Sekreterlik

Not alma ve çizim işlerinizi sert bir zemine gereksinim olmadan kolayca yapmanızı sağlayan sekreterlik, iş ve okul hayatında vazgeçilmez dosya türlerindendir. Pratik, düzenli ve hızlı not almayı mümkün hale getirerek notlarınızı düzenli bir şekilde muhafaza etmenize yarar. Metal kağıt mandalı sayesinde not aldığınız kağıtları formunu bozmadan bir arada kalmasını sağlar. Ayrıca dosyanızda bulunmasını istemediğiniz evrakları çıkartmak ve yeni evrakları notlarınız arasına yerleştirmek çok daha pratik bir hal alır. Böylece notlarınızda istediğiniz düzenlemeyi yapma imkanı elde edebilme imkanınız olduğu gibi not aldığınız evrakların düşme ihtimalinden de kurtulmuş olursunuz. Bu dosya sayesinde ayakta olduğunuz durumlarda bile notlarınızı düzenleyip yeni notlar alabilirsiniz. Birçok farklı kullanım alanına göre notluk türleri bulunur. Bu dosya kompakt, şık ve hafif tasarımı ve görüntüsü sayesinde kolay taşınır. Böylece hem notlarınızı alabilir hem de en çok ihtiyaç duyduğunuz eşyalarınıza çok daha kolay ulaşabilirsiniz. Notların bir arada durmasını sağlayan metal kağıt mandalı her modelde standarttır. Sert yapıda olan bu dosya çeşidi ofis çalışanları için son derece kurtarıcı olur.

Kaliteli Sekreterlik Dosyaları

Farklı kullanım alanlarına uygun tasarlanan sekreterlik modelleri vardır. Sizlerin ihtiyaçlarına uygun farklı kâğıt ölçülerinde not almaya yarayan sekreterlikler olduğu gibi farklı desen ve renk imkanları da siz kullanıcılara sunulur. İlk olarak, sekreterliklerin farklı modellerde sunulması, üretilmiş olduğu malzemeden ve dış kaplama materyalinin kalitesinden başlar. Bu dosyaların not almak için ayrılan kısmı sert mukavva veya plastik malzemeden üretilir. Bu sert malzemenin üzerine ince bir sünger levha kaplanır. Ardından levha ile birleştirilen mukavvanın üzerine dış kaplama malzemesi monte edilir. Bu malzemenin gerçek veya suni deriden oluşan modelleri vardır. Ölçü çeşitliliği ve işlevselliği ile öne çıkan sekreterlik dosya, üst kısmında yer alan sıkıştırma mandalı sayesinde not alacağınız kâğıdın sabitlenmesine yarar. Çoğunlukla işyerinde veya okullarda daha pratik bir şekilde sunum yapabilmeniz adına kullanılan kapaksız sekreterlikler hastane, organizasyon şirketleri ve antrenörler gibi birçok alanda da tercih edilir. Çalışma alanınızın ofis malzemeleri ile daha düzenli olmasını sağlayıp kendi zevkinize göre tasarlayabilir ve not alırken sizin rahat yazabilmenizi sağlayan kalemlere sahip olabilirsiniz.

Her Ortama Uygun Sekreterlik Dosyaları

Eskiden beridir neredeyse her alanda farklı amaçlarla kullanılan sekreterlik çeşitleri çok farklı modeller ve tasarımlarla ile karşınıza çıkar. Özellikle de çeşitli kurum ve kuruluşların, iş yerlerinin öncelikli ihtiyaç listesinde yer alan dosya çeşitleri öğrenci kesimin de oldukça fazla kullanılan ürün haline gelir. Farklı ve geniş bir skalaya sahip olan renkli sekreterlik kullanım alanınıza ve tarzınıza uygun tasarımlarla ve hizmetinize sunulan bir ayrıcalık haline gelir. Ayrıca farklı boyutları bulunan bu ürün 100 yaprak alım kapasitesine sahip ve sıkıştırma mandalı ile kağıtlarınızı hizalı ve dağılmayacak şekilde sabitlemenizi sağlar. Dosyanın sert zeminli yapısı sayesinde ekstra bir yüzeye gereksinim olmadan sabitlediğiniz kağıtlarınıza rahatlıkla not alabilirsiniz. Kapaklı sekreterlik sayesinde aldığınız notlar çok daha güvenilir bir şekilde muhafaza edilir. Bu dosya türünün kapağında çoğunlukla hesap makinesi mevcut olur. Böylelikle hesap yapmanız için ayrıca bir cihaz almanıza gerek kalmaz. Sekreterliği kapaklı tercih ettiğinizde avantaj olarak üzerine bir şey dökülme durumunda belgelerinizi kurtarma ihtimaliniz çok daha yüksektir. Bu dosyaların hafif olması ile istediğiniz her yere elinizde veya çantanızda taşıyabilirsiniz.

