Seyahat/Travel Sistem Bebek Arabaları

Bebeklerle beraber dışarı çıkmayı, seyahat etmeyi kolaylaştıran ergonomik ve kullanıcı dostu bebek arabaları teknolojik imkanlarla beraber her geçen gün geliştirilen ürün grupları arasında yer alıyor. Ebeveynlerin konforunu gözeten, bununla beraber bebeklere de huzurlu, rahat ve güvenilir bir oturma ve uyuma alanı sunan seyahat sistem bebek arabası modelleri doğumdan itibaren kullanılabiliyor, hafif ve katlanabilir olma özellikleriyle  her yere kolayca taşınabiliyor. Yüksek teknolojiyle tasarlanmış bebek arabalarıyla hem bebekler hem de aileler mutlu hissediyor. 

Hem Bebeği Hem Ebeveyni Huzurlu Hissettiren Fonksiyonlar

Seyahat sistem bebek Arabası modelleri hayatı kolaylaştıran pek çok özelliğe sahip. Alüminyum malzemeden üretilerek hafif yapıya sahip olan arabalar paslanmaz gövdeleriyle uzun ömürlü oluyor, ihtiyacı olanlar tarafından uzun yıllar kullanılabiliyor. Bebek arabalarının itme sapı, yüksekliği ayarlanabilir olmasından ötürü farklı mekan ve zeminlerde kullanıcıyla kolaylık sağlıyor, el ve kolları ağrıtmıyor. Aynı zamanda fermuarlı ve deri kılıflı olan sap istenildiği zaman çıkarılabiliyor da. Arabaların oturma üniteleri çift yönlü olarak kullanılabilmeleriyle öne çıkıyor. Hem bebekler hem de ebeveynler için oldukça tercih edilebilir olan bu özellik ile bebekler yolda giderken ister sürücüye isterse yola bakabiliyor. Bebeklerin kendilerini güvenli hissetmeye ihtiyaç duyduğu zamanlar genellikle sürücüye bakan oturma şekli tercih ediliyor, ebeveynler de bebekler kadar huzurlu ve güvende hissediyor. Seyahat sistem bebek arabası modellerinin oturma üniteleri aynı zamanda portbebe olarak da kullanılabiliyor. Çok fonksiyonlu özelliği yansıtan bu kullanım şekliyle bebekler hem kucakta, hem elde hem de sırtta taşınabiliyor. 

Bebeklerin İkinci Ailesi Korumacı Bebek Arabaları

Seyahat sistem bebek arabası modelleri tam yatabilen ve ayarlanabilen sırt dayanağına sahip olmalarıyla bebeklerin ve ebeveynlerin ihtiyaçlarına göre farklı pozisyonlara girebiliyor. Uykusu gelen bebekler için bebek arabası konforlu bir yatağa dönüştürülebilirken farklı eğim derecelerinde farklı sırt ayarı yapılabiliyor. Arabaların bebeklerin güvenliği için önemli rol oynayan emniyet kemerleri 5 noktalı ayarlanabilir kilit sistemiyle farklı ayarlamalara izin veriyor, bebeklerin güvenliğini maksimum düzeyde gözetiyor. Güneşli, yağışlı gibi farklı hava koşullarında bebekler için koruma sağlayan tente mekanizması fermuarlı ve ayarlanabilen bir yapıya sahip olup kapanabilen tentesiyle tam koruma da sağlıyor. Tente kapansa dahi üzerindeki gözlem penceresiyle dışarının görülebilmesine olanak sağlayan, böylece bebekleri ortamdan izole etmeyen tasarım ebeveynlerin de içinin rahat etmesine izin veriyor. Tentenin ve döşemenin çıkarılabiliyor olması da gerek duyulmayan zamanlarda daha yalın bir kullanım imkanı sunuyor.

Sürüş Deneyimini Zahmetsiz Hale Getiren Kullanıcı Dostu Özellikler

Seyahat sistem bebek arabası modelleri teknik sürüş özellikleri anlamında da oldukça kolaylık sağlıyor. Tek nokta frenleme sistemi ile araba tek bir dokunuşla frenlenebiliyor, eğimli yerlerde güvenli bir tutuş emniyeti sunuyor. Tekerlekler 360 derece dönebiliyor, böylece dönüş hareketleri çok daha zahmetsiz, konforlu bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Arabalar özel bilyeli tekerlek sistemine sahip. Böylece sürüş için güç kullanımı minimuma iniyor, zemin üzerinde zahmetsiz ve kaygan bir akış gerçekleşiyor. Bebek arabaları katlandığında otomatik olarak kilitlenebiliyor. Böylece hem ayrıca bir kilitleme işlemi yüküne girilmemiş oluyor hem de araba katlıyken gözünüz arkada kalmıyor. Bebek arabaları aynı zamanda geni hacimli sepetlere de sahip. Sepetler bebeklerin ve ebeveynlerin yoldayken ihtiyacı olabilecek her şeyi, küçük detayları ya da yol çantalarını muhafaza edebiliyor. Böylece arabayı sürerken sürücülerin elleri boş kalıyor. Ana kucağı olarak da kullanılabilen oturma ünitesi de taşıma, sallanma ve sabitleme gibi üç fonksiyona sahip. Ana kucaklarının çıkarılabilir tente ve boyun pedi ihtiyaca göre kolaylık sağlıyor. Bebek arabasına kolayca monte edilebilen ana kucakları, bebek arabalarının kendisi gibi kansorejen madde içermiyor, bebeklerin ve ebeveynlerin sağlığını koruyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Seyahat Sistem Bebek Arabası Fiyatları

320 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Kraft
  2. Chicco
  3. Yoyko
  4. Fisher-Price
  5. Pierre Cardin
  6. BabyHope
  7. Kanz
  8. Sunny Baby
  9. Inglesina
  10. Mamas & Papas
  11. Britax Römer
  12. Maxi-Cosi
  13. Casual
  14. Elele
  15. WellGro
  16. Doona
  17. Tommybaby
  18. Peg Perego
  19. Baby2go
  20. PREGO
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Renk A-Z
 6. Taşıma Kapasitesi A-Z
 7. Yaş Grubu
 8. Kullanım Şekli
 9. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483639/305668/60002068
Başa dön