Birçok önemli aktivite sırasında en büyük yardımcılardan biri olan kulaklıklar, Sennheiser markası ile üstün bir kalite düzeyine ulaşıyor. 1945 yılında Almanya'da kurulan deneyimli marka, mikrofon ve kulaklık alanında ihtiyaç duyulan gelişmiş ürünleri kullanıcıya sunuyor. Sennheiser kulaklık çeşitleri ile müzik dinlerken, film ya da video seyrederken ve görüşme yaparken yüksek performans almak mümkün hale geliyor.

Sennheiser Kulaklık Çeşitleri

Sennheiser kulaklık çeşitleri arasında ihtiyaçlar ve kullanma amaçları ile uyumlu olan farklı modeller kolaylıkla bulunuyor. Ayrıca siyah ve beyaz renkteki klasik modeller ile birlikte kırmızı ve yeşil gibi sıra dışı renkler de tercih edilebiliyor. Müzik dinlerken tüm sesleri en iyi şekilde ve yüksek bas kalitesi ile hissetmek, kulak içi modeller sayesinde mümkün oluyor. Daha önce dinlenmiş olan müzik parçalarındaki tüm detaylar bu kulaklıklar ile rahatlıkla duyuluyor. Böylelikle farklı boyutta bir müzik deneyimi yakalanıyor.

Ürünlerin yapısındaki kulaklık uçları ile çevresel gürültüden ve seslerden yalıtılmış olarak müzik keyfini deneyimleme şansı elde ediliyor. Modellerin tasarımındaki eliptik kablo yapısı ise kablo karışıklığı sorununu ortadan kaldırıyor. Kulaklık satın alındığında sahip olunan taşıma kılıfı ile ürünler zarar görmeden her yere taşınabiliyor. Kulak içi modellerin kulak pedli versiyonları da seçilebiliyor. Söz konusu versiyonların farklı boyutlardaki pedlerinden kulak yapısı ile uyumlu olanı kullanılabiliyor. Ürünlerin ergonomik tasarımları yardımıyla konfor hissi kullanıcılarla buluşuyor. Bazı modellerin kablosunda entegre şekilde yer alan çağrı cevaplama, mikrofon ve müzik kontrolü tuşları da kullanım açısından kolaylık sağlıyor.

Sennheiser kulaklık çeşitleri içindeki bir diğer önemli bölümü kulak üstü modeller oluşturuyor. İlgi çekici ve rahat tasarımlara sahip olan modeller ile müzik dinlerken en derin frekanslara inen, etkileyici netlikte sesler duyuluyor. Geniş ürün kataloğundaki klasik görünümlü siyah kulaklıklar veya altın süslemelere sahip alternatif ve gösterişli modeller tercih edilebiliyor. Apple iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olarak tasarlanmış kulaklıklar farklı cihazlarla birlikte rahatlıkla kullanılıyor. Özel ve kaliteli kumaş ile kaplanmış kulak pedi yastıkları sayesinde rahatsızlık hissetmeden ürünlerin keyfi çıkarılıyor. Kulaklıkların kızaklı kapsül yapıları ile isteğe göre ayarlamalar yapılıyor.

Sennheiser Kulaklık Fiyatları

Sennheiser tarafından üretilen kulaklık modelleri, yüksek kaliteye sahip ürünleri tüketiciler ile bütçe sarsmayan fiyatlar karşılığında buluşturuyor. Sennheiser kulaklık fiyatları, ürünlerin özellikleriyle doğru orantılı olarak artıyor. Sports kulaklık serisiyle yürüyüş ve koşu gibi sportif aktiviteler esnasında müzik dinlemenin keyfi en iyi biçimde yaşanıyor. Spor sırasında motivasyonu ve mutluluk düzeyini arttıracak müzikler Sports kulaklıkların ergonomik tasarımları eşliğinde dinlenebiliyor. Kulaklıkların suya dayanıklı malzemesi ve kablo yapısı ile çevresel seslerden uzak kalarak müziğe ve spora konsantre olunabiliyor. Kabloya entegre durumdaki mikrofon yardımıyla spor yaparken gelen çağrıları karşılayarak görüşme yapılıyor. Antibakteriyel özellikli kulaklık silikonları her zaman hijyenik ve sağlıklı bir kullanım olanağı yaratıyor. Kulaklara sağlam olarak yerleşen silikonlar ve kulakları arkadan kavrayan kanca yapısı ile müzik dinlerken aynı anda özgürce spor yapma imkanı ortaya çıkıyor. 

Sennheiser kulaklık modelleri, oyun tutkunları için de en iyi seçenekleri sunuyor. Ürünlerde yer alan EAR teknolojisi sayesinde oyunlardaki tüm sesler duyuluyor. 3 katmanlı kulak yastıklarının sağladığı mükemmel izolasyon sonucunda oyuna tamamen konsantre olunuyor. Farklı kulaklık kabloları kullanılarak, modeller bilgisayarda ve tablet, telefon gibi cihazlarda değerlendiriliyor. Kulaklığa bağlı durumdaki profesyonel mikrofon ile net ve kaliteli görüşmeler yapılıyor. Ürünlerin rahat kontrol özellikleri ile oyun sırasında ses kontrolü dikkat dağılmadan gerçekleştiriliyor. Alanında önde gelen bir marka olan Sennheiser kulaklık çeşitleri ile sesin keyif veren detayları keşfediliyor. 

 

Sennheiser Kulaklık Fiyatları ve Markaları

94 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Sennheiser
  2. Philips
  3. Sony
  4. SteelSeries
  5. Pioneer
  6. JBL
  7. Jabra Gn
  8. Logitech
  9. Bose
  10. Razer
  11. Beats
  12. HP
  13. HyperX
  14. Urbanears
  15. Bang & Olufsen
  16. Rampage
  17. Gamepower
  18. Snopy
  19. Trust
  20. Asus
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Kullanım Tipi
 7. Kulaklık Modeli
 8. Kullanım Alanı
 9. Mikrofon
 10. Bağlantı
 11. Renk
 12. Gürültü Önleme
 13. Kablo Uzunluğu A-Z
 14. Satıcı A-Z
 • Marka Sennheiser
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/sennheiser
Başa dön