Tarzınızı Yansıtan Sekreterlikler

Geniş kullanım alanı yelpazesinden dolayı kendinize uygun olan dosyayı bulmakta zorlanmanız muhtemeldir. Kullanım alanınız ve ihtiyacınıza uygun boyutta satın almanız sizin için çok daha iyi kullanım kolaylığı sağlar. Örnek olarak fermuarlı sekreterlik çoklu cebe sahip olup telefonunuzu, kalemlerinizi ve diğer gerekli eşyalarınızı içinde taşıyabilirsiniz. Genellikle yoğun çalışan ve çanta taşımak istemeyen muhasebe çalışanları tarafından tercih edilir. Bu dosyalar sayesinde işlerinizde daha performanslı ve pratik bir şekilde çalışabilirsiniz. Şeffaf sekreterlik yaygın olarak öğrenciler tarafından staj dosyası halinde kullanmak ve az maliyetli olduğu için tercih edilir. Ofislerde de toplantılarda hızlıca not alabilmeniz için oldukça uygundur. Çeşit çeşit renklerde bulabilmenizin mümkün olduğu bu dosya en çok tercih edilenlerden biridir. Zevkinize uygun renkler arasından seçim yaptığınızda çalışma ortamınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Plastik sekreterlik kapaklı ve kapaksız olarak iki tür olarak bulunur. Kapak kısmında cepler bulunmaz. Daha çok opak renkli ve desenli olurlar. Alışılmış renk skalası ve desen uyumu ile kendisini size hayran bırakır. Bu dosyaları seçerken ilk olarak size uygun olan boyutu belirlemeniz gerekir. Daha sonra materyal olarak ne tercih etmek istediğinizi belirlemeniz çok daha iyi olur. Böylece sürekli elinizin altında olmasını isteyeceğiniz bu ürünü uzun süre boyunca kullanmanız size motivasyon sağlar. Dayanıklı malzemelerden üretilen dosyaları çocuklarınıza da güvenle alabilirsiniz. Sekreterlik desenli modellerinin bir güzel yanı ise küçük çocuklarınıza sevdikleri çizgi film karakterlerinin olduğu dosyalardan satın alabilir ve onlara güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Dikkat Çeken Sekreterlik Modelleri

Çalışırken stres atmanızın gerektiğini düşünüyorsanız üzerinde motivasyon yazıları mevcut olan modelleri kendiniz için tercih edebilir ve kendinizi iş stresinden uzaklaştırabilirsiniz. Ev ya da okulda kullanacağınız bu şık ürün, çalışma ortamınıza dekoratif bir hava katar. Dilerseniz hediye olarak tercih edip sevdiklerinize onları önemsediğinizi düşündüren bir anı bırakabilirsiniz. Sekreterlik kapaksız modellerini tercih eden kişilerin genelde masa başı çalışanların olduğu görülür. Pratik bir şekilde her an not almaya hazır iseniz bu model tam size göredir. Toplantılarda veya derslerde önemli şeyleri kaçırmadan dosyanıza yazabilir ve ardından rahatınıza bakabilirsiniz. Markete giderken hazırladığınız ihtiyaç listesine veya gün içinde yapılacaklar listenize tik atmanız kapaksız model sayesinde sizlere büyük kolaylık sağlanmış olur. Boyut olarak farklılık gösteren bu üründe en çok A4 kapaksız sekreterlik satın alındığı görülür. Yazmanız gereken yazıları ve uzun notları rahatça yazabilir ve çizmeniz gereken projeleri çizebilirsiniz. Masanızdan eksik etmeyeceğiniz dosyanızda işiniz olmasa bile not aldığınız her şeyi farklı bir iş yaparken görebilir, çalışmanız gereken derslere çalışabilirsiniz. A4 sekreterlik çoğunlukla fermuarlı olarak tercih edilir. Muhasebe çalışanları ve hesap makinesiyle fazla işi olanların gözde modelidir. Eğer bir mimar iseniz şantiyeye gittiğinizde telefonunuzu, kaleminizi ve notluğun içinde bulunan hesap makinesini tek yerde toplayıp rahatlıkla hesaplama işlerinizi yapabilir ve çanta taşımak zorunda kalmazsınız. Eğer dikey notluklardan hoşlanmıyorsanız tam size göre bir model mevcuttur. Evinizde aylık gelir gider tablonuzu rahatlıkla oluşturmanızda ise yatay sekreterlik işinizi rahatlıkla görür. Aynı zamanda çizim ve tasarım yapmak sizin için daha da kolaylaşır.

Sekreterlik Dosyalarının Avantajları

Ofisinizin renk tasarımına uygun kaliteli malzemelerden üretilen şık notlukların avantajları daima göz önünde olur. Metal kağıt sabitleme mandalı ile toplantı boyunca anlatacağınız notları rahatlıkla sıralayıp düzenleyebilirsiniz. Böylelikle kafa karışıklığı yaşamadan ve notlarınız etrafa dağılmadan mükemmel bir toplantı geçirmiş olursunuz. Bir araba yolculuğunda ya da misafirlikteyken çocuğunuzun canı sıkılıyorsa cepli dosya modelleri siz ve çocuğunuz için bir kurtarıcı haline gelir. Boya kalemleri, kalemtıraş ve diğer bütün resim yapmak için gerekli malzemeleri dosyanın gözlerinde toplayıp her daim yanınızda taşıyabilirsiniz. Sekreterlik kullanımının birçok avantajı bulunur. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Belgelerinizi alfabetik şekilde sıralayabilir, aradığınızı çok daha rahat bir şekilde bulabilirsiniz.
  • Set haline satın aldığınız zaman çalışma ortamınız için birçok ürüne tek seferde sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda kalemlik, kalem, dosya ve defterinizin uyumu gözleri üzerinde tutar.
  • Cepli modelleri tercih ettiğinizde sekreterliğinizi kalemlik ve cüzdan yerine kullanabilirsiniz. Kartvizitinizi daima defterinizin arasında tutabilir ve gereken anlarda kolaylıkla bulabilirsiniz.
  • Küçük boyutları tercih ettiğinizde çocuğunuza için portatif bir resim defteri olarak kullanması için hediye edebilirsiniz.
  • Sağlam malzemelerden üretilmiş olmaları sayesinde kapakların üzerinde deformasyon oluşmaz.
  • Desenli modeller ile ofisinizde hareketlilik oluşur.
  • PVC kaplamalı sert mukavva sayesinde her an her yerde not alabilir ve projeniz üzerinde çalışabilirsiniz.
Bütçe Dostu Sekreterlik Dosyası Fiyatları

Sekreterlik seçerken tasarım ve form, özellik ve kalite fiyatı belirleyen rollerdir. Tasarımların üretim sürecinde kullanılmış olan malzemeler, dosyanın fiyatını büyük ölçüde etkiler. A5 sekreterlik boyutundan dolayı maliyeti en düşük ürün olarak düşünülse de kullanılan malzeme ve tasarıma göre farklılık gösterir. Boyut olarak daha küçük olan bu model, sizler için gün içinde sıkça kullandığınız bir ürün haline gelir. Fakat tercih ederken ihtiyacınıza ve zevkinize uygun modeller arasında seçim yapmanız gerekir. Sekreterlik A5 ölçüsünde tercih ettiğinizde çantanızda veya masanızda tarif defteri olarak dururken daha az yer kaplar. Büyük ölçülerde olmaması tercih listenizde ise tam size uygun bir ürün. Dosyalar, fermuarlıdan kapaksıza kadar birçok farklı modelleri ile dikkat çeker. Çalışma alanınıza en uygun olduğunu düşündüğünüz bir model ile pratik ve rahat bir kullanım imkanını kendinize sunarsınız. Evinizde bir ofisiniz var ise sekreterlik seti sizler için hayat kurtarıcı bir ürün haline gelir. Setin içerisinde bulunan en önemli ofis malzemelerini tek seferde alma imkanına sahip olursunuz. Ayrıca maliyet olarak daha uyguna gelmesi cebinizin yararına olur. Setlerde de odanızın tasarımına uygun modeller tercih edebilirsiniz. Sekreterlik fiyatları geniş bir aralıktadır. Kullanım alanınıza, ihtiyaçlarınıza ve en önemlisi de bütçenize uygun olan bir ürünü seçerek yoğunluğunuzu hafifletebilirsiniz. Daha fazla ofis ürünlerine ve kullanım kolaylığına sahip bu ürüne Hepsiburada’dan uygun fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz.

Sekreterlikler Kullanışlı mıdır?

Sekreterlikler tasarımları ve ergonomik yapıları sayesinde önemli düzeyde sizlere kolaylık sağlar. İş hayatınızı konforlu bir ortama dönüştüren sekreterlik A4 boyutu, renk ve desenleri ile çalışma ortamınıza şıklık katar. Bazı toplantılarda asistanlar, modern renk ve dokunuşlara sahip ürünleri tercih ederler. Kapaklı ve kapaksız modeller formları ile göz önünde olur. Ürünler sayesinde ayakta veya oturarak notlar almanızı ve çizim yapmanızı çok büyük oranda kolaylaştırır ve siz kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun özellikleri taşır.

Sekreterlikleri Kimler Alabilir?

Kullanım şekline bağlı olarak farklılık gösteren bu ürün ev hanımları için bir tarif notluğu iken bir öğrenci için sınava hazırlığı olur. Genellikle ofis çalışanları ve hemşireler tarafından kullanılır. Masada oturmayı sevmeyen çocuklar için sert yapısı ve zemine ihtiyaç duymaması sayesinde harika bir resim defteri görevi görür. Çalışan herkese hitap eden bu ürünün içerisinde hesap makinesi olması sayesinde muhasebecilerin de işini kolaylaştırır.

Sekreterlik Modelleri Dayanıklı mıdır?

Çoğunlukla PVC, metal veya suni deri gibi materyallerden oluşan bu ürünler, ofiste çalışanların en büyük yardımcısı olur. Ürünler, gelişen teknolojiye rağmen önem kazanmaya devam eder ve şık tasarım özellikleri ile dikkat çeker. Bu tasarımlar içinde bulunan PVC kaplamalar kolay kolay kırılmaz. Çelik klipsleri deforme olmaz ve uzun ömürlüdür. Kaliteli malzemelerden üretilen dosyalar su, ısı ve dış etkenlere karşı dayanıklıdır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sekreterlikler

524 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 524 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/15070