Kırtasiye malzemeleri alanında uzman, seçkin markalar tarafından tasarlanan ve üretilen sekreterlikler hepsiburada.com kalitesi ve güvencesi ile ihtiyacınıza sunuluyor.

Ofiste, derste, sınıfta not tutarken iyi bir yardımcı olan sekreterlikler veya sekreter notlukları çalışma hayatınızda hız ve verimlilik sağlıyor. Öğrencilerin, ofis çalışanlarının, öğretmenlerin vazgeçilmezi olan not tutma blokları, ihtiyaç tipine uygun türleri ve farklı renk seçenekleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor.

Sekreterliklerin klipsli mekanizması not tutarken belgelerin buruşmasını ve kaymasını önlerken; sert yüzeyi de her ortamda düzgün not tutabilmeyi mümkün kılıyor. 100 ilâ 250 sayfaya ulaşan kağıt tutma kapasiteleri, gerektiğinde kullanılabilen duvara asma aparatları, kapaklı modelleri ile dokümanlarınızın yırtılma, silinme, buruşma gibi her türlü dış etkene karşı etkin muhafazasını da sağlıyor. Ayrıca, not tutarken her ortamda daha estetik bir görüntü sağlıyor.

Bu kategori altında uzman markalar tarafından ihtiyacınıza sunulan sekreterlikler sizleri bekliyor. Ürünler; dayanıklı ve sağlam tasarımları, geniş iç kapasiteleri ile öne çıkıyor. Belgelerinizin, ders notlarınızın güvenli şekilde korunmasını ve taşınmasını sağlıyor. Notluklar; nikel kaplamalı kapaklı, kapaksız, baskı kapaklı modelleri ile çok amaçlı kullanılabiliyor.

Türkiye’nin en seçkin mağazası hepsiburada.com, ofis malzemeleri denilince akla gelen uzman markaları tüketicilerle buluşturuyor. Siz de uygun fiyat – yüksek kalite dengesi ile öne çıkan, ihtiyacınıza uygun ürünlerin özelliklerini ve detaylarını inceleyebilir; sekreterlik fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Dilerseniz gereksinim duyduğunuz ürünü veya ürünleri kolaylıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Sekreterlikler

103 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. 2K Kaymaz
  2. Keskin Color
  3. Kraf
  4. Esselte
  5. Leitz
  6. Önder
  7. Comix
  8. Globox
  9. Linea
  10. Bigpoint
  11. Liz
  12. Abka
  13. Ark
  14. Bafix
  15. Daily
  16. Noki
  17. Cassa
  18. MAS
  19. Pikas
  20. Ticon
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/15070
BAŞA DÖN