ARA
Loading interface...
Loading interface...
Seagate
Seagate Desktop SSHD 1TB 3.5" 7200RPM + 8GB Hybrid SSD Sata 3.0 64Mb Sabit Disk (ST1000DX001)

Seagate Desktop SSHD 1TB 3.5" 7200RPM + 8GB Hybrid SSD Sata 3.0 64Mb Sabit Disk (ST1000DX001)

Seagate
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483646/8/100221

Seagate Desktop SSHD 1TB 3.5" 7200RPM + 8GB Hybrid SSD Sata 3.0 64Mb Sabit Disk (ST1000DX001)

   

Seagate Desktop SSHD, oyunlar ve yüksek performanslı uygulamalar için size yüksek hız ve kapasite imkanı sunan karma disk yükseltici olarak dikkat çekiyor.Seagate Desktop SSHD'e yani, çok oyun oynayan kullanıcılar için oyundan aldıkları keyfi artıracak, diğer yüksek performans gerektiren uygulamalar için yüksek hız ve kapasite imkanı sunan karma disk yükselticine merhaba deyin. Seagate, oyunlardan çok daha fazla keyif almanız için hiç duraksamayan performans ve oyunlar için daha hızlı harita yükleme hızı sağlıyor. Ayrıca size masaüstünde 1 TB'lık oyun depolama kapasitesi sunuyor. Artık bütün video oyunlarınızı hızla erişebileceğiniz tek bir diskte depolayabilirsiniz. Her PC oyunu için 25 GB ortalamayla TB başına 40 oyun depolayabilirsiniz. Dev 4 TB'lık kapasitesi ile sabit diskle entegre katı hal diskinin (SSD) müthiş gücüyle tanışmak için siz de Seagate Desktop SSHD'a terfi edin. Bütün bunların yanı sıra bilgisayarınızın hızına hız katıp, Windows 8 sistemini 10 saniyeden çok daha kısa bir sürede başlatabilmenize olanak sağlıyor. 7200 d/d masaüstü sabit disklerinin performansından 5 kat daha iyi bir performans sergiliyor. Genel olarak sistemin cevap verme hızını en %30 ve ya daha fazla artırabilir ve eski sistemlerde size imkansız gibi gelen işlemleri yapmanıza olanak sağlıyor. Seagate Desktop SSHD tüm standart masaüstü sistemlerde çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Diğer karma disk yükselticilerden farklı olarak kurulması ve ya yapılandırılması gereken hiçbir özel sürücü ve ya yazılım yoktur. Normal disk gibi kurulur ve çalışır tek farkı çok daha hızlı olmasıdır. Seagate Desktop SSHD'a hepsiburada.com adresinden kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

SSD Performansı.
Sabit Disk Kapasitesi.

Karşılanabilir Katı Hal
SSHD’nizin İçindeki Teknoloji


 


#


 

#

Daha Zengin Bir Oyun Deneyimi için Uygun Fiyatlı Karma Diskler.

Oyunlara yönelik Seagate Masaüstü Karma Sabit Diskleri, hiç kesilmeyen bir performans ve oyun için daha hızlı harita yükleme hızı sunar. Entegre bir katı hal diskin (SSD) gücüyle masaüstü sabit diskinin dev kapasitesini şaşırtacak kadar düşük bir fiyata alın!

 • Maksimum 1 TB yoğun depolama kapasitesi
 • Windows® 8 sistemini 10 saniyeden daha az sürede başlatın
 • En hızlı 7200 d/d masaüstü sabit disklerin 5 katı performans*
 • Yanıt verme hızını genel olarak %20 veya üstünde arttırır


#

SSHD’nizin İçindeki Katı Hal Disk Teknolojisi

SSHD teknolojisi, sistem performansını artırmak için doğru miktarda çok hızlı NAND flash (SSD’lerde kullanılanla aynı tipi) kullanıyor. Seagate’in Adaptive Memory™ teknolojisi, en sık kullanılan verileri belirleyerek bunları NAND flash diskte depolar. Sonuçlar, size iyileştirilmiş önyükleme süreleri, uygulama yükleri ve genel sistem yanıt vermesi hızı sağlar.

 • SSD ve HDD üretici yazılımlarının karmaşıklığını ortadan kaldırır
 • Yenlikçi entegrasyonu sistem güvenilirliğini ve veri tutarlığını arttırır
 • Hiçbir özel yazılım gerektirmez; normal bir sabit disk gibi kurulur ve çalışır

#

Masaüstünde 1 TB'lık Oyun Depolama Kapasitesi Elde Edin

Artık bütün video oyunlarınızı hızla erişebileceğiniz tek bir diskte depolayabilirsiniz. Her PC oyunu için 25 GB ortalamayla TB başına 40 oyun depolayabilirsiniz!

 • Yenilerini yüklemek için eski oyunları kaldırmaya gerek yok
 • 1 TB, 2 TB ve 4 TB kapasitelerinde
 • 8 GB entegre NAND Flash da dahil


#

Masaüstünüz için Karşılanabilir ve Güvenilir SSHD

SSHD’ler SSD ile HDD’nin gücünü karşılanabilir ve güçlü bir karma disk halinde birleştiriyor. Masaüstü sisteminize SSD benzeri performans almak için ne kadar az ödemeniz gerekeceğini duyduğunuzda şaşıracaksınız.

Ve SSD, HDD ile SSD teknolojilerinin güçlü yönlerini birleştirdiğinden, bir katı hal karma disk ürününde her ikisinin de birleştirilmiş güvenilirliğine kavuşmuş olursunuz. 

Kolay, Düşük Maliyetli HDD Masaüstü Yükseltmesi

SSHD, eski masaüstü bilgisayara yeniden hayat vermek için harika bir yol öneriyor.

 • Eski dizüstü sistemlerden imkansız olduğunu sandığınız düzeyde performans elde edebilirsiniz
 • Dizüstü sistemleri performansını arttırmanın ucuz yolu
 • Son derece kolay, kendinizin yapabileceği yükseltme çözümleri.
 • 3 yıllık sınırlı garantiyle desteklenmiştir.


  #SSHD’ler, PC ve Mac ile uyumludur.

  Seagate® Desktop SSHD’niz, tüm standart masaüstü sistemlerde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Diğer karma çözümlerden farklı olarak, kurulması veya yapılandırılması gereken hiçbir özel sürücü veya yazılım yoktur. Aynı normal bir sabit disk gibi kurulur ve çalışır - ama daha hızlıdır!


Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön