Ofis sekreterleri ve yönetici asistanları tarafından kullanılan sekreterlikler not almayı kolaylaştıran ürünlerdir. Kapaklı ve kapaksız olarak tasarlanan modelleri vardır. Deri, plastik ve ahşap malzeme ile üretilen sekreterlikler, üsten sıkıştırmalı dosya formuna sahiptir. Sert malzeme ile tasarlandıkları için ayaktayken bile hızlıca not almayı mümkün kılar. İşletme içerisinde görevli olan yöneticilerin de tercih ettikleri dosyalar, pek çok alanda farklı kişiler tarafından kullanılır. Şık tasarım özellikleri sunmayı başaran sekreterlikler, ihtiyaçlara cevap veren modeller ile üretilir. Kırtasiye ofis ürünleri içerisinde yer alan ve kırmızı, mavi, kahve, siyah, mor, gri gibi renk seçenekleri sunan sekreterlik modellerini inceleyebilirsiniz.

Sekreterlik Nedir? Hangi Amaçla Kullanılır?

Sekreterlik bir dosya çeşididir. Sert yapısı nedeniyle herhangi bir zemine ihtiyaç duymadan not almayı ve yazmayı sağlar. Notluk olarak da adlandırılan ürünler kalın karton, plastik veya ahşap malzeme ile üretilir. Sert materyal önce ince bir sünger tabakayla kaplanır. Daha sonra dış kaplama malzemeleri kullanılarak işlem tamamlanır. Plastik, deri ya da sadece kaliteli ahşap malzeme ile üretilen modelleri vardır. Üst kısmında yer alan sıkıştırma mekanizması not kağıtlarının düzenli olarak bir arada durmasını sağlar. Şık tasarımlı bir sekreterlik ihtiyacınız varsa deri ya da masif ahşaptan üretilen modelleri tercih edebilirsiniz.

Çoğunlukla kapaksız ürünler tercih edilse de kapaklı olarak tasarlanan sekreterlik modelleri de vardır. Desenli ve fotoğraf baskılı notluk modelleri ise özgün tasarımları ile dikkat çeker. Dilediğiniz modeli seçerek keyifle kullanabilirsiniz. Sekreterlikler geniş bir kullanım alanına sahiptir. İş yerleri, ofisler, okullar, dershaneler, hastaneler, üretim merkezleri ve organizasyon şirketleri tarafından kullanılan ürünlere farklı alanlarda da ihtiyaç duyulur. Not almayı gerektiren tüm sektörlerde kullanabilirsiniz. Sekreterliklerin üst kısımda yer alan metal klipsler sayesinde not kâğıtlarınızı ve evraklarınızı düşme riski olmadan muhafaza edebilirsiniz.

Sekreterlik Çeşitleri ve Modelleri Nelerdir?

Metal klipsi sayesinde evrakları ve not kağıtlarını düzenli biçimde tutan sekreterlikler, farklı beğenilere ve ihtiyaçlara cevap veren modellerle tasarlanır. Alışılmış renk alternatiflerinin yanı sıra şeffaf, beyaz, pembe, sarı, yeşil gibi renk seçenekleri de sunar. Daha güvenli koruma sağlayan kapaklı sekreterlik modelleri sunumlar için kullanılabilir. Sert ve dayanıklı kapak detayı ile notlarınızı, belgelerinizi, evrak ve dokümanlarınızı her türlü dış etkene karşı koruyabilirsiniz. Kapaklı modellerin bazıları kapak kısmında ekstra bölmeler sunarak konforlu kullanım imkânı tanır. Bölmelere hesap makinesi, kartvizit, dosya, kalem ve A4 bloknot koyabilirsiniz.

Çok tercih edilen kapaksız sekreterlik modelleri, A4 kâğıt ölçüsüyle uyumlu olarak üretilen ve şık tasarımlar sunabilen ürünlerdir. A5 kâğıt ölçüsünde tasarlanan modellerini de bulabilirsiniz. Gerçek ve suni deri ile tasarlanan ürünlerin baskılı ve desenli seçenekleri de vardır. Bazı modelleri ise hesap makineleri olarak üretilir. Muhasebe bölümünde çalışanlar ve denetçiler için iyi bir tercih olabilir. İçi ve dışı deri olan, şık dikiş detayı sunan ve kapağında bölmeler bulunan hesap makineli sekreterlik modellerini lüks kırtasiye ürünleri arasında bulabilirsiniz.

Sekreterlik Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Yaptığınız işin özelliklerine uygun modelleri seçerseniz pratik kullanma rahatlığına sahip olabilirsiniz. Kaliteli malzeme ile tasarlanan modelleri aldığınızda uzun süre sorunsuzca kullanma şansınız olur. İş yerinizin geneli için ürün alımı yaparken aynı renkte ve özellikte ürünler almayı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz çalışanlarınızın ihtiyaç duyduğu nitelikleri taşıyan ürün modellerine yönelebilirsiniz. Çoklu ürün alımları ekonomik fiyat seçeneği sağladığı için avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Deriden üretilen lüks tasarımlı sekreterlik modellerini ise değerli bir iş hediyesi olabilir. Kategoriyi incelerseniz cazip fiyat seçeneği sunan kaliteli ürün modellerine kolayca ulaşabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sekreterlikler

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 684 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/15070