Sevi Bebe bebek arabası aksesuarları ile bebeğinizin arabasını daha konforlu ve işlevsel bir hale getirebilirsiniz. Sevi Bebe markası, bebeğinizin ve sizin gezinti sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm aksesuarları, yüksek kaliteli üretim anlayışı ve geniş ürün yelpazesiyle beğeninize sunuyor. Sevi Bebe bebek arabası aksesuarları kategorisi altında yer alan sineklik, araba minderi, yağmurluk, battaniye ve bebek arabası örtüsü gibi aksesuarlar ile bebek arabanızı daha donanımlı ve kullanışlı bir hale getirebilirsiniz.

Puset ve Oto Koltuğu Minderi

Bebek arabaları genellikle temel aksesuar donanımı ile gelir. Konfor arttırıcı ek aksesuarlara ihtiyaç duyuyor ya da eskiyen bebek arabası ekipmanlarını değiştirmek istiyorsanız aradığınız her şeye Hepsiburada güvencesi ve uygun satın alma seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

Bebek arabası aksesuarları içinde yer alan Sevi Bebek puset minderi, bebeğinizin sağlığı ve konforu düşünülerek yüksek kaliteli pamuklu kumaş ve boncuk elyaf dolgu malzemesi kullanılarak tasarlanır. İdeal baş, boyun ve sırt desteği sunan Sevi Bebek bebek arabası minderleri, rahat oturum ve uyku konforu sunar. Arkasında yer alan lastik minderleri sayesinde birçok oto koltuğu ve bebek arabasında kullanılabilir. Sağlığa uygun kanserojen madde içermeyen boya ve baskı malzemesi kullanılarak üretilir.

Bebek Arabası Yağmurluğu ve Sineklik Modelleri

Sevi Bebe bebek arabası aksesuarları kategorisi altında her türlü hava koşulunda bebek arabınızı güvenle kullanabileceğiniz ek donanımları bulabilirsiniz. Yağmurluk ve sineklik ürünleri, bebeğinizi açık havanın olumsuz koşullarına karşı koruma altına alıyor. Sevi Bebe bebek arabası sineklikleri, esnek kumaş yapısı sayesinde her türlü bebek arabasına uyum sağlar. Bebeğinizi sinek, böcek ve istenmeyen haşerelere karşı koruyarak konforlu ve rahat hissetmesine yardımcı olur. Sevi Bebe bebek arabası yağmurluk modelleri, yağmurlu havalarda aniden başlayan yağışa karşı tedbirli olmanızı sağlar. Bebeğinizin dışarıyı, sizin de onu rahatlıkla görmenizi sağlayan şeffaf, su geçirmeyen kumaştan üretilir. Sevi Bebe bebek arabası yağmurluğu tüm pusetlere uyum sağlar.

Bebek Arabası için Battaniye ve Müslin Örtüler

Bebek arabalarında en çok kullanılan ürünlerden biri battaniyelerdir. Battaniyeler, gezinti sırasında bebeğinizi sıcak tutarak konforunu arttırır ve kolayca uykuya dalmalarını sağlar. En sık yaşanan sorunlardan biri bebeklerin ayaklarıyla battaniyeyi itmeleri ve yere düşürmesidir. Sevi Bebe bebek arabası battaniyeleri, 6 farklı noktadan arabaya bağlanacak şekilde tasarlanır. Farklı renklerde sunulan bebek arabası battaniyeleri, her pusete uyum sağlayacak ebatlarda üretilir. Özel ayak bölmesi sayesinde bebeğinizin ayaklarının ekstra sıcak tutulmasını sağlar. Battaniyenin bebeğinize temas eden kısmı polar kumaş, üst tarafı membran mikro kumaş kaplanmış olup soğuk, rüzgar ve yağmurun geçişini önler.

Sevi Bebe bebek arabası müslinleri ile bebeğinizi toz, sinek, güneş ve rüzgar gibi dış etkenlere karşı koruyabilirsiniz. Bebek arabası örtüleri, yüksek kaliteli %100 pamuklu müslin kumaştan üretilir. Halkalar sayesinde pusete kolayca takılıp çıkarılabilir. Alt kısmında yer alan ağırlıklar, rüzgarlı havada yerinden kalkmasını engelleyerek konforlu kullanım imkanı sunar. Bebek arabası müslin modellerini, araba üstüne, bebeğinizin üzerine ya da altına serebileceğiniz bir örtü gibi, ya da terini, ağzını silmek amaçlı kullanabilirsiniz. Yüksek su emici özellikli, yumuşak ve nefes alabilen kumaştan üretilir. Sevi Bebe bebek arabası müslinleri, geniş ebatları sayesinde her pusete kolayca uyum sağlar.

Eşya Düzenleyici Puset Fileleri

Bebek arabalarında en çok ihtiyaç duyulan aksesuarların başında eşya düzenleyici puset fileleri gelir. Sevi Bebe puset filesi, bebek arabasına kolayca monte edilecek şekilde tasarlanıyor. File kumaşından üretilen çantanın içinde küçük eşyaların dökülmesini engelleyen astar kumaş yer alıyor. Puset fileleri, düğme kapamalı şekilde tasarlanmış olup güvenli kullanım imkanı sunuyor. Arabanın tutma sapına monte edilebilen fileler, eşyaların her an ulaşılabilir olmasını da sağlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sevi Bebe Bebek Arabası Aksesuarları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 32 ürün
DSACategoryId/2147483639/305668/60002069/sevibebe