepsi bir arada PC'ler oluşturmak
- Aktif arşiv verilerini depolamak
- Doğrudan bağlı harici depolama aygıtlarını (DAS) donatmak
- Yılda 55 TB'lık iş yükü oranı sınırlarını günde 8 saat, haftada 5 günlük ortamlarda desteklemek
Seagate'in şu konular için optimize edilmiş özel sabit diskleri vardırBilgisayar Sabit Diski Depolama Teknolojisi

- Endüstrinin ilk disk başına 1 TB sabit disk teknolojisi
- SATA 6 Gb/sn teknolojisi performansı en üst düzeye çıkarır
- Ücretsiz DiscWizard™ yazılımı, eski PC BIOS sistemlerinde yüksek kapasitelere olanak sağlar.Kolayca 2 TB'ın Ötesine, 3 TB ve 4 TB'lık Disk Kapasitelerine Geçiş

2 TB’ın ötesine geçmekten endişe ediyor musunuz? Bunu yapmak zorunda değilsiniz. SeagateDiscWizard™ programıyla bu geçiş anında olur:
- Ücretsiz yazılım, Windows yüklü makinelerin 2 TB’ı aşan disklerin kullanılmasını sağlar.
- Seagate DiscWizard, yüksek kapasiteli sabit disklerinizi en verimli biçimde kullanmanın yolunu sağlar.Daha Düşük Sabit Disk Depolama Maliyeti

Seagate® Masaüstü HDD’ler 1 TB'lık disklerle, performanstan ödün vermeden, güç tasarrufu modunu bekleme durumdayken daha fazla tasarruf sağlayacak şekilde geliştirmiştir.
Masaüstü HDD’ler, çevre korumaya odaklanılarak, sektördeki en gelişmiş üretim işlemleri kullanılarak üretilmektedir. - Masaüstü HDD’ler, tehlikeli malzemelerle ilgili RoHS yönergesine uygun olup halojen bileşenleri kullanımını kendiliğinden yasaklar.
- Desktop HDD'lerin üretilmesinde kullanılan malzemelerin % 70'i veya daha üstü geri dönüştürülebilir.
- Düşük güç tüketimi.


Kutunun İçindekiler

- Seagate Desktop HDD

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön