Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Seasonic
Seasonic 650W 80Plus 12cm Fanlı Power Supply (SEA-SS-650HT)

Seasonic 650W 80Plus 12cm Fanlı Power Supply (SEA-SS-650HT)

Seasonic
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/8/1012
Seasonic 650W 80Plus 12cm Fanlı Power Supply (SEA-SS-650HT)
Seasonic SS-650HT 80Plus ile Seasonic Sizi Yüksek Güce Az Maliyetle Ulaştırır!
Dünya'da en fazla tercih edilen markalardan biri olan Seasonic, tamamı 80Plus sertifikalı, yüksek verimli ve dayanıklı güç kaynakları serisine yeni fiyat/performans kralı Seasonic SS-650HT'yi ekledi. Seasonic 80Plus sertifikalı güç kaynakları %85'i aşan verimlilik değerleriyle son derece tasarrufludur. Her biri 18A akım verebilen 4 adet 12V kanalı vardır. Termal kontrollü ve bilyalı mile sahip 12cm fan yük durumuna göre dönüş hızını değiştirerek son derece sessiz çalışır. Tam 23 adet bağlantısı bulunan Seasonic SS-650HT 80Plus serisi güç kaynağı Japon kapasitörler ve sağladığı 650W gerçek güç ile oyun veya yüksek performans bilgisayarınız için doğru seçim olacak.S2FC Teknolojisiyle Akıllı ve Sessiz Soğutma
Seasonic SS-650HT'nin S2FC (Smart and Silent Fan Control) soğutma teknolojisi 12cm'lik çift bilyalı sessiz fan ve yük durumuna göre devir hızını değiştiren gömülü fan kontrolcüsü tarafından sağlanmaktadır. Çift bilyalı mile sahip fan maksimum devirde bile son derece sessiz çalışmakta ve devir hızı sıcaklık/yük durumuna göre değişerek günlük kullanımda maksimum sessizlik sunmaktadır. 

Uzun Kullanım Ömrü için Japon Malı Kapasitörler
Uzun süreli kullanımlar için Seasonic SS-650HT'nin baskı devresinin tamamında yüksek kaliteli, 105C dereceye kadar dayanıklılık gösteren Japon malı kapasitörler kullanılmıştır. İçinde kullanılan kaliteli bileşenler sayesinde Seasonic SS-650HT serisi güç kaynaklarının kullanım ömrü geleneksel güç kaynaklarına göre kat kat daha fazladır.Güçlü Sistemler için Dört 12V Kanalından 52A ve 624W Güç!
Seasonic SS-650HT 650W toplam gücün neredeyse tamamını dört 12V kanalından verebilir! Seasonic SS-650HT 650W ile ATI Radeon HD 6970 veya Nvidia GeForce GTX 580 gibi dünyanın en hızlı ekran kartlarını, Intel Core i7 2600K veya AMD FX 8150 gibi dünyanın en hızlı işlemcileriyle beraber rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

80Plus Sertifikası ile Yüksek Verimli!
Seasonic SS-650HT 80plus.org'un yaptığı testler sonucunda 80Plus sertifikası kazanmıştır. Verimlilik yüzdesi %50 yük altında %85'i aşmaktadır. Yüksek verimlilik sayesinde şebekeden PC bileşenlerinizin ihtiyaç duyduğu kadar güç çekilir ve 80Plus olmayan güç kaynaklarına göre yüksek enerji tasarrufu sağlanır. Üstelik yüksek verimlilik yüzdesi ısıya dönüşen kayıp gücü de azalttığı için güç kaynağı daha az ısınır, serin ve sessiz çalışır. Seasonic SS-650HT ile düşük elektrik faturalarına merhaba!
*
Test raporu için tıklayınKılıflı Kablolar ile Kasa İçi Dağınıklığına Son!
8 adet IDE, 8 adet SATA ve 2 adet PCI-Express ile beraber toplam 23 adet güç bağlantısı sunan Seasonic SS-650HT, tamamı kılıflı yapıdaki kablolarıyla hem kasa içi dağınıklığını önler hem kasa soğutmasına katkıda bulunur. 8xSATA, 8xMolex ve 2x PCI-EX : Her Türlü Bağlantıya Hazır
8 adet IDE, 8 adet SATA ve 2 adet PCI-Express ekran kartı çıkışı ile toplam 23 çoklu bağlantı seçeneği sunan Seasonic SS-650HT 80Plus serisi güç kaynağı ile istediğiniz şekilde bilgisayar kurabilirsiniz.

 • 1x 20+4 pin anakart güç çıkışı
 • 1x 4+4-pin CPU 12V çıkışı
 • 2x PCI-Express Ekran Kartı için 6+2 pin güç çıkışı
 • 8x Ez-Extract 4-pin çıkış (IDE HDD/DVD)
 • 2x 4 pin Floppy çıkışı
 • 8x SATA çıkışı

Düşük Dalgalanma (Ripple) Yüzdesi ile Stabil Çalışma, Maksimum Güvenlik 
Seasonic SS-650HT 650W güç kaynağı dalgalanmayı en aza indiren aktif devrelere sahiptir. Ayrıca regülasyon değeri %3'ü asla geçmez, hem kendini hem sistem bileşenlerinizi dalgalanmanın yaratacağı fiziksel hasarlardan korur.

Aktif PFC ve 5 Kademeli Akım/Gerilim Koruması
Seasonic SS-650HT 650W güç kaynağı Aktif PFC özelliğine sahiptir. Bu sayede şebekeden kaynaklanan aktif/reaktif güç bozulmalarını önler. Aktif/Reaktif güç dengesizliklerini %95'in üstünde bir oranda anahtarlama devresi ile otomatik olarak düzeltir, bilgisayarınızdaki parçaları bunların yol açabileceği arızalardan korur. Ayrıca 5 ayrı koruma sistemiyle de güç kaynağını ve bilgisayarınızı her türlü akım/gerilim dengesizliklerinden korur.

OCP (Over Current Protection - Aşırı Akım Koruması)
OPP (Over Power Protection - Aşırı Güç Koruması)
OVP (Over Voltage Protection - Aşırı Gerilim Koruması)
SCP (Short Circuit Protection - Kısa Devre Koruması)
RASD (Reset After Shut Down - Güç çıkışında herhangi bir sorun algıladığında kendi kendini kapatır ve yeniden açılır)

Yüksek Sıcaklık ve Elektriksel Sızdırmazlık/İzolasyon Testi ile Seasonic Her Zaman Yanınızda
Seasonic güç kaynakları üretim sürecinin ardından çok yüksek sıcaklıklarda çalıştırılarak aç/kapa testine tabi tutulmuştur. Ayrıca  Seasonic güç kaynakları elektriksel kaçak riskine karşı bir dizi testten daha geçirilmektedir. Bu kontroller sayesinde ortaya çıkan Seasonic güç kaynağınız en zor şartlarda bile sizi yalnız bırakmayacak.

Teknik Özellikler:

 • Güç Değeri: 650W
 • Verimlilik: %85+ (80Plus Sertifikalı)
 • Tip: Intel Form Factor ATX 12V
 • Soğutma sistemi: Isı Kontrollü Bilyalı Sessiz 12cm Fan
 • Koruma: Aşırı Akım/Güç/Gerilim, Düşük Gerilim, Kısa Devre, Yüksek Sıcaklık Koruması.
 • Ürün Kodu: SEA-SS-650HTSeasonic Hakkında 
1975 yılında Tayvan'da güç kaynağı üretmek üzere kurulan Seasonic ilk olarak IBM ve Apple'a güç kaynağı sağlamıştır. 35 yılı aşkın sürede güç kaynağı üzerine yaptığı Ar-Ge çalışmaları ve sayısız patenti ile SeaSonic güç kaynağı üreticileri arasında öne çıkmıştır. Dünya'nın en çok tercih edilen markalarından biri olmasının yanı sıra ANTEC, PCP&C, CORSAIR gibi firmalara yaptığı üretimlerle de öncülüğünü sürdürmektedir. Ürünlerinde yüksek verimlilik ve kaliteyi barındıran Seasonic, Amerikan Bağımsız Test Platformu 80plus.org'da 9'u GOLD olmak üzere 70'in üzerinde modelinde yüksek verimlilik sertifikası almayı başarmıştır.


 

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön